Anime ko es šobrīd skatos

alright fair enough bet man tās bija 20-30 min kuras es atpakaļ vairs nebūšu, lai kā gribētos :joy:

Es nesen noskatījos Shingeki no Kyojin Season 2 - patika labāk nekā 1. sezona.
Boku no Hero Academia - bija interesanta. Domāju kaut kad drīzumā skatīties 2.sezonu.
Shingeki! Kyojin Chuugakkou - bija ok. smieklīgi pat momenti (es reti smejos animēs). :'D

tiko noskatījos to “Under the Dog” … vizuāli ir glīti. Tēli, setings, stāsts jau ar būtu labi … būtu, ja vien tā būtu pilna filma vai daudzsēriju anime nevis 28 min īsafilma :confused: neko diži no lielā stāsta nevar saprast, tik bišk.
Viens liels stulbums ir tā teikt galvenais tēls “Anthea” , kuru reklamēja viss vairāk un kura ir trailerī (kas starp citu bija foršs), pašā animē vispār parādās tik beigās un kopā laikam uz kādām 2 minūtēm :expressionless:
laigan viena kaitinoša jau apnikusi lieta ir tajā, vidusskolnieces kareives. Ehh, tas ir tik daudz manīts, jau apnicis, bet šai animei to varētu iespējams piedod un būtu ok.
Tiešām ļoti ļoti švaki, pat varētu teikt slikti. Bet reāli tam visam ir liels potenciāls, jo varētu būt lieliska anime, ja būtu kā daudzsēriju anime.


pfff. pat īsajā ONA sērijā “galvenais tēls” “Anthea” ir vairāk redzama nekā pašā īstajā animē :smiley: :angry:

piekrītu, bija sajūta ka tas bija vnk izrauts no kādas animes pilnīgi bez nekāda konteksta

1 Like

Iesāku skatīties ‘Mirai Nikki’. Pagaidām divas sērijas tikai noskatījos,bet man patīk; redzēsim kā būs tālāk! :thinking::iphone:

Neliktu daudz cerību :smiley:

Skatos Eromanga-sensei, man tādi wtf momenti dažreiz …
Vai es redzēšu incest? ¯_(ツ)_/¯

Bruh

Plaanoju atsaakt anime skatiishanos ar One Piece turpinaashanu. Liidz 200. epai tiku. Tikai 600 palikushas liidz jaunaakajaam. :smiley:

3 Likes

Zini es domāju, ka nav slikta doma ar ko atsākt, jo sākot skatīties ļoti labi un ātri aiziet tā maratonēšana, vēl labāk manuprāt sākas, kad viņi beidzot tiek uz tās salas, kur visādas interesantas lietas notiek

Ahhh, pabeidzot Bungou Stray Dogs otro sezonu, kopumā nekas īpašs, it īpaši, ja jau redzēts Hamatora, jo abi šķiet ļoti līdzīgi. Ļoti žēl, ka otrā sezona mani ļoti pievīla ar pirmajām epizodēm, šīs epizodes man parādija cik daudz labāks šis anime varētu būt, ja vien būtu tādā stilā, tad šis anime būtu diezgan augstu manā topā, bet nekā, bija jaiztiek ar stulbu galveno varoni un stulbiem mērķiem…

Es pabeidzu Skypia arc. Taalaak laikam neskatiijos. Toch neatceros. Buus jaapawikijo.

Taa bija viena izcili debila arka. :smiley:

AO NO EXORCIST

2 Likes

Jā, tā nebija īpaši izcila :smiley:

Visu laiku domaaju: “Tak sashkeereejiet vinjus un miers!” :smiley:

es randomā sāku skatīties Rosario to Vampire Capu2 (6.ep pašlaik)
noskatījos Sukitte Ii na yo. Itkā doma bija ok, bet galvenā varone man ļoti nepatika. Es saprotu, ka viņa ir kautrīga, bet tas bija pa trauku :'D
vēl es pabeidzu pēc visiem šiem mēnešiem JJBA. (es zināju, kas tur notiks tāpēc tas nav tik būtisks paziņojums :'D )

Neesmu tikusi vēl nekur tālāk Rosario to Vampire Capu2 …

bet noskatījos toties Nijiiro Days, jo tur bija īsas epizodes… man pat patika, izņemot tā galvenā varone(+man likās nedaudz jocīgi ka viņai vajadzēja 8 mēnešus lai saprastu ka viņai simpatizē tas blonde dude), taču tā puiša squad bija foršs izņemot to dude ar brūnajiem matiem. man bija bail no viņa :’'D es ceru ka tai anime būs 2.sezona(?) jo savādāk tas stāsts nav pabeigts.

Vēl es noskatījos ļoti spontāni ķīniešu anime Guomin Laogong Dai Huijia, jo arī tur bija īsas epizodes. Animācija un ierunātāji bija daudz savādāk nekā ierasti ir japāņu anime, bet kad pierada bija ok. Stāsts likās nedaudz kā ziepju opera, bet beigās man pat ieinteresēja stāsta turpinājums, jo bija intriģējoši :smiley: ceru, ka drīz būs 2. sezona ar angļu sub…

Lai gan man patika, jaaatziist, ka tas ir fanservice un ar mangu tur ir maza saistiiba.
Pati manga gan ir lasaama, bet beigaas kljuust vairaak par action, nevis highschool romance.

ehh, sarakstiņu iemetu, bet esmu iesprūdis, nav vēlmes diži skatīt, bet šo to jau noskatījos.

Afro Samurai - bija jauki noskatīties atkal, bišk bišk nedaudz vairāk iepatikās.

Afro Samurai: Resurrection - vizuāli un audio ziņā forši. Tēli tie paši lielākoties tātad nedaudz nepatīkami. Stāsts it kā saprotams, ka tāds varētu būt, bet savā ziņā ļoti bezjēdzīgs. It kā ok filma ar saviem mīnusiem, bet savā ziņā bezjēdzīga.

Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shamballa - bija ok, bet nekas īpašs, beigas tādas it kā ok, bet varēja arī būt savādākas.

Cencoroll - ok īsfilma, žēl ka turpinājums tā arī iesprūdis veidošanā. Ir potenciāls daudzsērijām.

Under the Dog - njā, kā ar FlowrChild izrunājām, ja tā ir filma pati par sevi, tad tā ir vilšanās, jo likās, ka drīzāk izrauta epizode no kādas daudzsēriju animes. Bet savā ziņā tad ir potenciāls turpinājumam.

Hal - smuki, jauki, interesanti. Beigas … nu baigais plot twists, bet savā ziņā man tas likās muļķīgs, jo Kāpēc robots? es saprotu ka viņam ir trauma uz mūžu, šoka stāvoklis vai kas tamlīdzīgi, bet kāpēc viņš sāka domāt, ka ir robots? wtf. tas savā ziņā liekas tik pastulbi.