Vai jūs vēlaties, lai mūsu forumā tiek sastādīti Top'i?

Anime related Tops, kurus sastādīs no jūsu viedokļiem.

0 voters

Labāk izveido, pēc kaut kādas tur ģēniju formulas, programmu, kurā atbildot tur uz kautkādiem spec jautājumiem un tjipa beigās noskaidro, ‘‘What type(level) of animefan you are’’.
Būtu baigi labi, a to tie eng saiti ar šitādu programmu tupa troļļo.
(Mož mums sanāks).

1 Like

i see why not, tik nevar teikt ka slinkums ļaus iesaistīties. un arī var manīt, ka ļaužu atsaucība dažreiz diemžēl nav pietiekama lai kas sanāktu :< … bet var jau mēģināt.

1 Like

Tad jau varētu vienkārši veidot garu poll kur būtu daudz dažādu jautājumu par anime. Un no tā arī veidot ko tādu. Domāju, ka atsaucība būs lielāka

1 Like

Ideja bija ka vnk nosauc savus max 10 favorītus, pa šo tēmu un vairs nekas nav jādara. Tālāk no visiem nosauktajiem skatos vai atkārtojas un veidoju topu, topā tiek tie kas visbiežāk parādās

Pamēģināt jau var, kas sanāks.
Visi saraksta savus top 10 Anime un tad pēc biežuma sašķiro?

Var mazāk par 10,un nebūs tik anime, būs notikumi, characteri utt

Nu varbūt 10 par daudz, var top 5 savus.

Top charateri arī varētu būt. Bet to characteru ir tika daudz, ka nezinu vai ar tiem kaut kas sanāks.

Notikumi? Kādi notikumi?

Top 10 jūsu max, bet var mazāk, kopējais Tops būs no 5. Ja jūsu max būs 5,tad pastāv mazāk iespējas, ka būs sakritības, un kopumā cilvēku nav daudz, kas piedalītos utt.
Ar laiku daudz kas būtu

Sad moments, best fights utt

Ko darīt, ja nav tādu top lietu cilvēkam? XD

tev nav anime, manga utt ko tu izceltu augstāk par pārējiem darbiem?

Agrāk izcēlu. Tagad vairs ne.

vnk izvēlies 10 no visiem saviem iespējamajiem variantiem

Tas būs grūti tā gadiem ilgi neesu veidojis nekādus topus nevienā jomā. Bet būs jāpadomā par šito. Būs jāpamēģina izveidot kkādus topus ar, pārmaiņas pēc. XD

1 Like

haha es tik daudz darbus man liekas redzejusi neesmu kur nu vel lai baigi izceltu

1 Like

UHHH… Tu nesaproti iekš kā iesaisties. Nē vnk es biju savulaik citviet ko tādu darījis un tas ir kinda sarežģīti… it īpaši, kad katrs raksta pa savam un atrodi nu līdzības…

Labāk iesaku top 5 - būs vieglāk sašķirot gan tev, gan arī cilvēkiem nosaukt. - draudzīgāks formāts tā teikt. Jo tomēr top10 ir samērā piņķerīga un grūta lieta…

1 Like

I mean I don’t mind that, bet anyway nekas nenotiks, te 50/50= nebūs atbalsta praktiski, tātad pat sākt īsti nav jēgas

Atbalsta nekad nav! Sooo keep ahead!

Nu šajā forumā, tā tas kinda strādā, nezn domāju, ka pamēģināšu izveidot vismaz vienu, lai redzēt, kas notiek xd Jo kā nekā vismaz puse bija par no tiem, kas votoja.

Es mazliet pamainīšu @UselessSakura jautājumu…

Geek tēmu topi, būtu Jums interese?

0 voters