Crunchyroll Awards 2018

Tas ir kaut kāds baigi oficiālais tops vai tā tikai vienas lapas ietvaros?

tas ir zināmākais, pat drīzāk vienīgais xD Anime streaming site, kas ir nenormāli populārs un tur lielākā daļa fanu sēž veido, pat streamo kas uzvarēja utt. Varētu pat teikt oficiālais, jo citādu tādu nav. Bet jā kā @FlowerChild teica tas ir casualiem un tādiem vairāk iesācējiem, kas nohypoti, tie tur ieiet visvairāk nobalsot, un protams balso par tiem ko zin un parasti tie ir mainstream šovi, tpc even tho its kinda official ņemt vērā, tos kas uzvar nav jēgas, jo tur uzvar tikai mainstream šovi, even tho they were worst in categories.

1 Like

Neko daudz nevaru iekomentēt par topu, jo tas, kas topā, to nemaz neesmu skatījies, bet šādi Anime Attack on Titans, Boku Hero no Akademia, Dragon Ball, JoJo’s Bizarre Adventure: Golden Wind mani neinteresē. Devilman: Crybab izskatās tāda kuru es negribētu redzēt, ne priekš manis.
Violet Evergarden, šo gan domāju, ka kādreiz varētu noskatīties, bet tā kā neesmu redzējis, nevaru iekomentēt cik viņa laba.

Best Girl, nu šo esmu skatījies, nu iespējams varētu tā būt :thinking:

Kas tie tādi Protagonist, Antagonist? :smiley:

ED, OP man personīgi nepatika.

Protagonist- good guy(Superhero, sova galvenais varonis utt), Antagonist- bad guy(Mama ja criminal utt)
Best girl vai nu Anzu vai Mai no tiem,kas bija :D Protams ja butu patiesam best girl of season ieliksi, tad ne viena ne otra :3
OP- 2 labi bija vismaz prieks manis JoJo un DitF, ditf better tho. Bet nebija Kokkoku op un vel paris,kas stabili, tad panemtu 1.
ED- you’re right tur Pillows vienai no dziesmam bija jauzvar, es brinos,ka sliktaka dziesma no visam kas tur bija vinneja :D Bet labaka bija Aimer dziesma taja votinga :smiley:
Vini kka izvairijas no pasiem popularakajiem darbiem(ne visiem nu daudziem)
Nebija Goblin Slayer nekur,kas bija nenormali populars, nebija Zero Two pie best girl,kas vel joprojam ir tik populara, Hinamatsuri,Grand Blue abi sovi loti labi un netika nekur iznemot Hinamatsuri viena,kur bija 0 iespejas uzvaret ;c Tik daudz labu openingu bija uz ko vareja nomainit tos, ko ielika. Piem Wotaku ni Koi OP,kas tur bija, vnk overhyped suds, par kuru katrs otrs 2018 gada anime op bija labaks :x

Ummm protagonist un antagonist ne vienmēr ir
Protagonist= good guy
Antagonist= bad guy
Protagonist ir vnk MC un antagonist ir guy that opposes him. Labs piemērs tam ir Light vs. L in Death Note

1 Like

Kas tas tāds par topu ar ierobežojumiem, kur var balsot tikai par to ko pievadā, nevis par visu kas bijis 2018 gadā?

ja es atceros pareizi aizpagaiso gadu tu vareji izveleties option your pick un ierakstit anime,song or anything cuz tev taja nominacija patika

Ja vajadzētu balsot ar pasi tad MHA būtu pēdējā vietā.

2 Likes

ahahahahaha

Kā jau minēju interesanti, ka Megalobox un Aggretsuko neko nedabūja, ņemot vērā ka tās tika baigi bāztas nominācijās un ka tās īstenībā bija populāras animes it īpaši Aggretsuko. Laikam tad Aggretsuko nemaz nebija tik meinstream kā likās. ;d
Goblin Slayer noteikti nebija savas drāmas dēļ. ;d

Par tām papildus nominācijām.
Jā, pietrūka viena otra, bet ne kaut kādi best trap, best loli, utt. Jo ja viedotu tādas, tad tur varētu sabāzt desmitiem tādu nomināciju un tas būtu par daudz. Un priekš tādas kompānijas kā Crunchyroll tas būtu par dīvainu. Tādas visādas kategorijas varētu būt, bet no kādas citas kompānijas vai personām. Tā kā tāds papildus anime awards no kāda cita puses.

Izgāju cauri iepriekšējam un aizpriekšējam gadam. Crunchyroll Anime Awards - Wikipedia
Šeit vairs nav Villain un Hero nominācijas, laikam tās pārtapa par Protagonist un Antagonist.
Fight Scene ar bija sponsorēts nevis pats par sevi.

Most Heartwarming Scene, Best Drama, Best Couple, Best Comedy, Best Action - 2016.
Best Manga, Best Drama, Best Comedy, Best Action, Best Slice of Life, Best CGI, Best Score - 2017.
Šīs nebija 2018 manāmas. Un savā ziņā žēl, bet tomēr saprotami, jo gan jau negribēja vairs pārbāzt ar par daudz nominācijām un tik pat labi ja ieliek komēdiju, action, slice of life, tad ar varētu samest fantāziju, isekai, utt.

Bet tomēr no tiem visiem viņi vienu gan varēja atstāt - Best Score - jeb best soundtrack/ost utt.
Bet diemžēl šīs nominācijas nebija.

Njā, pirmais gads pilnīga katastrofa jo var teikt tikai Yuri on Ice.
Otrais bišk labāks, jo pat ja tas bija MHA gads, tomēr MHA nedabūja galveno nomināciju un vēl vienu otru, bet tomēr daudz sagrāba.
Šis gads vienā otrā lietā labāks, bet tad vienā otrā lietā sliktāks. Grūti tomēr teikt vai labāks par otro gadu vai nē. p.s. Var teikt Anime Awards MHA 2


Viena animū youtubere kuru skatos šogad tika par tiesnesi, vērtētāju utt

Nu ko, izskatās ka pārējie tiesneši ir bijusi baigie casuals ;d
@UselessSakura re kā, viņa varbūt vienīgā balsoja par Zero-Two xd
njā, izrādās ka Maquia nebija nominēta, jo neviens laikam nezināja par to filmu vispār xd Laigan nominācijās tiek Mazinger Z filma. like wtf.

1 Like

Tas būtu tikai lieliski. Šito topu paskatījos un uzreiz izslēdzu, jo nebija ko skatīties, boring.

Awardi nekad nebija baigais interesantais pasākums, vnk calling names of winners and some cringy moments throughout the stream. Sametot kaudzi vnk kkāds stulbums būs, ko vispār reti kurš skatītos.

You wrong. Kā reiz šādu mazu topu var pa 10 sekundēm apskatīt un thats all.
Es pat skatītos katrā kategorijā top 5 vai pat top 10 pozīcijas.

norm, ir pamata awardi, es ātri apskatu un viss, man nevjg lieku figņu redzēt

hmmm, limitēt ļaužu balsojuma ietekmi. :thinking:
Varbūt tas palīdzētu, bet ir problēma ar tiesnešiem, jo redz kādas vienas otras nominācijas viņi iekļauj un neiekļauj. Savā ziņā problēma varbūt daļēji būtu atrisināti tik.

tiesneši, katru gaddu max 4 anime no gada redzēja or just brain dead. Ja liec tiesnešus, tad viņiem vismaz pamata darbi jāredz, ko netā praise utt., Praktiski neviens baigais darbs no 2018 netika, bet megalo box un aggretsuko un MHA protams visur. Es tur tādu top saliktu xD Saw everything I need to make better one.

Es katras smalkākās kategorijas top 10 izbaudītu :sugoi:

tad nu es gaidu un gaidu un gaidu, bet laikam jau nekā nebūs. ne no Arkada, Gigguk, AnimeMan un vēl kāda lielāka youtubera.
šoreiz laikam izlēma tiešām to darīt otrādi, veidot video par to kas ir sākumā, nevis par beigu rezultātu. ahh.