My pathetic attempt at an anime related video

It’s unlisted, don’t be afraid to click the dislike button…

Būtu pateicīgs par constructive critisism…
Lai gan nezinu vai turpināšu, sapratu ka neesmu pats labākais runātājs.

Zinu video ir īss, un es neko daudz nepaskaidroju, tik pasaku par ko ir anime un eju pie nākamās.
Just wanted to share this, because why not, rite?

(Not my greatest editing work… just a slideshow in essence… just so u know)

2 Likes

Kā pa manam bildīšu slaids nekas nav slikts! Daudzi izmanto, mazāks risks uz autortiesībām norauties. Nezinu kā tagad, bet kādreiz bani un pretenzijas lidoja pa labi un pa kreisi visam anime saturam. Par šo tēmu, ja nemaldos, arī Gigguk runāja kādreiz…

Video sākumā tu ļoti pareizi nostrādā - tu ieinteresē skatītāju (mani), taču beigās es to domu tomēr nenoķeru - kāpēc Isekai nav trash, lai gan tajā pat laikā ņemot vērā viņa popularitāti, nevarētu teikt,ka viņš ir trash vai nemīlēts, tai pat mirklī nevar taču apgalvot ka miljons mušu kļūdās. Būtu labi - manā skatījuma - skatīties uz šo žanru no kurienes tam kājas aug (SAO, Overlord un Log Horizon), jo no šiem te attīstījās tālāk un kas notiek šobrīd. Manā skatījumā tas vispār ir žanrs bez robežām - nu ķipa viņi atrodas spēlē un spēlēs mums ir bagi, tākā viss loģiski vai ne? (bet labi tā ir diskusija citai tēmai).

Audio - nav slikt, nav izcils. Vienkārši labs patīkams, bez liekiem trokšņiem Balss - likās, ka lasa google asistents vai tamlīdzīgi. Varbūt nedaudz intonāciju, izturētas pauzes, pāatrinājumi un etc. Savādāk diezgan makslīgi izklausās. Uz mums latviešiem (teica krievs XD), nezinu kāpēc nereti patīk mazliet žļambāt angļu valodu - drīzāk tā, izkausās pārāk pareizi vai? Mazdrusciņ izteiksmīgāk un ja gribi turpināt rakstīt - paņem divus valriekstus aiz vaiga un sāc runāt - palīdz runas vingrinājumiem - ir pārbaudīts :smiley:

Par video īsumu - domāju tas ir optimāls. Tomēr cik es zinu, YT kādreiz mīļoja īsus video un arī bija tendence uz tādiem, tad tagad tendence ir pamainījusies (jau labu laiku) un pats YT arī garākus video rekomendē. Ja skatāmies uz to paši Gigguk - viņam video vismaz pa kādām 7 minūtēm aptuveni iet. Tomēr galvenokārt tie turās ap 10+ minūtēm.

Taču priekš pirmās reizes - ir ok. Un piedomā pie satura secības. Bet tu paņem un atver video publiski - paskatīsies uz realiem rezultātiem un sapratīsi, kas un kā.