2019. Gada Anime Apskats

Takā es jau neesmu ieinteresēts šajā sezona, nolēmu izveidot tādu tēmu tagad(iespējams pēc tam es jau aizmirstu par šo). Basically izsakam savas domas par šo gadu. Izdomāju izveidot to crunchyroll award stilā.
Nosaucam, kas jums bija, tas top un ja gribam pasakam iemeslu. Kā arī var īsumā iekļaut mazu review par šo gadu.
Best Protagonist-
Best Antagonist-
Best Boy-
Best Girl-
Best Character Design-
Best Animation-
Best Film-
Best Fight Scene-
Best OP-
Best ED-
Anime of the Year-

Runājot par sevi:
This year was hella average, nothing special, tikai Kimetsu no Yaiba un Vinland saga(kinda) izcēlās manās acīs, tpc arī ieņems lielāko daļu manu vote xd Šajā gadā,tāds bums bija tikai ar mūziku, hella good music daudziem anime,kuros ieskatījos, pat tajos, ko drop utt, bija naisu music.
Best Protagonist- Kageyama Shigeo(Mob Psycho 2) He hella improved šajā sezonā, un pats par sevi jau labs protagonists ir.
Best Antagonist- Askeladd(Vinland Saga), he’s fucking amazing, taktisks, dara ko grib, kā grib, badass.
Best Boy- Tanjiro Kamado(Kimetsu no Yaiba), I mean if u don’t nominate him here, I don’t know what are u doing. Can’t lie, cares for others, helpful, nice person. Btw šeit arī Inosuke derētu.
Best Girl- Hina Tachibana(DomeKano), she’s cute, caring af, likes beer and is dedicated to person she loves.
Best Character Design- Kimetsu no Yaiba, Muzen trap is the reason for this one.
Best Animation- Šeit gan grūti izvēlēties, man gribas teikt Kimetsu no Yaiba, bet nu pateikšu Bungou stray dogs 3sezona, man vienmēr Stray dogs animācija patika, šo sezonu arī ļoti laba.
Best Film- Fate/Stay Night Heaven’s Feel 2( Neesmu redzējis citas, + diezvai kāda Fate filmu pasistu, ja pat redzētu)
Best Fight Scene- Alter Saber vs Berserk(Fate stay night Heaven’s feel 2) Ufotable- Ultimate Bugdet works in fighting scenes.
Best OP- Kowaki wo Ameku(DomeKano OP) Absolute banger, Minami knows what’s up.
Best ED- Drown(Vinland Saga ED2), I like singers voice.
Best OST- Zenitsu Theme(Kimetsu no Yaiba), just like thoes swaps in music, no slow uz kinda epic.
Anime of the Year- Kimetsu no Yaiba, Like animation, love characters, love fighting scenes, love backstories, love sword swings, love ost,op,ed, love everything about it.

Ar gada Anime, saprotu, tad šī gada, 2019 gada Anime?

Yes kopējais 2019 gada anime apskats

1 Like

Kāpēc tikai Fight scene? Vēl jau var Romantic scene un vēl visādas citas var izdomāt

Nu pieliec ja gribi, fight scene parasti ir tie ko visbiežāk atcerās.

Best Protagonist- Naofumi Iwatani- izgājis cauri ellei nē… pat velns pārmestu pāri krustu tam, kam viņš izgāja cauri, love love love.
Best Antagonist- Askeladd - neskatoties uz to ka gribētos viņa nāvi redzēti no galvenā varoņa rokas, Askelāds ir ļoti interesants it īpaši tas, kas viņš īstenībā ir.
Best Boy- Inosuke Hashibira - te es nezinu kā par viņu izteikties, bet domāju jūs redzēsiet drīz manu un viņa mīlestību.
Best Girl- Mio (Dororo) - Meitene īsta zeltene… nu lābi sudraba meitene, tādas rūpīgas meitenes gribās vnk marry me plzz.
Best Character Design- Kengan Ashura - a šeit 90% cilvēkiem liksies wtf, bet nu redz kā ir es jau pirmsākumos savu animu biju redzējis citus cgi šovus un sapratu, ka tie pat brīžiem vairāk mani māna uz skatīšanos karoči kā saka I got resistance vs cgi and my eyes not bleeding anymore, bet Kengans iegāja pa nopietno.
Best Animation- Shingeki no Kyojin Season 3 Part 2 - nu te zirgam skaidrs, kāpēc es izvēlējos aotiņu.
Best Film- Kabaneri of the Iron Fortress: The Battle of Unato - no 2019 es tikai arī šo biju skatijies lol, kek, azazai, bet nū ja aizvērt acis uz sižetu tad Hiroyuki Sawano un WIT studio mani kā parasti nepievīla = masterpiece neiedziļinoties sižetā.
Best Fight Scene- Levi vs Monkey - Es, kad strādāju (runa par darbu iet) šis vislaik tiek pa 2-3x galvā skanēts, Pērtiķis tikai AAAAAAAAAAAAAAA un E? (abloms).
Best OP- Vinland Saga OP 1 - oh yeah ja ņemti visus OP kopā par šo gadu tad šis skan ļoti bieži man youtubā.
Best ED- Sword Art Online: Alicization - War of Underworld ED 1 - dziesma ir kā pasaka.
Best OST- Attack on Titan S3 OST - T-KT - līdz asarām (bet tikai tad ja zini, caur ko ir izgājuši cauri galvenie varoņi)

Jam šis gads nezicēlās kā iepriekšējie, bija diezgan viegli izvēlēties to šo nekā citos gados.

1 Like

aa Anime of the year nav? xd
Btw savā ar jāieiet ost, bija šogad viens kas man baigi patika

Aizmirsu, lābi… Anime of the Year- nū ja neņemti turpinājumus jeb ongoingus tad - Yakusoku no Neverland.

1 Like

Man lūdzu latviski Best Protagonist ,Antagonist un OST

https://translate.google.com/
Lūdzu pacenties Andrej, un iztulko pats xD Es tev 100x jau teicu, ka ir google translates pieejams.
Ost= original soundtrack, kad anime iet fonā viņi skan

Man netulkojas antagonist bet cik es sapratu tas ir ļaundaris ? Tak vecīt tie tulkotāji ir tādi mēsli nevienmēr viņi pareizi iztūlko !

Protagonists=varonis, antagonist=ļaundaris. Tulkotājs tpt ir labāks par mani, es dnoxd

Best Protagonist- Saitama (One Punch Man) -Amm viņš rēcīgs un arī nereāli stiprs.
Best Antagonist- Tomura Shigaraki (My Hero Academia) Reāli patīk viņa izskats. Nezinu ko izvēlēties te ,jo baigi neskatos uz ļaundariem bet šits cepii !
Best Boy- Sora Kurumatani (Ahiru No Sora) Gribēju ielikt Senku Ishigami ( Dr. Stone) Bet pārdomāju. Bez komentāriem.
Best Girl- Sarutobi, Shinobu ( Choujin Koukousei-tachi) Bez komentāriem.
Best Character Design-One Punch Man 2
Best Animation- Black Clover
Best Film- Quanzhi Gaoshou zhi Dianfeng Rongyao Var teikt te ir to ko es pats gribētu sasniegt.
Best Fight Scene- Tanjiro vs Rui
Best OP- LiSA - Gurenge (Kimetsu no Yaiba)

Best ED- Enen No Shouboutai
Anime of the Year- Kimetsu no Yaiba Nu es nezinu neko labāku par šo šogad.

1 Like

Es domāju, ka tu iekļauj tikai to, kas parādās 2019 gadā.

Tas nebija pirmās sezonas fights, tātad nea 2019 gada xD

Tas ir 2018 gada Openings xD Arī neder.

tu domā par 1mo sezonu vai 2tro? abās ir savādāki dizaini. Studijas dažādas taisija. Ja pirmo, tad te neder xD

Krc Sorry citreiz skatīšos uzmanīgāk !

No 2019 gada baigi maz ko noskatījos, uz doto brīdi noskatījos tikai 2 filmas, 3 Anime un vienu tagad skatos. Ir vairākas kuras domāju noskatīties kaut kad, bet par nenoskatītām neko spriest nevaru.
Tik smalki pa kategorijām kaut ko salikt tā pagrūti jeb drīzāk slinkums. :smiley: Varbūt ja padomātu varētu tur visādās kategorijās kaut ko salikt.

No filmām Koutetsujou no Kabaneri Movie 3: Unato Kessen, kas ir turpinājums seriālam kopumā patika.
Anime seriāls, nu uz doto brīdi, tas kas redzēts no 2019 gada, nav nekā tāda ko varētu izcelt. :thinking:

Ar filmu ir nedaudz izmaiņas.
Beidzot sagaidīju Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai filmu un noskatījos, tad no filmām to liktu kā labāko no tām kuras noskatījos no 2019 gada.

Up. Gads gandrīz galā, ja kādam interesē var iemests, savus gada highlights