Animeforuma 5tā Top tēmas izvēle

Ko jūs vēlaties redzēt nākamajā af top’ā, der jebkas saistītais ar geek dzīvi.
Kā notiks- Jūs tgd nosaucat, ko gribat redzēt, vēlāk es izveidošu poll, kur jūs izvēlēsieties, kādu no variantiem(protams izņemot savējo), un tas par ko tiks visvairāk nobalsots, būs nākamā tēma top’am.

2 Likes

Noskatoties Akatsuki no Yona, es jau izdomāju kādā varētu būt nākošā tēma :smiley:

Top Anime Hime-sama

1 Like

here we go again xd trīs lietas labas lietas ;d

p.s. Atceros ka manīja iepriekšējās reizēs šo tēmu “Anime personāži ar ko jūs sevi asociējat.” … negribas tā teikt, bet tā tēma visticamāk nesanāks.
Jo katrs dos to kas asociējas ar viņu, bet balsot pats par to nevarēs, tātad jābalso par citu, bet citi jau neasociējas ar viņu, par ko tad īsti balso.
Tā jau varēja manīt ka support tēliem dažbrīd sanāca švaki un tie jau tik random tēli, tad šāda personīgāka tēma vēl mazāk izdosies kā tops. … kā topiks būtu labs un kaut kur foruma dzīlēs ar ir.

1 Like

это что такое?

1 Like

姫様

plds tgd es vēl vairāk sapratu, kas tas ir.

Hime-sama nozīmē princese

  1. Krutākie un episkākie sakugas momenti.

  2. Neprastākie “geek” rekordi - kolekcijas, speedrun da jebkas.

1 Like

MORE, I want MORE

Var arī divus topus ieteikt?

liec

Top OVA sērijas

1 Like

VOTE(Par savu nevar)

  • Top Hime-sama Anime
  • Top Feel-Good Anime
  • Top Best Sakuga Scenes
  • Top Most Unique Geek Records
  • Top OVA Series

0 voters

Hime-Sama - Poll ir kļūda, izlabot vairs nevar, so rakstu te: Vjg Top Character, kas ir Princese
Sakuga- ausgstas kvalitātes animācija, piem., parasti OP video un ED video ir sakugas Anime darbos(bieži vien), bieži fighting scenes ir augstas kvalitātes un tā arī ir sakuga.
Zem Unique geek records domāts unikālas geek kolekcijas, sasniegumi, speedruni utt.

Tas nav domāts Anime par princesēm, bet par Anime character kura skaitās Hime-Sama.

Ne jau jāliek Anime kur ir princeses, bet character kura ir Hime-Sama jeb princese.

@Kanade der? Man apnika labot, next time dod konkretu definiciju, es neskatos tadus “specifiskus” darbus

Neesi redzējis nevienu darbu kur būtu kāda princese un kuru tur uzrunā Hime-sama? :thinking:
Pareizi būtu: Top Anime Hime-sama (Jāizvirza kāda varone kura kādā Anime skaitās Hime-sama jeb princese)

@UselessSakura, ok nākošreiz precizēšu definīciju, man neienāca prātā ka var tā pārprast.

Diezvai esmu redzējis kaut vienu darbu, kur princese izceltos, man nāksies cītīgi pameklēt, lai atrastu darbu, kur ir kkādā princese, kas man iekristu atmiņa kaut uz sekundi. Kā jau teicu, es neskatos ar šo saistītus darbus. Princess= boring

Laikam nav daudz darbu kur parādītos kādas karaliskas ģimenes kur būtu kāda princese.
Pārskrēju cauri savam MAL, vismaz piecas atceros kuras bija kaut kādā veidā princeses kādā darbā.

Piemēram princese Elizabete no septiņiem nāvīgajiem grēkiem.