Animeforuma Top'a Balsošana #5

Balsojam līdz 28.02.2020. Par savu balsot nedrīkst.
P.s. @HikariBoy un @Kanade jūsējos nevaru ieskaitīt, jo bija prasība iemest momentu, vidikā vai vismaz uzrakstīt, lai atrodu, veselu anime neņemšu, cilvēki labāk iechekos video 3 minūšu nekā 12+ episodes anime.

  • 1.Alter Saber vs Berserk
  • 2.One Piece ✕ Nissin Cup Noodles
  • 3.Kakashi vs Obito
  • 4.Nanashi vs Luo Lang
  • 5.Three EVA’s vs Angel Sahaquiel
  • 6.Levi vs Beast Titan
0 voters
  1. Fate Stay Night Heaven’s Feel 2
  1. Noodle Commercial
  1. Naruto
  1. Sword of the Stranger
  1. Evangelion 2.0
  1. Attack on Titan
1 Like

@UselessSakura, nu kāpēc nevar veselu Anime, pārāk laikietilpīgi, lai pārskatītu cauri 22 epizodes un pēc tam no vairākiem simtiem momentu atlasītu vienu labāko momentu.

Ja tev kkad izcēlās kkāds moments tu zināsi viņu pat nepārskatot, ja es metīšu pilnu neviens nebalsos, jo, piem., negribēs skatīties tās 12+ epizodes,+ bij pat rakstīt balsošanā par tēmu Best Sakuga Moments, diezvai vesels šovs skaitīsies kā viens liels moments. Es piemēram zinu vairākus Hyouka momentus, kur ir sakuga un skatījies esmu kādā 2016.

1 Like

Tad neko, es nepiefiksēju sakuga momentus un neizrakstu viņus, vienkārši skatos un izbaudu Anime. Tas varbūt aktuāli kādiem animācijas ekspertiem, kas cītīgi pēta animācijas detaļas katrā kadrā :D

Vispār jau priekš tādās tēmas vajadzēja vismaz pierakstīt kurā sērijā un apmēram laikā, lai var apskatīt kārtīgi tos momentus, youtube kvalitāte nav atbilstoša, piemēram, pirmais video ir ļoti nekvalitatīvs pat ja youtube uz 1080p uzslēgts. Pārējos jau arī jūtams kvalitātes zudums. Bet pieļauju pagooglējot gan jau var atrast no kurām sērijām ir šie momenti, lai var apskatīties.

Nav tik nopietna tēma, lai iedziļinātos un katru sīkumu meklēt, bet ja jau tu ta gribi, es atnākšu mājas katram atradīšu sēriju un laiku, kad tieši, lai esi priecīgs

Nav jau tik nopietna, laikam :D, bet nu apskatīties vajag labā kvalitātē, lai izlemt par ko varētu nobalsot.
Citām zem video aprakstā var atrast kura sērija tā ir.

  1. To filmu, esi skatījies? Pasaki kurā vietā meklēt to momentu.
  2. Man nesanāk kaut kā atrast informāciju no kuras sērijas tas moments.
  3. Itkā 375 sērija
  4. Final Fight, nu tas skaidrs
  5. Tas ir no filmas?
  6. Itkā ir 17 sērija
    Es kaut kad vēlāk pārliecināšos vai tā ir un apskatīšos.
  1. kkur pie 1 stundas mark +/- 10 min
  2. tas nav anime a commercial, kur iekļāva One Piece characters
  3. Jap pāri 350+ stabili
  4. true
  5. Evangelion 2.0 movie(neesmu redzējis precīzi pateikšu, kad atradīšu pats)
  6. Attack on titan season 3 part 2 lkm 5 epizode.

Vispār ja tā paskatās var padomāt, ka tops ir best fight scene :smiley:

nu cuz tur parasti vairak pacensas

Evangelion 2.0 filmai pēc ~30min ir tas moments.
Apmēram apskatīju tos momentus un izdomāju par ko nobalsot.

Beidzas Kārtējais Top,

  1. Levi vs Beast Titan
  2. Kakashi vs Obito
  3. Nanashi vs Luo Lang and Alter Saber vs Berserk

Ty for votes.

1 Like