Anime ko es šobrīd skatos

Well ir gan. Bet interesantā veidā. Negribu spoilot :wink:

Pašas beigas tieši tas neinteresantākais bija no visa kopā tak

Tu ko?? Beigas bija negaidītas un interesantas!!!

1 Like

Viss Angel Beats bija garlaiciigs. :smiley:

1 Like

Beigas bija pārāk sasteigtas :confused:

Tu esi garlaicīgāks!

3 Likes

:clap:

Nekad to neesmu noliedzis. :smiley:

1 Like

Bļāviens, tas tad vairs nav uzbrauciens īsti :smiley:

2 Likes

@Especti @Mr_Bunny Angel beats vispār nebija garlaicīgs!!! Tas bija ideāls!!!

Man patika Angel Beats, bija arī liels hype kad noskatījos. Uzreiz gan nepatika, ka beigas sasteigtas, bet pēc kāda laika arī citas lietas ievēroju. Bet nu kopumā Angel Beats vēl aizvien šķiet pietiekoši interesants

Tik ar otro piegaajienu vinju noskatiijos. Un arii tad vairaak fonam. Beigaam gan pieveersu uzmaniibu, bet man ne paaraak taadi izteikti feel festi.

Ak tu bezsirdīgais dzīvnieks! :smiley:

1 Like

Anime nav slikta, bet nekas super labs - pēc manām domām.

1 Like

Jau kuro reizi prasu, bet ar kuru daļu ir jāskatās re: series? Tur bija daudzas - re zero fate stay night… vai es kaut ko jaucu. Anyway help needed XD

re zero ir pilnīgi kas cits un fate stay night ir pilnīgi kas cits ;D
piemēram arī re:zero nav saistīts ar šīs sezonas re:creators vai arī ar Re:␣Hamatora . un tās viena ar otru arī nav saistītas ;D
vienkārši nosaukumos ir līdzības.
par to fate stay franšīzi gan nevarēšu palīdzēt, laigan papēti myanimelist, varbūt varēs saprast kas kā, vai arī kāds cits atbildēs.

Okki, i’m just lazy XD Man bija jautājumi par visām re series utt.
Fate stay night kāpēc pieminēju, nezinu. Bet paaldies. Gribēju zināt ar kuru re sezonu lai sāku… jau kuro reizi to prasu cilvēkiem, bet vienmēr citas sērijas parādās kā lielāka prioritāte.

Blade - beidzot nomocīju. ir ok, bet meeeeh, jo likās ka skatos amerikāņu supervaroņu multeni, ko tieši nevēlējos. tātad pārējās marvel animes pavisam negribas skatīt ;D

Koi Kaze - well, FUCK THAT, es saprotu ja sākumā šis tas un tā, bet ja viss aiziet un beidzas tā … NOPE … vienalga, ja šīs sērijas ir ar ļoti nopietnu pieeju tam, nevis kā citās ecchi komēdiskās sērijās, ja beigas ir tādas, tad ne ne ne.


Tā kā nevaru izlemt, ko skatīt, tad nu beidzot ir jāpabeidz šis tas cits, kā filmas dažām sērijām, kā turpinājums, beigas, side story, alternative story.

Afro Samurai: Resurrection
Blue Exorcist The Movie
Cowboy Bebop: The Movie
Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shamballa
Eureka Seven: Pocket ga Niji de Ippai
Tamako Love Story (ehh so gan ar sub nāksies skatīt, apnīk gaidīt, kā dub nav tā nav, kaut kāds fan dub ir, bet ne paldies.)

Pie reizes ar otro reiz jānoskatās Afro Samurai. Jāatceras kas īsti tur notika. ;D

Piemetīsim vidū ar kādas ova un filmas.
Cencoroll
Luger Code 1951
Under the Dog
Blood: The Last Vampire
Strait Jacket
Denpa-teki na Kanojo
Hal

iesaku under the dog neskatīties. Riktīgs meh gabals kas brīžiem pat ir diezgan nebaudāms

kad redzēju kickstarter kampaņu un traileri, biju sajūsmā … bet njā, cik esmu dzirdējis un palasījis. viena liela vilšanās esot. Baigi gaidīju, bet nu sliktās ziņas jau ir apspiedušas hypu, zinu ka būs švaki ;D :< … bet nu 20-30 min tik un interese jau ir, vismaz tad redzēt kāpēc tik slikta beigās ir.