Anime ko es šobrīd skatos

Tas moments, kad beigās atnāk VIŅŠ un es saprotu, ka nākamā sērija būs labākā pa visu otro sezonu.

Pievienoju šo anime arī pie tām kam es sekoju līdzi. Kā parasti ir ļoti patīkams OST, kā arī OP un ED arī ir klausāmi.

Vakar noskatījos visas pieejamās Tokyo ghoul 3 epizodes. Noskatoties pirmo sēriju man bija tāds “meh”, bet vēlāk lietas sāka notikt un mani ierāva iekšā.

Man šķiet, ka trešā sezona nav tik emocionāli spilgta kā pārējās sezonas. Trešajā sezonā viss ir tāds… mīkstāks un parastāks nekā bija iepriekš. Un arī pats Kaneki, kas ir iesprostots Sasaki prātā palika par vārguli

Zini es arī divas kkādas nedēļas atpakaļ sāku skatīties un nenoturējos, kamēr iznāk visa sezona un noskatoties 10 epizodes varu spriest par Sasaki to, ka tā diena tulīt jau arī pienāks, kad Kaneki will be back.

Ka tik tas ātrāk notiktu. Vecais Kaneki bija daudz labāks. Viņš bija skarbs, traks un kkādā veidā arī mīlīgs. Sasaki ir… nepareizs

franXX 21. epizodes pēdējais fragments.

better do not open this one

i fucking love this scene, i hope she’s dead :3

Pirmo atvēro, otro nevēršu

jo pirmais ko atcerējos ir otrā OP intro beigas

Tbh neesmu skatījies, bet visādi minējumi un teorijas jau bija izskanējušas. :D

persona 5 the animation ir production ziņā tik slikts…

what are those.........

+ vispārēji sliktā animācija un tās milzīgās galvas :D

viņi arī iesaista faktiski visas mazās spēles mehānikas, kad p4 un p3 tām ātri pārskrēja pāri. tas ir no vienas puses interesanti, no otras puses, vai tiešām tik ļoti vajag tērēt laiku animē? cik daudz tas ir homage spēlei un cik daudz tas ir vnk laika kavēšana? :D

2D boobs obv. :3


es ta skatos šo :sunny:

Forumā nav boruto tēmas, ehh, pārāk slinks, lai tagad ko veidotu, so i guess this goes here.

Sākumā skeptiski skatījos uz boruto, pirmajās epizodēs izskatijās pēc totālas izgāšanās. Kad bija iznākušas ap 20 epizodēm - noskatījos un nebiju sajūsmā, turpat arī paliku.
Tagad uz pohām vajadzēja kaut ko skatāmu un paņēmu boruto, noskatījos visas epizodes.

Lai gan darbs krietni atšķirās no naruto un pats boruto šķiet vēl tizlāks par naruto bērna gados, tomēr visā atrodas kaut kas tāds, kas mazliet piesaista.
Mazliet pašam patīkami, ka darbā ir ielikts vairāk slice of life, bet tajā pašā laikā mazliet pietrūkst naruto karu, cīņu un nepārtrauktas darbības.

Tagad sākās visai interesanti notikumi saistībā ar Kaguya, tikai diemžēl, šķiet, ka boruto tur maz ko darīs. Atliek cerēt uz naruto un sasuke.

(u U)
:D

Anime leņķis. :D Ir visādi brīnumi japānā un multeņu dizainā, bet labāk skatos uz persona 5 nekā prison school. :D
image

Happy Sugar Life - es gribu sākt skatīties šo anime - anyone watchin it - is it good?

1 Like

Tbh vnk edgefest for the sake of edge. Nav tā sliktākā lieta, bet daudz no tās animes negaidu

Yo, šobrīd skatos,Mahō Tsukai no Yome, Gandrīz pabeidzu skatīties un liekas ,ka character development nedaudz ne tāds kā gribētos, bet Art ir forš ,ļoti smuki :wink:

its good, if u like fucked up stuff

1 Like

Gandrīz pirms 2 gadiem noskatījos Drifters ar sub. Bija ok, bet garlaikoja.
Pa vakardienu un šodienu noskatījos atkal visu bet ar eng dub. Daudz vairāk patika un ieinteresēja.
Tik žēl ka 2 sēriju ova bija ar sub :/
Bet nu jā, daudz tīkamāka tā anime šoreiz likās.