Hey.

Well Hey :'D I’m kinda new at here, I was simply surprised that someone owns an Latvian anime web, so if someone would be so kind to tell me more then some basic info about this place, because so far it seems totally weird for me. Un iepriekšējo tekstu ko rakstīju nejauši nodzēsu apskatot kas te par opcijām… damn for gods sake it ^_^

3 Likes

Standarta forumiņš, kurā ir pilns ar offtop. Necenšamies veidot kkādu latviešu vndb, mal, anidb klonus, jo visai bezjēdzīga padarīšana. Nedaudz lienam YouTubē ar LV saturu virzītu uz anime tematiku. Administrācija orentējas uz vietējo pasākumu notikumiem un cenšamies rīkot savus meet-up iekšējā.
Pašā forumā pamatā notiek offtop. iesaku ievērtēt Shotbox - augšā megafons un beztēmas stūri.
Info par rīkotiem pasākumiem protams ir arī soc tīklos @fb & draugiem.lv
Welcome! :innocent:

P.S. visi ārējie linki ir pašā augšā! :wink:

Parāk daudz angliski ņemies! Jebkurā gadijumā esi sveicināts @AnimeForums.lv Es esmu melnais kaķis, foruma nebēdne un veiksme! :D

Pamatā šeit sarunas par animi un dzīvi kopumā! Mes esam viena liela ģimene! ^^ :D

Yahallow. :slight_smile: Kādu anime skaties?

Laipni lūgts forumā! :slight_smile:

Sveiks mūsu subkultūru bastionā!
Šī ir vieta, kur tu vari atrast un komunicēt ar citiem cilvēkiem. Esam interneta interešu grupa, primāri anime fani, bet praktizējam arī visas pārējās geek īpatnības un intereses. Viena no retajām šāda rakstura latviešu vietnēm. Esi laipni lūgt piebiedroties komūnai.

Jāpiebilst, kārtības jaukšana un nepieklājīga uzvedība pievērsīs administrācijas un lietotāju uzmanību. :tiger2:

2 Likes

Ko-ni-chi-wa! ^^
Es esmu @Polar_Hoootsu, un īpaša titulaan nav. Q.Q
Pie tā arī paliksim, bet ko lieki sērot! Jaunas asinis forumam. Apsveicu ar vismaz izveidotu sasveicināšanās topiku. P.S. Tu apsteidzi mani pat tā izveidē un es te jau krītu citiem uz nerviem kādu laiciņu. ";D
Bieži tiek reviewotas animes, mangas forumā. Un dažreiz pat Podkastiņos. Protams arī oftopiku netrūkst saistīti ar šo subkultūru un ne tik ļoti. ^^ bet kā mana foruma māšele teica “Esam viena liela ģimene” Tad nu esi sveicināts tajā! ^^ un tiekamies TS! ";D

Laipni lūgts Anime Forumā~! :grinning:

Hey hey hey i didnt think you would go that far as sing up here but i quess thanks for that :smiley:
i hope you will give this site a chance
so welcome to forum :3:

Sveicināts forumā! Mēs visi te esam anime fani, bet daži kospleijeri arī te ir. :ghost:

2 Likes

Kosplejeri, mūziķi, tūlkotāji, podkāsteri, zīmētāji. Vispār kreatīvs pūlks.

5 Likes

Sveicieni, nemaz nezinu kā es šo palaidu garām :smiley: Bet nu cerams, ka nepalaidīsi garām sev interesējošās tēmas, kuras tiek apspriestas šeit :slight_smile: Kā arī nekautrējies veidot pats savas tēmas par kurām būtu ieinteresēts runāt, protams, ja par šādu tēmu jau nav topiks.

Well tnx the replies : ) and for the info :'D
Un par Angļu valodu, well, es izsakos vai nu angliski vai Latviski, when I have a good mood, then mostly I talk in English :3 so if something, excuse me for being weird in this case :'D
Hmm… ko skatos ? itkā savu sarakstu bieži pazaudēju, tā ka tik pirms gada laikam vai mazāk uztaisīju myanimelist.net MnjauTheCat - nepilns saraksts, ko esmu savu 13 animju gados iecienījis :'D
Geek īpatnības ? Games ? say yes… ow gods sake say YES :'D because I’m all out of fresh ideas for that : /
Vienīgais ko neizprotu kādēļ man dažkārt neļauj aizsūtīt ziņas : / jo jau kkādiem četriem topikiem vai replies I have just given up to, because of not being able to do it… neesmu ieradis pie šāda veida saita, so I’m kinda confused about alot of things :'D

2 Likes

Jaunajiem lietotājiem ir šaura pieeja foruma, jo pēdējā laikā bieži parādās spamotāji.
Par cit tev ir Basic badge, pieņēmu, ka vairs nerādīsies problēmas. :wink:

Heh good :'D Because so far that was one of 10 things that annoyed me a little :'D
Another was chat, but looks like I just didn’t notice or it wasn’t there ^_^

Ja vien angliski rakstītu pareizi. T_T
Es tevi ļoti cienītu…Bet tā angļu valodāā!!! Aghhh…Man ir fetish uz angļu valodu. un ja lasot nesaprotu tavu domu, tas ir slikti. T_T

1 Like

Viss ok ar angļu valodu ir, es uzreiz domu sapratu :smiley:

Nogaliniet mani!!! T_T

Cik dienas vajag? :smiley:

Amm… man ir salīdzinoši pieņemama angļu valoda :'D
Go look at forum cinemas subs… then you will see bad English :'D