ADMINS NOTICE ME! AF.LV Logo

Nu tad beidz īgņoties. :smiley:

Nu vot, var redzēt jums jauniem bagāta iztēle. Tā kā ņem lapu priekšā un zīmē savam forumam logo! Un nekādas pretī runāšanas lai nebūtu!

2 Likes

Eu, eu! Tikai nesāc. :smiley: Man skolai jāzīmē monogrammas, man jau ar tām ir problēma, kur nu vēl foruma logo. :confused:

Pagaidām gan es redzu, ka tu sēdi forumā, nevis zīmē sev skolai nepieciešamo… Iemācīsies lietderīgi saplānot darbus un laiku, vienlīdz labi paspēsi abus. Tā kā sāc jau praktizēties. :wink:

2 Likes

Man patīk pirmais :smiley:

Ok, šeit ir daudz diskutēts, bet ne reizi nav atrādīti piemēri no kā iedvesmoties vai ar ko salīdzināt… - vsp cik ilgam laikam ir domāts foruma logo? - sezonāls? vai gadam? ilgāk?

Mani google meklējumi saka:

  • cik tālu forums apspēlē Japānu?
    - man tiešām patīk doma par apliem un riņķa līnijām :D - kā arī ķiršu ziedu siluets ;oo

  • old-school piesitiens:

  • atteikties no figūras?

  • figūru pēc iespējas vienkāršāka?
    - tas ir ēdiens, es nevaru tam pateikt nē :D

  • Silueti??
    - klasika acs - vai otrādi, kad laukums ir krāsā?

  • protams, lētākais, efektīvākais radījums ir sieviete:
    (p.s. stilizācija, ne detalizētums, ja vien netaisa dažādu izmēru logo)


P.S.[quote="Menestrels, post:31, topic:1332"] Raibs izkārtojums visās vienradža krāsās neiet cauri. :unicorn: [/quote] Pasteļtoņi nenozīmē visas varavīksnes krāsas <_< es vispārināju gammu, ka runa ir par gaišiem toņiem, nevis runāju par gradācijām.

P.S.S.
Es nesaprotu kā strādā vai nestrādā autortiesības uz anime tēliem, tdļ mulstu no to izmantojuma logotipos… //k.gan šis rūķis(elfs?) izskatās awesome…//


Es ceru, ka bija jauki pasaktīties uz šīm bildītēm, don’t judge me! :D

4 Likes

kādam darīt ko, bet patīk tavi piedāvājumi… Veery sakarīgi.

Skatoties uz šo problēmu pragmātiski…
Tās strādā tāpat kā ar visu pārējo intelektuālo saturu. Lai viss būtu 100% pēc noteikumiem, tev ir jāuzzimē tēla parodija. Zīmējums nedrīkst būt identisks ar oriģinālo dizainu. Uzreiz skaidrs, ka zīmējumu līdzības ir liela pelēkā zona un viss ir ļoti apstrīdāms.
Pat ja 5umm3r ņems, uzzīmēs logo un es to ievietošu forumā. No juridiskās puses tas ir tik pat nešpetni kā izmantot no anime izgrieztu tēlu. Autortiesības tā pat pieder 5umm3r. Var uzskatīt, ka forums izmanto viņas mākslu neautorizēti, jo forumam nav rakstiskas atļaujas vai noslēgta līguma. Par laimi 5umm3r ir neatkarīgais mākslinieks un viņai baigi grūti aizstāvēt savas tiesības. So, yay! ^_^

Gala vārds - netiesājies ar nevienu, tas ir baigi dārgi. :D

4 Likes

šim teikumam nebija nekādas jēgas, jo beigās tu apgāz to visu xD

Un vispār anime forum karogs ir ar veco logo, taisīsiet jaunu? Kurš atmaksās? Tēmas autors?Foruma lietotāji?Administratori?

1 Like

ari gribēju iemest paraugus no citiem. bet ar Phone šādās manipulācijas aiznem pārāk daudz laika.
anyway good job. gaidu no tevis tavu logo variantu ka jau iepriekš sarunāts😇 cik atceros web dizains blablabla ir tava gala plus kads te sudzejas par prakses trūkumu un tev vel ir laiks ko gulēt taka gl&hf

1 Like

man nepadodas logo. punkts.

1 Like

psr atmaksaashanu es it kaaa esmu par foruma lietotaajiem…bet nu es esmu ar lielu muti bet maz dariitaajs… :smiley: kaareekjina poecgadu plaans izdevumiem :smiley:

Hmm… Vispār jau ja tu izsludini logo konkursu, kur foruma mākslinieki iesūta savus darbus, pie konkursa noteikumiem minot, ka uzverētāja logo var tikt izmantot foruma logo aizvietošanai, un ka tam jāatbilst visiem MK noteikumiem, tad tev ir visas vajadzīgās autortiesības logo tālākai izmantošanai brīdī kad autors darbu tev ir iesūtījis. Piedevām, forums neuzņemas nekādu atbildību, ja kāds pēc tam mēģina kaut ko tur piesieties, visa atbildība aiziet uz logo autoru.

1 Like

komats,bet tu uztaisi☺