Anime ko es šobrīd skatos

Tagad skatos Love Live pirmo sezonu. Tik jauks un foršs anime, ar labu zīmējumu un jauku stāstu. Visu laiku liek man uzsmaidīt :smiley:

1 Like

image

1 Like

Par vēlu!

Bet… Bet es nekā neizdarīju…

Nebaidies.
image

9 Likes

Seven Deadly Sins noskatīts. Un paķēru šos ar: Nanatsu no Taizai OVA , Nanatsu no Taizai: Seisen no Shirushi .
Tagad tik jāgaida kad iznāks 2. sezonai visas sērijas ar eng dub.

Bet SDS ir okey. Bet diži baigi neaizrāva. Nez kāpēc gribas salīdzināt ar Akame Ga Kill visu laiku. Laikam tāpēc ka plotā tas pat vien ir - sliktie pārņem varu pār karaļvalsti, galvenie varoņi ir nomelnoti kā sliktie, fantasy action utt. Tikai te nav tāds gore un vismaz sērijas nesačakarētas ar anime original, jo re 2. sezona iznāk, bet tur nekā vairs.

Bet nu:
Jericho ir stulba. Gandrīz vai gribētos teikt, ka šai smadzenes izskalotas, līdzīgi kā Seryuu no Akame Ga Kill, bet nav tik traki beigās.
Es saprotu ka daži no tēliem ir nemirstīgi, bet kāpēc šie divi izdzīvoja? Gowther un Hawk un varbūt vēl kāds cits tēls. Reāli beigās tā var palikt par kaitinošu problēmu, ja neviens normāli nenomirst.
Kaut ko vēl laikam gribēju teikt, bet aizmirsu.

Par Gowther tu uzzināsi otrajā sezonā kas viņš vispār ir par radību, nu i un kopumā man cūka visvairāk iegāja no personāžiem.

1 Like

Aizvakar nobeidzu 9/10


Vakar naktī iesāku un arī nobeidzu šo brīnumu 9/10 pēc tam skatijos un brīnijos kāpēc nav MAL viņas un izrādijās, ka tā ir tipa amerikāņu anime, kas pēc manām domām arī ir anime! + hype šogad iznāk otrā sezona ceru uz vairākām sērijām, pati anime atgādināja Hellsing animi un vnk filmu Van hellsing.

Ja atmiņa neviļ, 8 epizodēm.

pietiekami tuvu “animei”, ko es tagad atkārtoti pārskatos-
vai kāds atceras Sym Bionic Titan?

direktors Genndy Tartarovsky (Dexter’s Laboratory, Samurai Jack, utt.)
man šī šova vizuālais izskats, “stils”, reizēm ļoti atgādina Edgara Ozoliņa ilustrācijas
tik labs skatāmgabals, tik žēl, ka tika cancellots :disappointed:

Jā, biju pāris gadu atpakaļ skatījies. Diezgan interesanta multene, bet bija pamaz sēriju. Tās bieži atkārtoja un nezināju, kas gan notiek tālāk :confused:


Vakar iesāku šo.

2 Likes

Ir labs.

Ohh… kad biju maza nesapratu kāpēc viņa tik agri pazuda :disappointed:

2 Likes

Nice. pirmā sezona nice. ova ok. otrā sezona … ehhh, ir okey bet arī daļa ir meeh.
Pēc pirmās sezonas skaties visas ova un tad otro sezonu. tas nekas ka ova iznākušas pēc otrās sezonas.

1 Like

ok boss

Tikko noskatījos No game no life: Zero.

Es tik sen neesmu skatījies ko tik labu… Tik daudz emociju, tāds stāsts, tik skumjš, tas bija kolosāli.

Šodien noskatījos. P impressive. Netflix doing things.