Anime ko es šobrīd skatos

Tagad sāku skatīties 5 centimeter per second(Byousoku 5 Centimeter), takā tas ir Shinkai Makoto darbs ceru, ka būs good.

Free! trešā sezona! :two_hearts:

Kizumonogatari. Vienu filmu jau noskatījos palika vēl 2.

Saku skatities Nanbaka ,lai gan ikdiena vairs anime neskatos tik aktivi …tas spilgtas krasas un jautra komedija parliecinaja vinu iesakt skatities :) Driz pirmo sezonu busu pabeigusi un kersos pie otras


2 Likes
2 Likes
2 Likes

JAAA beidzot kaut kas ieveribas ciniigs ko es biju palaidis garam…

2 Likes

Es tā negribēju šo skatīties, bet no lielajiem tik šo neesmu redzējis, SPARE ME, PLEASE!!!

2 Likes

Noskatījos otro reiz Kekkai Sensen / Blood Blockade Battlefront, lai atcerētos kas tur notika, lai varētu skatīt otro sezonu beidzot. Man šī anime īpaši neaizrāva toreiz, humors īsti nepatika. Nav slikta, tik īpaši nepiesaistīja, bet otri reiz noskatities bišk bišk labāk patika, bet manas domas par to neizmanīja tomēr.

Tad ar noskatījos otro sezonu beidzot. Tāda pati kā pirmā sezona, bet tik švakāka lielā stāsta ziņā, jo tāda tas īpaši netika iekustināts, tik vienā otrā sērijā bišk. Pārsvarā viss balstījās un random notikumiem un parādīja vairāk ko par citiem tēliem.

Bet nu tiko noskatījos 3 sērijas Inuyashiki. Dīvaini, kind a messed up, bet nu cerams ka būs interesanti tālāk. Tik galveno tēlu japāniskās balsis nav tīkamas. Pieradīšu iespējams. Tā večuka balss vēl tā ciešama, bet tā jaunā čaļa balss gan ļoti netīkama un nepiemērota. :/

2 Likes

Inuyashiki - bija ok, bet nekas baigi aizraujošs. Jo dialogi, monologi nebija īpaši daudz, it īpaši pašā sākumā. Cik uzmetu aci mangas pirmajiem chapteriem, tad manīju, ka ir nedaudz lielāka “interaction” starp veco onkulīti un viņa bērniem, bet animē tādas pilnīgi pat nav. Iespējams arī visā pārējā mangā tāda ir, bet animē tik bišk beigās. Tātad reāli just līdzi tēliem diži nevarēja. Iespējams svarīgāku no mangas paņēma un uztaisīja animi, ja jau tik 11 sērijas veselai 10 sējumu mangai. (citām animēm kā black lagoon ir 24+5 sērijas = 9 sējumu/grāmatu mangai tik un arī citām sērijām tas manāms)

Non Non Biyori S1 - bija jauki un tīkami. Kaut kas jau iespējams 2. sezonu skatīšu.

pabeidzu project k… cerēju uz ko vairāk in terms of story, bet overall bija enjoyable? i guess…

Jāskatās atkla kā Kirito saplēš kādu spēli.

Also, what the puck is this?

Iesaku vakar so anime… Man patik visual vinai… So beautiful

Nesen noskatījos, nez, man baigi patika

4 Likes

https://myanimelist.net/anime/35994/Satsuriku_no_Tenshi?q=angels of de

esmu pārāk vecs šitam sūdam… pilnīgs cringefest priekš manis. ik pa laikam kautkāda bērnišķīga drāma, stūlbi solijumi un pārspīlēti smiekli. traaaaaaash…

1 Like


Sen gribēju sākt, šodien nolēmu.

Šim mangu būs jālasa, jo ending nav -_-

tu tā atsit vēlmi skatīties, bet anyway pirmās 7 sērijas bija nice

cik dzirdēju pirmā sērija bija 40+,un tik aizraujoša xdddd, ka es to sūdu pat nesākšu skatīties.

1 Like

Jo ar 20min bija krietni pa maz, lai saprastu, kas notiks. No vienas puses bija labāk kā iepriekšējās sezonās, no otras puses - atkal parodiski PK guilda biedrs parādās. xD

1 Like