Crunchyroll Awards 2018

Tātad var jau balsot.


Te rakstam visu, kas šajā gadā likās ok, un kas nē, bet priekš manis šis ir kārtējais disappointment. Varat sarakstīt or atsūtīt screen par jūsu votiem. Basically let’s talk about awards guys.

Tātad, kā jau uzrakstīju augstāk, kārtējais disappointments no crunchyroll awardiem.
Best Protagonist -Mans vote Sakuga Azusagawa. Itkā ir ok, bet es nomainītu Yumeko uz to pašu Devilman a.k.a. Akira Fudou vai to pašu Goblin Slayer, kas izraisīja tādu hype apkārt sev un nav nevienā kategorijā. Varēja pat no Sirius anime Yuliy paņemt,still better pick in my opinion.
Best Antagonist- My vote Akane Shinjo. Arī normāla kategorija, bet es preferotu tur redzēt to pašu Rachel vai Zack no Angels of death.
Best Boy- My vote Sakuta Azusagawa. Sākās mēsli, atkal iebāž Izuko, kas jau pagaišo gadu visus award savāca. Nezn izvēle bija nafig mest to, kas dominēja visu 2017 gadu, un pieriebās daudziem ar to. Es viņa vietā iemestu, kādu no Grand Blue vai to pašu Okabe Rintaro.
Best Girl- My vote Mai Sakurajima. Clap Clap Clap. Tev ir 2 grilli Zero Two(kas visu gadu top girl bija), Rikka Takarada(kas tādu hype pacēla, ka lielākā daļa dēļ viņas aizgāja to Gridman skatīties). Kaudze Goblin Slayer meitenes, kas ātri auga popularitāte. Vai Steins:Gate 0 Mayuri piemēram. Un nevienas nav, Great one Crunchyroll. Viņi labāk iemetīs loli trap no Zombieland Sagas… Gj guys.
Best OP- My vote Darling in the franxx. Kārtējais wtf. Where’s Kimi no Sei Kimi no Sei Watashi uhhhh a.k.a. Bunny Girl Senpai op or where’s Sincerely a.k.a. Violet Evergarden OP, par kuriem apspriedes netā bija daudz lielākas, nekā dažiem labiem OP, kas tur ir. Kur tas pats Megalo Box Op, katrā kategorijā iemet kko no Megalo Box, pat tur kur īsti nav pelnījuši būt, bet Op, kas legit bija labs neieliek… Vai arī tas pats Black Clover OP 3(Black Rover), kas bija daudz labāks par dažiem pieminētajiem tur.
Best ED- My vote Ref:Rain no After the Rain. Šajā neiedziļināšos, jo neesmu baigais ED klausītājs, man reti kura dziesma patīk.
Best Director - My vote Masaaki Yuasa. Un pārējie, kas tur pieminēti ir kinda ok.
Best Animation- My vote Devilman Crybaby. Te arī viss ir ok, izņemot vienu, atkal iemet MHA, nu visi jau saprata, ka MHA ir worth it, kpc jāturpina viņu mētāt visur, kad ir no kā cita izvēlēties.
Best Character Design- My vote Violet Evergarden. Šeit arī īsti nav pie kā piekasīties, jo visi, kas ir iemesti bija ok.
Anime of the Year-My vote Devilman Crybaby. Kā tādi darbi, kā Megalo Box vai Zombieland Saga tiek Anime of the Year, bet tas pats Grand Blue, kas man likās daudz labāks netiek, vai arī tas pats Yuru Camp, ko daudzi gribēja tur redzēt…
Best Fight Scene- My vote Satana vs Devilman. Viss ok izņemot to, ka tur ir Hinamatsuri, Hina un Anzu, ko es īsti pat par fight neuzskatīju +tas bija meaningless… Un kārtējo reizi par Megalo Box viņu samet, kur nevjg, a kategorijā, kur tieši varēja paņemt viņa nav,es labprāt Hinamatsuri vietā redzētu Joe vs Aragaki.
Manis nepieminētie bija tie, par kuriem man nebija ko votot.

Devilman Hater… never gonna watch him again.

1 Like

Best Protagonist - Split starp Retsuko un Slime :D es neesmu up to date ar slime anime, bet man kaut kā patīk, cik savādāks no citiem isekai varoņiem viņš ir. Neesmu skatījusies pārējās animes (izņemot nedaudz Violet Evergarden, bet man tā īsti nesaistīja, ja neskatās uz smuko animāciju)

Best Antagonist- Gribas teikt Ryo Asuka. Patīk arī Golden Kamuya Tokushiro Tsurumi, bet Ryo bija… savādāks :D Top 3 no šiem: Ryo, Momonga, Tsurumi

Best Boy- Honda-san!!!

Best Girl- Asirpa…? Zinu no šīm tikai Lily bet man viņa neiet pie sirsniņas :/

Best OP- nesitiet mani, bet man patika Wotakoi OP :D Otrā izvēle būtu jojo, jo jojo. :D :D :D

Best VA - gribas teikt Mamoru Miyano, bet man ļoti patīk, kad viņam tiek piešķirtas lomas, kurās viņš var būt wild :D

Best Animation- Violet Evergarden, jo pārējās neesmu skatījusies un Devilman Crybaby animācija bija vnk dogshit :D :D man patika, bet dogshit tik un tā.

Best character design: Jojo vai Evergarden. Man tik ļoti patīk viņas kostīms, tas ir vienkārši :ok_hand::ok_hand::ok_hand:.

Pārējās man nav ko teikt, jo neesmu redzējusi šīs animes vai vienkārši nešķiet, ka dotā lieta būtu tiešām Laba.
Man joprojām, vispār, zobs uz šiem awards, jo 16jā gadā Yuri on Ice savāca daudzus apbalvojumus kuri, manuprāt, pienāktos citiem (piem., khem, Mob Psycho 100, khem,). Saskrēja fujoshi un sameta balsis par saviem yaois. :/ Reigenam vajadzēja būt best boi, sasodīts.

2 Likes

am 2017 gadā bija tas pats, tikai ar MHA

Šogad esmu ļoti slinka uz anime skatīšanos, tā kā man daudzās no kategorijām pat īsti nav, ko izvēlēties :sweat_smile:
Best protag: esmu redzējusi tikai Retsuko, bet īsti negribu par viņu balsot, zinot, ka kāds no dotajiem tēliem varētu būt daudzšķautņaināks vai citādi patīkamāks.
Best boi: tādu pašu iemeslu pēc nebalsošu par šo, bet kādēļ jau kuro gadu pēc kārtas tur ir Midoriya???
Best OP: Par šo neviens nebrīnīsies, protams, ka Jojo. Godīgi noskatījos pārējos OP, kurus nebiju redzējusi, bet manas domas tas tāpat nemainīja.
(shame on @vriska par Jojo nodevību)
12604a50a40974aa7c30661806571361
Best director: Devilmay Crybaby Masaaki Yuasa, salīdzinoši ar pārējiem viņam ir ļoti atšķirīgs un piesaistošs stils, daudzas ainas un animācijas bija vienkārši super.
Best animation: it kā roka stiepjas uz Violet Evergarden pusi, bet vēl neesmu 100% droša
Best character design: protams, ka es teiktu Jojo, bet, manuprāt, tas daudz vairāk ir bijis mangas autora Araki, nekā dotā animācijas dizainera darbs. Plus viņš izvēlējās neīsto paleti Giorno tērpam, tumši zilais + zelta mārītes izskatās daudz labāk xdxd Varētu pat ņemt Agretsuko, mīlīgie tēliņi pārsteidzoši labi iemieso savas cilvēciskās īpašības arī izskatā.
Anime of the year: NO JOJO??? labi, joks, joks. Man būtu ātri visi tie darbi jānoskatās, lai es justos cienīga izvēlēties to īsto :sweat_smile: Varbūt palikšu pie Devilman Crybaby.

2 Likes

3 gadu un šajā stabili uzvarēs, jo MHA. Kr4 visur, kur ir MHA nav jēgas pat balsot, jo MHA tpt visus tos paņems…

3 Likes


Rezultāti.
Var neskatīties Best Boy, Best Antagonist, Best Film, Best Anime Fight,jo MHA. Brīnos, kā Violet tomēr vinnēja Best Animation, jo tur arī MHA bija.
Best Ending arī trash, AOT winning cuz mainstream, kaut arī tur visi pārējie 100 reiz labāk skanēja xD
Best Girl- No tām, kas bija vismaz patiešām best arī vinnēja xD Bet no Zero Two so rigged.
Pārējie bija ok. I’m happy about Anime of the Year one.

Vienā vietā manīju foršu komentāru, tik nevaru atrast vairs, kaut kā tā - Anime Awards: MHA 2 … ;d

tas pats tik video veidā ;d

saraksta ar nominācijām, nominētajiem un uzvarētājiem.
https://www.crunchyroll.com/anime-news/2019/02/16/winners-of-the-2019-anime-awardsupdated-live

full live stream. nezinu vai uploados youtube.

Pagaidām atbildes video nav ne no animeman, arkada/glass reflection, gigguk vai kāda cita.
Digibro bija livestream video, bet tas ir noņemts autortiesību dēļ.
Tad nu pagaidām viens īss video no lost pause.

Nu es pats jau neesmu skatījies 2018 animes kā vienīgi MHA 3, diži jau neko teikt nevaru tad.
Best Protagonist - :man_shrugging:
Best Antagonist - :man_shrugging: bet arī nope, All For One tik tiek parādīts pirmo reiz un nemaz nav manāms uz tik ilgu laiku. Noteikti pārējie pārējās animēs tika rādīti daudz vairāk.
Best Boy - Savā ziņā es neheitotu MHA šeit. Deku ir malacis. Bet vai to nomināciju bija pelnījis kād cits? idk :man_shrugging:
Best Girl - :man_shrugging:
Best OP :man_shrugging:
Best ED :man_shrugging:
Best Jap Voice - :man_shrugging:
Best Eng Voice - :man_shrugging:
Best Director - :man_shrugging: , it kā kāds vispār tur balsoja tieši “director” drīzāk tik par animi nobalsoja un tam kas bija saistīts ar to animi tik paveicās ;d
Best Animation - :man_shrugging: … MHA ir nice, bet tas vairs nav nekas woooow , labi ka mha šo nedabūja.
Best Character Design - :man_shrugging:
Best Continuing Series - :man_shrugging:
Anime of the Year - :man_shrugging: , laigan jāsaka ka pāris nominētās likās nevietā.

Best Fight Scene - Es to redzēju, tā bija laba, bet vai tiešām MHA bija labākā? - idk :man_shrugging:
Tur pārsvarā bija tik punch punch punch un no pretinieka kādi taustekļu uzbrukumi.
Paskatot Naruto cīņu tur vismaz visādi kung fu vai kādi tur paņēmieni.
Ok varbūt noskaņa, dialogi starp labo un slikto varbūt bija labāki MHA kas visā visumā visu padarīja labāk, bet kā pati kaušanās … yeah, idk. it was good, but the best?

Best Film - fucking bullshit. Ok es vēl gaidu kad MHA filma tiks izlaista bluray/dvd lai var pirātiski noskatīties, bet lai cik laba tā filma nebūtu, tā noteikti nav labāka par kādu citu standalone filmu, kas nav saistīta ar franšīzi.
un uhhhh, live stream un lost pause video var redzēt cik neapmierināts Arkada ir ;d bet tas saprotami ja jau netika nominācijas ielikta viena apburoša filma “Maquia: When the Promised Flower Blooms” ar mal score 8.55 , bet tiek ieliktas veselas 3 filmas kuras ir turpinājumi vai papild stāts kādai sērijai un vienai no tām filmām score ir 6.85 tik un viena standalone filmām vispār bija no 2017.
so yeah, this one is fucked up.

Interesanti bija redzēt kā balsošanā Megalobox un Aggretsuko tika stumti baigi.
Bet re ka beigās nevienas uzvara ne tai un ne tai. wow.

Bet nu kamēr Crunchyroll tika kaut cik uzslavēti par balsošanu, ka tā ir labāka, laigan bija redzami mīnusi, tomēr redz ka beigās noteikti atkal dabūs pa ausīm xd they fucked up again.

1 Like

MHA nebija best fight, Naruto bija. Tajā cīņa ielika real kung fu movie fight movmentus, un kopumā cīņa interesantāka, MHA cīņa bija tikai ok, Devilman vs Satana bija mans picks, even tho Naruto fight was better xD I just love Devilman.
MHA filma bija otrā sliktāka tajā listāxD

Bet~ cik daudz redzēja Naruto, vs cik MHA?

Tas fight bija no Boruto movie tpc diezvai to baigi daudzi redzēja

1 Like

No 2018 gada esmu laikam redzējis tikai 3 Anime un vienu tagad skatos.

Steins;Gate 0 tik tikko sāku skatīties, bet varētu būt ka labākā 2018 no redzētājām, otrā vietā Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai.

1 Like

Kāpēc nav labāka trap character?

Vispār par īsu tops. Varētu vēl daudzvairāk kategorijās sadalīt, meh.

Tas ir tāds official awards tikai balso stulbeņi un liek entries arī stulbeņi. Ja būtu kkāds meme award, tad varētu trapus un citas ne vaidzīgās kategorijas likt. Kopumā kategorijas ir labas un nav īsti nekā lieka. Ja sabāzt best action, best drama, best romance utt būs par daudz un stulbi, pietiek ar to, ka tu zini kas tiek uzskatīts par best anime un best film(Even if it’s rigged like every category MHA won).

No we need best trap, best loli, best neko girl and etc.

Pls no

Yes!
Savādāk meh kaut kāds. Tikai best boy, girl, garlaicīgs tops.

Eh tie anime awards tāpat ir vairāk priekš casual anime fans

1 Like