Anime ko es šobrīd skatos

Tu šobrīd varētu runāt par daudz seriāliem.

1 Like

Bilde visu izsaka. Šīs sezonas darbs, kuram nosaukumu neatceros. Fyi, 45 un 17 gadi.


Vakar nobeidzu Black Bullet 9/10 no manis tgd laiks paskatīties kaut ko ar mūsdienu atmosfēru.

1 Like

Phantom ir rktīgi labs

akd. 3. epizode. why.
man pat vecums neliekas tik briesmīgs - par to būs visa anime - bet tās meitenes uzvedība!
Viņa man liekas tik uzbāzīga un man viņas jūtas ir ļoti tuvu apsēstībai. Ja seriāls būtu no tā vīrieša skatu punkta tad mēs to pamanītu vairāk, bet tomēr mēs visu redzam no šīs meitenes skatu punkta tāpēc liekas pašsaprotamāk. Viņa nedod nekādu brīvību izvēlē un nemaz neapsver opciju - varbūt viņam nav jūtu pret mani.
Tā kā piespiež viņu pret sienas.

Ja viņai būtu parasts crush tad tā attieksme pret viņu būtu daudz savādāka… pie tam viņa pateica to ka viņa nezin kāpēc viņai ir šīs jūtas pret viņu. Atkal, mēs nezinām neko par viņu izņemot to kājas traumu un par vīrieti arī neko daudz. Mēs varam secināt un analizēt pa kadriem bet vēl joprojām- jau trešā epizode un es vēl joprojām nezinu, vai vispār būs kāds paskaidrojums. Es ceru, ka būs, jo vienīgais, kas manuprāt velk šo stāstu uz priekšu ir šī neziņa un cerība, ka mēs uzzināsim kko.

Šis ir ongoing anime? Izskatās ka interesants un man patiks

1 Like

yep

Es tik ļoti neiespringstu. Neko pārāk labu no jaunajiem darbiem negaidu. :grin: Ja nebūtu tā vecuma atšķirība, priekš manis seriāls līdz šim liktos labs. Grūti teikt, kas tālāk sekos.

1 Like

Tev patiks romantiska anime :open_mouth: ? man likās ka tev tādas netīk ;d

Izskatās ka tur būs kkāda crazy meitene :smiley:

1 Like

Viņa nav īsti crazy tho

1 Like

Ohhh… nu tad žēl :smiley:

tpt vari pamēģināt

Koi wa Amegari no You ni
Jaunā epizode mazliet pārsteidza.

Sliktā nozīmē, jo man nereāli nepatīk redzēt tādus piespiedu randiņus, piespiedu lietas, lai tikai kāds paklusētu, samierinātos ar kaut ko vai gūtu sev īslaicīgu labumu, izvairoties no problēmas.
Toties patika pašas beigas, sajūta, ka meitene sāk mazliet atvērties.




Phantom Requiem for the Phantom pagaidām esmu ticis 11/26 un jau velk uz 10/10 (jo jūtu to pašu atmosfēru, ko gangreivā), tad paralēli esmu iesācis Overlord II, bet pagaidām nav tā torte, kas pirmā sezona pagaidām velk uz 8/10, tad vēl iesāku savus Seven deadly sins II tur pamainijies ir režisors, bet es tikuntā lieku pagaidām 10/10 un noskatijos pirmo sēriju Fate/Extrai 8/10 (tikai dēļ manas sarkanās Seiberas.

Sarkanā Seiber mūžam.

2 Likes


Tātad vakar noskatijos Phantom Requiem 10/10 gandrīz tādā pašā līmenī pēc atmosfēras kā Gungrave un vēl vakar iesāku pirmo sēriju šim brīnumam, tikai dēļ mana mīļākā laikmeta (senie laiki, maģija, action,romantika).

9 sērijas noskatījos jau. Stāsts pamatā liek just Akame Ga Kill vibes.
Ir ok. Tik bija 2 kaitinošas lietas. Viena tas ka milze bija pārāk greizsirdīga un viņas attieksme kaitinoša, bet ats atrisinājās. Bet tas ka princese neko īpaši nesaka, ka īsais blondīnis viņu apgrābsta, tas ir kaitinoši.
Edit: 10 sērija … nācās nopūsties par kādu, laikam tā teikt, “ecchi” brīdi … eehhhh, laikam kas tāds būs bieži tur redzams.

4 Likes

Tas ir Meliodas viņš bez uzmākšanās nevar.

njā, pamanīju ;d … bet tas 10. sērijā, pie tā nebija vainīgs viņš, bet gan Diāna ;d

1 Like