Anime ko es šobrīd skatos

Ne jau visas epizodes uzreiz? O_o

:confused:

Ulalalala New animei to watch!


Esmu pabeigusi

beidzot Mushishi. ļoti patika & bija interesanta. 8

Mob Psycho 100. Man patika, bet bija lietas, kuras nepārāk. Nenoliedzami bija smieklīga, taču character development (it īpaši Mob bija salīdzinojoši vājš) Patika Reigen. 7/8 (vēl domāju vērtējumu)

Tiger & Bunny. Līdzīgs viedoklis kā par Mob Psycho. Biju gaidījusi lielāku character development Tiger. Bet stāsts bija interesants, vienīgi uz beigām likās pārāk saspiests stāsts. 7

Boku no Hero Academia 2nd Season. Es ieliku 8. Ļoti patika & veiksmīga :3

Made in Abyss. Skati bija superīgi. vēlējos gan lai main meitene būtu patstāvīgāka jo savādāk viņa baigi uzticējās tam dude… Uz beigām bija super iespaidīgi. 8/9

Mahoutsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito. Ļoti patika un mierīga. Domāju drīzumā iesākt arī ongoing Mahoutsukai no Yome. 7

Kāds ir skatījies Kekai sensen? Vai ir vērts skatīties?

1 Like

Ja patiik sireaalisms ar nedaudz shizo piesitienu - jaa.

2 Likes

Randomā atradu Ousama Game. Par tādu nosaukumu pirmo reizi dzirdēju un redzēju. Lame darbs, bet sen nav redzēts survival classroom shit. Var paskatīties.
Vizuālais arī ļoti labs, atgādināja tādu, ko varēja redzēt pirms 10 gadiem, kur stilīgi bija zīmēt meitenes bez ceļiem - taisnas kājas op. :+1:t2:

Stāsts neaizrāva. Daļa tēlu nepatika. Humors vispār nepatika, kaitināja pat. Man nepatika KS. Bet ir laba anime, ir skatāma, OP un ED bija nice ;d. Gaidu kad 2. sezona būs ārā visa ar full eng dub.

Kādi tad ir tavi top 3 anime? :open_mouth:

Bija riktīgi nice. Ļoti patīk ost, bet jābrīdina, ka plot sākas tikai sezonas vidū

Neatceros vai Tu esi mangas lasītājs vai nē. Bet tai esot ļoti labas mangas, tā vismaz esmu dzirdējis. Varbūt uzmet aci tām ar, ja ir tā iepaticies, jo animes esot adaptācija tik 2 mangas daļām, Ousama Game, Ousama Game: Shuukyoku. Bet ir vēl Ousama Game: Kigen kas ir prequal un Ousama Game: Rinjou kas ir otrās daļas side story.

Oooooooo mangas, neesmu tās baigi lasījis, bet tomēr ir dažas. Drīz sākšu TG:re pamazām lasu fairy tail un ļoti patika manga life is money (ceru, ka tā būs arī anime)

Es īsti nezinu, man tas saraksts ir sačakarēts, bet varu tiešām teikt ka 1 ir un būs BLACK LAGOON.
Tad varbūt Ben-to, Tsuritama, jo man tās baigi iepatikās iepatikās.
Bet pirms tam jau biju iemetis savā topā arī Samurai Champloo, Baccano!, Durarara!!, K, Darker than Black, Space Dandy. Noskatījos pirms tam un tad vēl reiz vēlāk, bet vēlāk tik piemetu sarakstam One Week Friends.
Tā kā es īsti nezinu, nevaru izlemt, jo tur varbūt vienu otru varētu ņemt ārā no saraksta, jo vairāk varbūt viņas ļoti patika bet nav manas top animes, jo tās ir pirmās kuras es noskatījos, tāpēc varbūt arī tā patika baigi.
Bet arī baigi patīk un ieteiktu citiem noskatīties Death Parade, Donten ni Warau, Senkou no Night Raid, watamote it kā arī, varbūt. un vēl citas, bet pietiek pieminēt.

Nu par mangām, es daudz ko lasu, gan fiziskā veidā gan digitāli, bet nu viena otra trešā iepauzēta, pārāk daudz iepauzēts :persevere:
Bet man baigi patīk Gangsta., anime gan bija švaka un garlaicīga daudzviet, varbūt tāpēc man tik ļoti patīk manga, jo anime bija eh.
Bet topā esmu šīs iemetis - C.A.T , The Friendly Winter , Oyaji , Joshikausei, Soredemo Boku wa Kimi ga Suki, Kaidan Tochuu no Big Noise, Over Bleed, Livingstone. Marginal Operation šim diemžēl tik kāds 1 volume un pāris chapteri iztulkoti :confused: Būtu vieta topā piemestu arī Time Killers. Love Calendar būtu jau sen topā, bet nav jo beigas man visu sabojāja :confused:

mm, varbūt tev varētu patikt šī anime - C: The Money of Soul and Possibility Control

Ne pārāk. Uz telefona nopirkts Manga Rock app, tur ik pa reizei kaut kādus brutālus martial arts mangas palasu.

Black Clover būs 51 epizode. Tad jau seriāls būs mazliet labāks kā gaidīts. :y

Tikko noskatījos ergo proxy, likās, ka ļoti dīvains anime, bet ļoti dziļš. Tad izlasījo šo: https://cureclover.livejournal.com/759.html un tad es visu sapratu un arī sapratu to cik ļoti tomēr viss bija dziļi un skumji.

.hack//Roots ir kaut kā saistīts ar .hack//Sign?

Tikko noskatījos SAO ordinal scale, man patika! Oriģināli izdomāts, super skaņa un animācija!

Tagad skatos Bakemonogatari. Jauks anime atslodzei, bet ne ļoti patīk fona zīmējuma stils un tas, ka dažreiz tiek ielikti fotogrāfētas bildes :confused:

Children of the Whales
interesants koncepts un pasaule, labs production value, bet ārpus tā diezgan liela vilšanās. citi piedēvē tai ‘psychological’ tagu, bet vienīgais psiholoģiskais aspekts ko es sastapu bija jautājums sev, kādēļ es noskatījos tās četras sērijas.