Anime ko es šobrīd skatos

Tāda laikmeta animēs man patīk, kad ir vairāki puiši, kas aizstāv meiteni, lai kāda viņa tur būtu un Hakuouki tas atrada vietu manā sirdī.

Waaahhh… kad pirmo reizi skatījos šo anime tik ļoti aizrāva ka skatījos visu saistībā ar viņu :D Kad pārskatīju otro reizi sapratu cik ļoti man nepatīk tā meitene :D

Diezgan sen kādus 2 gadus atpakaļ es viņu skatijos nu un sākumā biju domājis ka neiejies, bet pēc pāris epizodēm iepatikās, domāju, kad laika reāli vairs nebūs tv šoviem uzmetīšu aci Hakuouki filmām jo tās es neskatijos.

Filmas ir tās pašas anime seriāls tikai ietilpināts tikai uz divām stundām? :D Bet es pati vairs gallīgi neko neatceros no tā visa :D

Atceros vienu komentāru par filmām tur teica, ka tā meitene (main hero) viņai būs spēja transform demon formā un seriālā tā nebija, bet demona formā viņa izskatīsies vēl mīlīgāka.

Ohhhh… ja? :D Deammm… var kaut kur to dēmonaformum redzēt? :D

Pirmajā filmā saka, ka esot šis tas pamainīts un netika parādīts seriāla rekur skrīns no filmas

Ohhh… pareizi… tagad kaut ko sāku atcerēties atceros =.=) Bet tāpat man viņa nepatika :D

Es tuvākās dienās plānoju noskatīties Patlabor visas trīs filmas




Tas ir, pēc tam kad es noskatīšos šito:

Nezinu par Patlabour, but excellent choice of trash
c03

Izvēlējos to skatīties, jo gribēju zināt, kas izraisa tik lielu nepatiku pret šo anime. Plus man patīk character designs un animation. But citādi story liekas garlaicīgs, personāži viendimensionāli un plot iet nekurienē. Pārpildīts ar visbanālākām klišejām, kuras ir redzētas burtiski simām reižu. So far nothing special.

1 Like

Ir tur pāris tēmas visai cringeworthy, bet droši vien bez incesta apakštoņiem darbā nav nekā tāda, kas viņu padarītu par super miskasti, salīdzinot ar citiem “mākslas darbiem”. Man pat bija mazliet pārāk jautri, it īpaši, kad vēl iepriekš redzēts Oreimo un zināms tas lore :sweat_smile:

Man pret incestu animē nav nekādu problēmu. As long as it is done right. Šobrīd es cringouju uz animes garlaicību un nenormālu klišeju pārpilnību. Katrs moments jau bija atspēlēts jau nez cik reizes citās animēs. There is no originality in this one. That is my main gripe.

1 Like

1

9 Likes

Ah, damn it! Šis seriāls ir beidzies jau. Tikai nieka 100 sērijas T.T
Biju cerējis, ka tas turpināsies ilgāk. Tas bija tik mīļš un rēcīgs.

Pēdējāl laikā ir tā, kad watchlistā ir pāri 20 animēm un nu vnk nezini kuru iesākt skatīties, protams katrai pa 2-3 sērijām noskatos un kura ievelk to arī skatos. Domāju ka šo skatīšos ja būtu vēl klāt viens žanrs romantika būtu perfect.

Yonu jau vakar pabeidzu skatīties un raudu jo season 2 ir uz ?? gadu vai vnk nav.

Es ar nezinu vai gaidīt šai otro sezonu. Sižets likās nepabeigts. Ja tiešām gribēšu noskaidrot ar ko beidzās, laikam būs jālasa novele uz kuru šī aime ir balstīta.

Kaut kas ko netflix atradu. Reali iecepīja.

2 Likes

Jau visas 100 sērijas noskatijos. XDDD

1 Like