Animeforuma 4tā Top tēmas izvēle

Ko jūs vēlaties redzēt nākamajā af top’ā, der jebkas saistītais ar geek dzīvi.
Kā notiks- Jūs tgd nosaucat, ko gribat redzēt, vēlāk es izveidošu poll, kur jūs izvēlēsieties, kādu no variantiem(protams izņemot savējo), un tas par ko tiks visvairāk nobalsots, būs nākamā tēma top’am.

Es diemžēl nezinu ko ieteikt kā tik to ko iepriekš ieteicu. :C

Bija vienreiz vēl kaut kas prātā, bet es aizmirsu. :<

worst anime ever seen

3 Likes

Bet kā to saprast? tjipa noskatijos visu sezonu kā mazahists un sapratu kā worst anime ever seen vai pāris sērijas noskatijos un same.

Gan jau no visām tavām redzētajām viena vissliktākā vai dažas sliktākās, atšķirībā kā tā balsošana tur būs. Varbūt citiem ar būs līdzīgi slikta anime kā tev. Jo nu visi jau sezonāli neskatās, citi ar paņem pauzes.

kāpēc ne abi? ja mazohists, tad apsveicami, bet ja neizturēji/nevēlējies tam tērēt laiku - arī labi

1 Like

Top Anime žanri

Top characters that ain’t main characters

Ielikšu arī es pats, man ļoti patika viens piedāvājums iepriekšējā top izvēlē
Anime personāži ar ko jūs sevi asociējat

1 Like

Bet tā jau drīzāk varētu būt vienkārši tēma, nevis tops.

Man ir aizdomas ka tada tema kaut kur ir :d tik kaut kur nogrimusi.

1 Like

top most relatable characters

Anime, kas bija tik slikta, ka pat laba!

  • Top Feel-Good Anime
  • Worst anime I’ve seen
  • Top anime žanri
  • Top support characters
  • Top most relatable characters
  • Top anime, kas bija tik slikti, ka pat labi

0 voters

Vote

Kā to saprast?

tā arī saprast. Tu saproti, ka viss tajā darbā bija lielākais sūds, ko es redzējis, bet tev patika, jo tu tur ierēci par to vai kkas tamlīdzīgs. Tas ir kā Guilty pleasure kr4

Par savu ieteikto top nevar balsot, jā?

ja nevar

@Shadowrise nomaini balsi vai tavu balsi par support charactert es neskaitu, jo tu to ieteici

1 Like

Tieši tā, kino jomā tas ir izplatītāks, anime ne tik ļoti. Faktiski arī piedā’vaju: Tiks slikta filma/seriāls, ka pat labs/a.

1 Like