ADMINS NOTICE ME! AF.LV Logo

mans favorīts ir 4.

Super malacis u.t.t.

Bet prieks ANIME foruma logo parak parasti…

Try make something better then we have…jo pagaidam tagatejas logo tips ir labaaks vai tada pasa limeni ar taviem piedavatajiem un mainit pazistamu* logo pret citu nepazistamu pie tam kas nav viss maz 2 reiz labaaks nezinu nezinu vai bus pareizi…

Mans ieteikums parstradat forma beckgraundu jo melanis stils(vismaz visi dizaineri taa saka) nav tas labaakas
var provet partaisit sadaluiconas un visas podzinas bet tad mes parejam no vnk minimalisma stila uz kaut ko citu un naksies parstradat visu forma kopeju dizainu…Ja tu esi tam gatavs tad uzpriesku ja nee… tad tur bija zimesanas chellangi :slight_smile:

P.S.skarbs posts sanaca Thanks good no dislike button…

4 Likes

Man 5. patīk, bet tā visiem nav ne vainas

Vislabāk 3. bet derētu vēl variantus…

Skarbi skarbi, bet padomu prasīšana nav rožu dārzs. Es ar to rēķinos :smiley:
Bet tava doma ir laba! Aizlikšu aiz auss!
Paldies par godīgumu :slight_smile:

1 Like

Kāda krāsas tad šobrīd ir trendā?

2 Likes

Priekš anime balta vai melna… -.-"

1 Like

prueksh manga ir melns un balts. anime ir kraasaina…

Plus… modes tendences… es zinu ka jaunieshu ielu modee dominee pasteljtonji :smiley:

Jebkutā gadijumā… Dizaina izmaiņas forumā nav plānotas. Ir daudz kā cita darāma, ka tapetes krāsot… -.-

Taisnība tev vien ir.
Ja gribi kādu no tevis piedāvātajiem logo mēģināt likt, ar esošo forumu neies kopā.
Par melno krāsu nezinu ko esi dzirdējis bet tas lai paliek.
Principā visi piedāvātie logo ir kā iepazīšanās šovi, jo cerība bija kā kādu izvēlēsies, bet beigās vai vispār apprecēs? A.k.a. Vai vispār ies ar esošo kopā. Tev tad tiešām ir jāpārtaisa forums un tā Dizains ne tikai logo.
Man ar personīgi patīk 4. Bet kā jau daži minēja nekāda sakara ar AF ja tur nebūtu teksts.
Beigās ko īsti tad “īpašnieki” grib logo, vai tekstu izdaiļotu. Un uzcept visu uzreiz nevar šis ir piedāvātais no iespējamo. Tad nu skaties populārākos un varbūt mēģini sakombinēt kopā.

2 Likes

Foruma galvenajā bannerī varonis nenāktu par ļaunu. Varonis logo varētu ne pārāk labi pārdzīvot mēroga samazināšanu. :thinking: Favicon ļoti reti kāds mēģina ievietot varoņus.

Šī brīža modes tendence ir minimālisms. Raibs izkārtojums visās vienradža krāsās neiet cauri. :unicorn:

1 Like

foruma idols (character) un logotips nav viens un tas pats ))

Protams, bet atsauces vienam uz otru tur var būt, ja pat nav obligātas.

tas minimaalisms jau gadiem modee :D. bet es esmu par to. tpc man patiik otrajam fona laukums. kas logo nodala no paareejaa.

P.s. es reekjimos ka shie ir logo skices. kas tiek atiistiiti. bet vispirms tiek noreikts virziens uz ko iet! un tdlj viss sheit ir tik atklaats un aicinaats komenteet.

iepazistiniet mani ar forma logo(varoni u.t.t.) vai iemetiet linku varetu but noderigi

1 Like

Varonis jeb varoņi nākuši no šī seriāla:


2 Likes

Balts kodīs acīs.

Nesalīdzini divas dažādas lietas.

Nedusmojies. :stuck_out_tongue:

1 Like

Hmm… Nope, neesmu ne tuvu dusmīgs :smiley: