Anime ko es šobrīd skatos

jā, CN domāja, ka nevarēs pārdot rotaļlietas (tātad nebūs peļņas avota), jo, redz, viens no trim galvenajiem tēliem ir meitene, un meitenes nepērk robotu lelles, un action figures, un zēni nepērk meitenīgas robotu action figures, tādēļ tam tika pielikts punkts.

es atkalatklāju to youtubē un tagad lēnām skatos visu no sākuma līdz beigām, paldies internet.
tik laba multene :cry: tik daudz nostalģijas. tai jau ir 8 gadi! ja samurai jack varēja iegūt vēl vienu sezonu zem Adult Swim, tad varbūt…? arī SBT varētu…? es ļoti ceru.

Narrow minded people :disappointed:


Vakar nobeidzu pirmo sezonu Darker then Black= 8/10 un ovas+otro sezonu reals slinkums skatties, tgd ķeršos klāt pie šā brīnuma, pirmās 4 sērijas done liekas tāda depresīva, bet mistika tura mani un līdz ar to katru sēriju gribās skatīties= very very good.

Principā par steins geit pārsvarā dzirdēju labas atsauksmes. Konkrēti tos avotus, kurus es izmantoju atsaucās labi, sakot, ka vien no labākajiem, vismaz esot vērts apskatīties, pēdejos gados.

1 Like

Tas ir viens no iemesliem - galvenajiem. Tur esot bijuši arī citi akmentiņi un tobrīd pat klīda baumas ka tomēr Symbionic titātns “dzīvošot”, tikai ne CN sienās. Principā Gendijs Tartakovskis tak atdzīvināja Samurai Jack Adult Swim rāmjos, varbūt arī šeit viņam kādreiz sanāks.

CN vispār jau sen ir mainījis savu uzvedības modeli uz Nickelodeon modeli, B kategorijas šovi kuri ir lētāki, bet ja neaizies auditorijā, nekas traks - atvērsim jaunu. Scenāristi nerkomāni tāpat nekur nepazudīs, mēs viņiem dalam devas.

Principā uz doto momentu CN vispār nav neviena normāla animācijas seriāla, tie kuri ir - bezgalīgie reboot vai jau grasās taisīties ciet, vai visiem apnikuši ar savu Santabarbaras cienīgu garumu. Un tuvākie gadi izskatās samērā bēdīgi, itkā ik pa laikam uzpeldot pa gādam polota brīnumam kurš atstāj labu iespaidu, bet vairāk gan nekas nedzirdās.

Šodien šķiet, ka nobeigšū Steins Gate un atzīme jau riņķo ap (9/10 10/10) un domāju to, ka ja iet runa par action animēm, kuras tikai man arī patīk tad Steins Gate ir uz doto brīdi izņēmums (jo nav action), bet ir iekarojusi manu dvēseli.

Yaass, ar nepacietību gaidu trešo sezonu! :heart_eyes:


reigen ova ir klāt :sparkles::eyes:


edit:
es jau to zināju, bet noskatoties apstiprināju, ka tas ir pirmās sezonas recap :D ar nelielu ekstra materiālu.
varbūt esmu biased, bet man nav žēl stunda, ko pavadīju, jo bija pietiekami interesanti, lai noturētu uzmanību (saku es, kas ļoti reti kad skatās kaut ko atkārtoti). un, protams, vairāk reigen screentime. paldies :b:ones

season 2 when?

1 Like

Steins gate sākumā ir garlaicīgs, bet, šķiet, ka ap astoto vai devīto epizodi paliek ārkārtīgi interesants.

1 Like

Jam es jau noskatijos vakar 10/10, sākums ir tāds, ka var nomest viegli, bet ja izturēt līdz tām 8-9 epizodem tad paliek ļoti pat interesanti.

Esmu dorpojis 3 episodi 2 reizes, bet gan līdz galam neesmu ticis. XD

Pacieties. It is worth it.

Beidzot izlēmu skatīties turpinājumu.

4 Likes

Man ļoti šeit nepatika tie izmantotie 3D effekti, nelīmējās kopā ar pašu animāciju, kā arī pietrūka tā nopietnā atmosfēra ko radija animētās filmas.
Ja neskaita to, ļoti izbaudiju abas sezonas, i tēlus i sižetus, arī to alternative spinoff Ghost in the Shell - Arise. 4/5 mans vērtējums, bet nu esmu fanboy so mans viedoklis par GITS nav pilnībā objektīvs.

1 Like

Man liekās priekš tā 2004-2005 gada toreiz visiem tie 3D efekti un vēl animē likās VAU kruta, a tagad kā kuram.

Vakar noskatijos Overlord season 2 11 sēriju šķiet, ka vissvairāk iegājā no action scēnām pa visu otro sezonu sākumā melnā komēdija + one punch man un beigas tādas, ka labāk tie, kas nav skatijušies pagaidat, kamēr iznāk 12 sērija a to būs jums kā man ar AoT 2 6 epizodes beigām.

1 Like

@kikimuffs kas tad nu? :D
image
I mean, nebija nekas tik labs, es nodropoju seriālu vidū, bet tev viena epizode palikusi… :D

2 Likes

sāku skatīties Haikyuu! tīīīk nenormāli forša! iesaku :ok_hand:

3 Likes

best shit ever 10/10

2 Likes

oh my, that can’t be good

2 Likes