Foruma dizains

Continuing the discussion from Lielā attēlu lenta:

Es pieņemu, ka šādas diskusijas nav un es uzskatu, ka vajadzētu būt.
Ja – ir ieinteresētie foruma dizaina izmaiņās kādu iemeslu dēļ (dažādībai, nepatikai, iegribai…)
Tātad, ja atbilde bija apstiprinoša, kas no manas puses ir :joy: , tad mani ineteresē viedokļi
Mans skatījums:

##Sadaļas un attēli:
1 :pushpin: manga-diskusijas – Berserk man patīk
(tikai nepatīk, ka kompozicionāli, tas iet prom no lapas XDD (k.gan neredzu kā to varētu mainīt, ja nemaina attēlu…)
(Guts ir atzīts un populārs tēls (es ceru, ka arī starp jaunākajām anime/manga lasītāju paaudzēm?? (youtube.com reviews vēl iesaka ;) - tdļ neredzu pretenzijas pret to…)
:heavy_plus_sign:


2 :pushpin: anime-disk – man patīk brūni, pufīgi varoņi - kas man neko neizsaka :joy: - viņi neasoicējas ne ar ko, bet piestāv šī foruma klaču līmenim tonāli - mājīgi un pufīgi.
:heavy_division_sign:


3 :pushpin: uncategorized – ~Suzumijas melanholija man personīgi nepatīk, man nepatīk ka ir paņemti divi meiteņu tēli, kaut galvenie varoņi bija meitene un puisis - teorētiski Suzumijas iedomība un vājprāts piestāv šai tēmai, kaut vēlme atcerēties tādu animi man ir maza un to nevar tik viegli aizmirst…
:heavy_division_sign:


4 :pushpin: f-izklaides – Me!Me!Me! - tiiik ļoti modes tendenci atgādina… (and talking about panties…) Kā jau var noprast, esmu seksuālu tēlu heiters :joy: Atkal galvenie varoņi bija gan siev., gan vīrieša tēls… (k.gan šeit jau var spēlēt uz sievietes divām dabām O_O)
:heavy_minus_sign:


5 :pushpin: un visas pārējās tēmas - ir ar Deadman Wonderland čikitu, kura atkal nav galvenais tēls, jo, protams, tas ir vīrietis… Šī ir vēl viena anime, kas man negāja pie sirds un neredzu iemeslu to atcerēties :joy:
:heavy_minus_sign:


– uz ko mainīt?

Es vēlētos tēlus, kas piestāv sadaļām XD Idejas?

Es varu nosaukt savus anime piemērus, kas nav pārāk pārdomāti: (negribu būt uzbāzīga tdļ tikai 4. un 5. attēliem)
4) Aizstāt ar ko no ~Durarara!, jo ir izklaides anime ar vienkāršiem tēliem… vai (f**k it) No Game No Life… Jo sadaļu redzu kā lielāko šī foruma lietotāju atspulgu - kur jābūt tēliem, kas ir tik pat jautri kā jūs! pateicoties pozai, vai tēlam…

[skatās topu http://myanimelist.net/topanime.php?type=bypopularity un nespēj izvēlēties objektīvi T^T]
un 5), kas ir default… lai iet kas no~Tatami Galaxy, jo tā ir sireāla anime ar vienkāršību un daili

:D:D


Attēli tīri iedvesmai, es uz neko nepretendēju, interesē jūsu viedokļi - jūsu idejas - vrb kādam ir konkrēti attēli - lai “like” izšķir rezultātu :joy:
##Jūsu domas par fona attēliem forumā?


P.S. kā var spriest pēc maniem attēliem un mana viedokļa par foruma fona attēliem - vai ir doma arī uzturēt dizaina maiņu periodiski?
1 Like

Lielākoties visas izvēles ir nejaušas, man rokās trāpījās labas izšķirtspējas attēli un es tos izmantoju. Puišu attēlu banāli nebija tur kur ņēmu attēlus. :laughing: Pat ne vienmēr atradās labs attēls abām ekrāna malām. Piemēram, es biju uzgājis labu Umaru attēlu kreisai pusei, bet labajai pusei tas nav tik labs.

[quote=“zanmon, post:1, topic:1076”]
tikai nepatīk, ka kompozicionāli, tas iet prom no lapas XDD
[/quote]Guts ir klaiņotājs, tas priekš viņa normāli. Es pat teiktu, ka tu ne par ko nevēlies, lai viņš ietu uz tavu pusi. :D Ja zini kaut mazliet par šo sēriju…

Nepateiksi :joy: (man arī ir tikai 13 collu displejs…) vnm var mēģīnāt paasināt fotošopā vai kā citādi ;DD
Un jā, man patīk šie divi tēli - izskatās miermīlīgi, toņi gaiši un jauki un es vēl ar vien nezinu kas pie velna ir Umaru ^.^

Mmm, mani interesē, kur Tu sūknē attēlus.

izlasiju līdz šim momentam. :D

P.S. veidot diskusijas par foruma iekšējo sistēmu un organizēšanu iesaku PM ar kādu adminu, nevis tēmā. #Komunisms, #dievišķais #@DiviViens, cenzura. ;)

nja…

Vai ta forumam kā taadam nu katrai lapai var uzlikt savu background, neesmu nekads css pro bet vai tad tādā gadījuma nevajadzetu taisīt atsevišķu .class ? Jo cik es meklēju, protams man nav pieejams vis info, atradu to ko var atrast ar inspect element :smiley: izskatās ka vnk ir uzlikt uz nejaušu izveeli.

Ar CSS palīdzību izvietoju tikai galvenās labas attēlu, savādāk to nevar izdarīt. Kategoriju fona attēlus piedāvā izvietot pats forums, neesmu skatījies, kā tie tiek precīzi piestiprināti.

1 Like

mani tas intereseetu jo, es pats sev priekš lapas varu tikai css mainīt, jo nekādigi nevarēju izprast to kaa tas notiek.Bet ok, man viens attēls ar der ;D

Paldies, beidzot kāds šo jautajumu uzdeva.

Es vēlētos palikt pie melnā dizaina, ar citām meitenēm, zēniem, varoņiem, kaķiem, totoro? ^^

3 Likes

Totoro saki? Tiesa, forumā trūkst Ghibli burvības.

1 Like

juu, tas būtu kruti, kaut vai varu palīdzet ar bildēm, mana mīļāka kompānija kura tais krutas filmas :smiley:

Droši, šobrīd fona attēli ir 1080p .png ar tukšu fonu.

jā es zinu, es jusu css esmu pētijis like 50 time, nu tas kas man ir pieejams :smiley:
black screen un png attels ar chariem :smiley:

1 Like

Tev pieejams viss CSS. Avatāri ir piekoriģēti caur html.

1 Like

Domā šo re ? protams ir vel citi ko varu atrast tas tik kaa piemerrs http://animeforums.lv/site_customizations/7e202ef2-56d7-47d5-98d8-a9c8d15e57dd.css?target=desktop&v=ace395d4b17b0435a3ea94848db49f63&__ws=animeforums.lv

Jā, pārējais nav manis rakstīts. Praktiski visas foruma dizaina modifikācijas atrodas šaja failā.

zini kaadu labu tooli kurš chormē jau sakartotu css ?

Diemžēl nezinu, visu rakstīju ar FireFox izstrādātāju rīkiem.
Chrome nav iestrādāts style editor rīks?

Uhhh… tikai ne totoro :smiley: Bet mjaaaa… būtu forši kaut ko pamainīt :smiley: Ieliekot fonā piemēram sakuras kokus :smiley: Vai kaut kā tml :smiley:

2 Likes

ko tev viņš nepatīk? ļoļ