Anime ko es šobrīd skatos

Haha! Amazon Lily arka izskataas, ka patiks. :smiley: Saakums labs. :smiley:

1 Like

Nu tā tā

Iekustinaju sarakstiņu nosaktoties Blood: The Last Vampire - it kā laba, bet pārāk īsa un ar šo to neizprotamu un pāris mīnusiem.


Paķēru vienu ova - Taifuu no Noruda - būtu pilna filma būtu daudz interesantāk, 20-30 min bija par maz.

eh, sagribējās kādas sērijas noskatīties, tad nu paķēru šo.


interesanti, bet iespējams ļoti liels mīnus, ka šo to sabojā ir paši galvenie tēli, viņu emocijas, viņu raksturs, un arī visi šie mīlas līkloči, vienam patīk viena, bet tai patīk cits, bet tam patīk cita, bet tai citai cits utt, saprotami ka attiecības nav vienkāršas, bet tas ir murgaini nedaudz tur diemžēl.

1 Like

Nagi no Asukara - bija it kā ok, bet es palieku pie sava, ko iepriekš minēju par galvenajiem tēliem, viņu emocijām, attiecībām utt, sviestaini.


Turpināju ko tālāk arī ar pusaudžiem un ko pārdabisku.


Esmu jau gandrīz pie beigām.
Sākums nelikās īpaši tīkams, bet ar laiku ieinteresēja.
8. sērija - tie kas redzējuši, zin kas tajā ir ;D. Man nav iebildumu, bet tomēr tāda weird and awkward sērija, vizuāli arī kaut kas bija nedaudz savādāks, kāda neliela nobīde no parastā izskata, laikam, komentos kāds minēja un man tā arī likās.

A tur bija tā ka bija laikam uzaicināti tie guest animimātori tāpēc dažreiz tēli izskatījās dīvaini :D

Yeah… it kā mangā tas bija labāk paskaidrots… bet tā pat njam :D

2 Likes

Tikko pabeidzu skatīt. oho, baigais plot twists pilnīgi pašās beigās ;o
Pat izraisa vēlmi izlasīt oriģinālās noveles, bet tās nav angliski fiziskās kopijās :< un lasīt uz pc vai telefona grāmatas gan negribās.
Cik uzmetu aci, tad mangas ir pēc noveles veidotas nevis pēc animes, tad iespējams manga ir daudz savādāka ;o?

Mhm… beigas patiešām ir wow… :smiley:
Nu… galvenie notikumi ir apmēram tādi paši, tikai mangā ir vairāk un sīkāk viss parādīts, vismaz cik es atceros jo sen jau neesmu to lasījusi :smiley:

2 Likes

hm… vai ir vērts skatīties? :thinking:

Shinsekai yori? Jap ir vērts :smiley:

1 Like

Es beidzot pabeidzu Rosario to Vampire Capu2.
Cik es sapratu tad otrā sezona nesekoja mangai (?)
Bet man tāpat patika, ka stāsts attīstas un pievienojas jauni tēli vai arī tiek akcentēti tēli, kas iepriekš bija neitrāli, piemēram, autobusa šoferis.

Nolēmu paskatīties īsās anime…
Plastic Neesan. Ja runā par sižetu - Es biju ļoti apmulsusi, taču kopumā dažas vietas bija smieklīgas. :'D
Shokupan Mimi - neliels sižets, bet diezgan mīlīgi
I Can’t Understand What My Husband Is Saying un arī 2. sezonu šai. bija ok :>

Iesāku Mushishi (esmu pie 3ep)… itkā patīk, bet vajag ļoti mierīgu garastāvokli, lai skatītos.

Vēl joprojām atkārtoti skatos Mushrambo… (esmu kaut kur pie 22 ep)

hm. okei! Kaut kad pamēģināsu paskatīties :>

Yey ( ^∇^)

Nagi no Asukara - īsti nezinu, pārsvarā sliecos uz nē tēlu dēļ, nevis visa lielā stāsta dēļ.
Shinsekai Yori - jap, sākums varbūt pavājš nedaudz, bet aiziet labi un interesanti.

1 Like

Ballroom e Youkoso / Welcome to the Ballroom - vienīgā no šīs sezonas, kurai sekoju līdzi.
(kādu citu paķeršu varbūt vēlāk.)


Kurage no Shokudou / Jellyfish Restaurant, Jellyfish Diner - 30 min ova. varēja būt garāka, tad būtu jēdzīgāka, varētu pat varbūt nebūt stunda ar pusi vai vairāk, ar 1h varbūt pietiktu.


Gribējās kaut ko kaut ko, nezin ko. Paņēmu šo. ir ok. Esmu ievērojis, ka lielākoties man nav problēmu ar sub skatīt slice of life animes, citreiz pat ir jauki, un šo skatos tātad ar sub jo dub nav, bet labāk gribētos dub šai, bieži nākas apstādināt un patīt atpakaļ.

1 Like

Pfuuuu, beidzot tiku galaa ar:


Veel nedaudz palicis un jau time skip un tad izstieptaas arkas saaksies. :smiley:

Jo ir iznācis full eng dub.

1 Like

Jāāā, es jau paspēju noskatīties :smiley:

Kaads var man izskaidrot pls, kas ir fate seerijas un re: seerijas? Zinu ka ir re:zero kara hajimeru isekai seikatsu un peec kaada laika pamaniiju ka arii ir kkaads cits re: vai tie ir saistiiti savaa starpaa?

Kāds jau šo vienreiz vaicāja tieši par tām abām.
Fate sērijas ir kaut kādas visual un light noveļu adaptācijas, fantasy action anime. Par to kādā veidā tās jāskatās es nespēšu teikt, jo tagad skatoties MAL info es šur tur esmu apjucis. Bet šīs nav saistītas ar RE animēm.

Re animes. Katra ir pati par sevi ar citām nesaistošas.
ReLIFE - slice of life
Re: Zero - isekai jeb fantasy
Re:␣Hamatora - crime detectiv (2. sezona priekš Hamatora The Animation)
Re:Creators - fantasy scifi
un ja vēl ir citas, tad nu nesaistotšas šīm un citām, ja vienīgi tās nav otrās sezonas, spinofi vai sazin kas.


aa lūk, patin līdz 15. jūnijam šai topikā un tur arī būs tas pats tavs jautājums un tāda pati mana atbilde. vai arī apskaties šo ss https://prnt.sc/gxehbd

1 Like

OMFG BEIDZOT IZGĀJA SHOKUGEKI NO SOMA 3. SEZONA AR VESELĀM 24 sērijām!!!