Anime ko es šobrīd skatos

Veel aizvien turpinu One Piece. Sasodiiti daudz epizodes un maz filleri. Nav pat iisti, ko noskipot. :smiley:

2 Likes

Jap, One Piece izceļas ar pārvilktajām ciņām :smiley:

jā, tas gan, bet man tāpatās patīk :3

Nav tik tragiski kaa Naruto vai Bleach. :smiley:

Dažas cīņas riktīgi apnīk… Tādēļ es bieži lieku uz lielākām pauzēm - apmēram pusgadu un tad skatos maratonā, jo skatoties no sērijas uz sēriju traks var palikt :smiley:

Jau skatoties maratonaa var traks palikt. :smiley:

Tad galīgi nav tas var atgulties un izbaudīt One peace visu arku negaidot nākošo nolāpīto epizodi :smiley:

1 Like

Damn, Enies Lobby bija laba arka.

1 Like

1 Like

Pa šo laiku esmu noskatījos Kuragehime (Princess Jellyfish). Man ļoti patika un es gribu turpinājumu, jo netika nobeigts stāsts līdz galam.
Noskatījos arī visus specials šai anime.

Noskatījos Paradise Kiss. No sākuma likās diezgan lame, bet pie kādas 5ep man palika interesanti un es ļoti biju pārsteigti apmierināta par anime beigām, lai gan daudzi fani ir vīlušies par tām :'D Man patika, jo savādāk anime jēga pazustu un nebūtu deeper meaning.

Randomā noskatījos mini sērijas Shokupan Mimi. Man tās likās diezgan mīlīgas :3

Atsāku skatīties Ghibli filmas. Noskatījos Coquelicot-zaka kara - neteiktu ka viena no manām mīļākajām Ghibli filmām, bet tā bija diezgan izbaudāma. ^^

Arī Whisper of the Heart, bet man kaut kā ne pārāk piesaistīja šī filma, taču protams bija jauka.

Drīz skatīšos jau 8 reizi K Project jo VIZ MEDIA paziņoja ka dub būs drīz pieejams otrajai sezonai. Manās acīs visskaistākais vizuālais un mūzika ar super forša. Kas man liekas žēl ka daudz cilvēku par to nezina vai nomet ātri. Bet ir tā vērts, gan pirmā sezona gan filma gan otrā. Plus voice cast ir visai slavens gan dub gan sub.

Kā jauno iesāku Royal Tutor, baigi patīk, plus ieskaņo populāri Japānas teātra aktieri.

1 Like

mm, jauki, neesmu vienīgais, kas gaida, kad K 2. sezona būs pieejama ar eng dub ;D.
It kā filmai pirms pāris mēnešiem iznāca eng dubs (beidzot), tomēr neesmu noskatījies, jo gaidu 2. sezonas dub, lai var 1. sezonu otroreiz noskatīties un tad filmu un 2. sezonu. nu pēc tam jāgaida kad 2018 būs laikam 3. sezona un dub sazin kad xD.


Bišk sakarstiņu iekustināju.

Cowboy Bebop The Movie - ir ok, tā pat kā sērijas, tādā kā viena gara sērija, īpaši neaizrāva, tāpat kā sērijas, bet ir ok.

Tamako Love Story - eh, laikam ka ok, bet nekas īpašs, beigās varēja kas vairāk būt.

Blue Exorcist The Movie - arī ok, tāda pati kā sērijas (1. sezona), tikai beigas man īsti nepatika.

Edit: Tiko ar noskatījos Luger Code 1951 - nekas īpašs, tīkamāka liekas anime nekā manga, laigan animē tēlu kustības, domāšana vai kas liekas tāda lēna, vai es īsti nezinu kā pateikt.

1 Like

Es atkal nevaru sagaidiit, kad tikshu liidz Marineford Arc. :smiley:

Es pirmo sezonu kanpi tik izvilku :smiley: Manās acīs k-projekts ir ar labu iemeslu dropots un ne tik plaši varbūt zināms.

Oooo jā, tā arka ir tā vērta

Zinu. Esmu visus labaakos video jau saskatiijies. :smiley: Tagad tik visaa kraashnjumaa redzeet pasham. Buus mosh 1080p jaanovelk.

Nu jā, visu secīgi un tā pašam nostīties gan jau būs labi. tā 1080p izklausas pēc labas domas pat :smiley:

Vatikānā normāli nacisti parādijās. :3
@Menestrels

Kamēr tie nacisti nav vampīri neskatīšos. Man ir standarti.

Toties ir eksperimenti uz cilvēkiem. : ^)