Animeforuma Top #5

IESPĒJAMS BŪS SPOILERI, jo pieņemu, ka loģiski būs iemest momenta video.
Pienāca piektā Top’a laiks.
Tēma- Top Best Sakuga Moments
Kas tiek prasīts no jums- Nosaukt 1 mīļāko sakuga, pēc tam no katra nosauktā izveidošu poll, kurā kopīgi izvēlēsies Top 3. Ja būs maz dalībnieku iespējams palūgšu tos, kas jau ielika iemest vēl vienu.
Laiks- Domāju dot nedēļu 18.02.20 , pirms es ielieku poll, kur izlemsim labākos.
Sakuga- ausgstas kvalitātes animācija, piem., parasti OP video un ED video ir sakugas anime darbos, bieži fighting scenes ir augstas kvalitātes un tā arī ir sakuga.( Neesmu eksperts, takā baigo izkaidrojumu nevaru iedot, search ja no šī nesapratīsiet)

My Pick- Have to go with Ufotable fight scene.
Fate/Stay Night Heaven’s Feel 2 - Berserk vs Alter Saber.

1 Like

‘blood blockade battlefront’ lovely sakuga moments

1 Like

In low basic patiesība, faktiski sakuga ir moments, kad animācijas un detalizācijas līmenis visos iespējamos apsketos (matu kustība vai jebkura cita fiziska kustība, kameras leņki un rotācijas īpatnības) pieaaug ļoti krasi. Notiek sižetiski nozīmīgas scēnas vai darbībās. Kam ir atkal pamatojums dēļ anime ražošanas īpatnībām, kur vidēji FPS ir 12-18, sakuga momentos ir visi 24 par ja ne vairāk.

Tai pat laikā šo terminu nereti izmanto nepareizā lietojumā, drīžak tā - izdomāts savs traktējums: animācijas, kas man patīk un autora animācija (konkrēta režisora vai studijas animācija), piemēram, man ļoti patīk Mijadzaki sakuga.

Sooo, vai Cup Noodles Hungry days ar var šeit pielikt?

Laikam nāksies šo izlaist, pārāk sarežģīta tēma. Es speciāli nepiefiksēju un nepierakstu momentus kuri iekļautos Sakuga definīcijā.

moments vai episode, lai cilvēki zin par ko balsot, vai tu visu šovu skaiti, jo ir daži, kas ir sakuga visa šova garumā (vismaz manos uzskatos), piem., Mob psycho, Mononoke.

U mean Hungry Days?
Visur var atrast kkādu sakugu, + katram savs sakuga standarts I guess.

Nu okey, tad es izvirzu:
Cup Noodles X One Piece Hungry days reklāmas!
Piem. https://youtu.be/atLa3mVqEjY

1 Like

viss show ir sakuga

Nepiekrītu! Mob - parādās vien pašās lielākajās kaujās aka kad viņam ir over 100, visādi citādi frame rate savus kadrus tur. Dažās kaujās tas protams paceļas, tomēr ne tik manāmi, i tad izdomā visādus trikus.

Jāsaparot viena galvenā lieta: anime trijstūris ir laiks, nauda un kvalitāte. Pēc iespējas īsākā laikā, ar mazākām izmaksām radīt pašu labāko animāciju. Sakuga pa savam ir sava veida virsotne, kā dēļ ir bijusi tik liela ekonomija. Tas ir tas, kā dēļ autori ir centušies vairākus mēnešus un negulētas naktis.

Un kur tu Mononoke ieraudzīji sakugu visa garumā?

Atsaucos uz jau iepriekš minēto: “Tai pat laikā šo terminu nereti izmanto nepareizā lietojumā, drīžak tā - izdomāts savs traktējums: animācijas, kas man patīk un autora animācija (konkrēta režisora vai studijas animācija), piemēram, man ļoti patīk Mijadzaki sakuga.”

like I said katrs pa savam sakugu uztver, man augsta līmeņa animācija visa šova garumā ir sakuga, and i don’t care what others say.

@Kadiljaks btw gudribu vieta uzrakstitu savu sakuga momentu xd

Liekam, tie kas iemeta var 2tro ielikt

Mans 2trais

1 Like

Nevaru atcerēties nevienu tādu, kas baigi prātā… tas ir, varu, bet nevaru atrast.

Beidzot! XD Protams tā ir kinda čitošana, bet pagaidām tā.

1 Like

Katrs var uztvert kā grib, taču ir tikai viens pareizais veids! No paša anime rašanās sākuma, jo sakugas viens no atslēgas momentiem, ka pazūd “atlsēgas” jeb “galvenie” kadri.

Tākā jā… vobšem dzīvo tālāk!

1 Like
1 Like

Tīri topa pēc, izvirzīšu Hyouka, vismaz atceros, kad skatījos likās kvalitatīva animācija un kaut kā izcēlās, un patika.
Protams, var atlasīt kaudzi Anime kuras izcēlās ar kvalitāti, bet visas izskatīt un izvērtēt ir pārāk laikietilpīgi, un no visām atlasīt kvalitatīvākos momentus un vēl no to kvantuma atlasīt labāko momentu ir praktiski nereāli.
Tā tīri pēc atmiņas, lai jau būtu Hyouka.

1 Like

Būtu labi momentu kkādu, es vari iemest vienu no hyoukas, ko es atceros, ja nav idejas

@HikariBoy un tev ar būtu labi izvirzīt momentu kkādu tomēr, tā būs vieglāk.

1 Like

Bet tad tas moments būs tava izvēle nevis mana :smiley: