Anime ko es šobrīd skatos

Es arī šito plānoju skatīties :D

Iesāku vakar šo mistikso brīnumu, kur puse raksta mēsls un puse 10/10 apmēram


Noskatoties pirmās trīs sērijas var priekš sākuma likti 7/10 , bet animē es uz doto brīdi saredzu vairākas animes salīmētas vienā kaut kā tā hz tālāk skatoties redzēsim.

Piedevām neizturēju un iesāku Boku no hero academia trešo sezonu tur arī viss ok uz doto brīdi un Grancrest senki tā anime atgādina Game of thrones nezkāpēc.

Esmu redzējis pārāk daudz memes no daža laba, lai to skatītos. XD

Vēl kādas 20h un pēdējai sērijai būs pilns eng dub.
Tad nu BEIDZOT var sākt skatīt 2. sezonu ;d

Iok Kujan - annoying idiot and peace of sh**
Julieta Juris - brainwashed bit**

damn the feels :sob:
spoiler - #RIP Naze and Amida

Edit: next episode, omfg, the chills went over me, spoiler - #Rip Lafter

it’s all going down now.


Iesāku aizvakar otro sezonu likās tīri normāli priekš sākuma nēesmu liels liels sao fans bet nu teiksim uz to pusi jau lēnītēm velk.

1 Like

Noskatoties Darling in the franxx līdz 15 epizodei man bija nepieciešams mierinājums **** brīžiem ienīstu šo sajūtu sevī bļ** tapē noskatijos bonus special epizodi kā anime tika veidota un citām lietām līdz 15 epizodei

Summary

https://vk.com/medusasub?z=video-158435497_456242297%2Fvideos-158435497%2Fpl_-158435497_-2

Mans MAL reitings sākuma bija 7/10 un tgd pārlēca uz 9/10.

1 Like

Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans ir vienīgā Gundam anime, ko esmu skatījies, nezinu cik ļoti labi tā ierindojas starp pārējām, bet pie velna cik laba.
Ir šis tas ko neatceros no pirmās sezonas diemžēl, bet ir jau kaut kas ko atceros. Tā laikam bija tāda palēnāka, bet tomēr bija laba ar pāris jūtām (vajadzēja varbūt noskatīt pa jaunu, vai arī tagad varētu noskatīt :thinking:).
Bet tagad noskatoties otro sezonu, uhhhh vellos, sekojot līdzi tiem foršajiem tēliem un to kas ar viņiem notiek, damn the feels, so much feels, it īpaši 2. sezonā.
Vakar lika jau ko pajust, bet šovakar beidzot skatīt pēdējās sērijas, damn, man laikam acis būs sarkanas :sob:
Pāris piešņaukti mutautiņi ar mētājas xd

Iesaku citiem to noskatīties - Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans

p.s. Eng Dub for this is nice :ok_hand: tik diemžēl ierastajās adresēs otro sezonu ar eng dub nav sākumā tīkami skatīt, ne īpaši kvalitatīva skaņa un video, pēc vairākām epizodēm aiziet labāk, laikam no citurienes dabū pārējās epizodes.

Black clover

1 Like


pēc 100 gadiem pacēlu kādu anime (sezonālo, pat) un trāpīju uz tīri labas.

3 Likes

Šobrīd sekoju līdzi:



Anyone who played the game, pls don’t spoil anything to me.


Ja neskatitot šī gada animes tad es vakar iesāku šo un teikšu kā ir no Myanimelista, kad veido apskatu tas Enjoyment jeb baudijums man uz doto brīdi ir 10/10

2 Likes

vakar noskatijos 4 sērijas bija vēls un sajūta tāda ka gribējās vēl 4 sērijas noskatīties.

es pa sito teicu jau kadus 3 meneus apkal :smiley: ja jabut epic neee visi unicafe kas tas tads…welp…one of best

BTW vispar saak paradites labi anime Darling in the FranXX,Major 2nd (jajaj subjektivi labs),Black Clover(te bus gruti sacakret),Megalo Box (ja zinu remakes bet anyway…manu prat TOP pec zimesnas un noskanas)

Kāpēc es tikai tagad uzzinu, ka šai animei ir arī 10 sēriju versija? Neapzināati dienas laikā visu noskatijos. XD

2 Likes
1 Like

Jaukākais anime, ko es esmu skatījies :smiley: Šim vajag vēl vienu sezonu!

tai būšot filma Non Non Biyori Movie: Vacation , Aired: Aug 25, 2018.

1 Like