#24 AF.LV Zīmēšanas izaicinājums - Raganas


Kad idejas skrien pa priekšu un prasmes klibo aiz muguras :frowning:
Acis sāka sāpēt, laikam jāliek miers.
edit: aizmirsu, bet, ķip OC, 1x uzzīmēts tēls tieši priekš šīs bildes :^)

11 Likes

Labs Gifiņš. Patīk.

:kissing_heart:

Oriģināls tēls, vismaz pašam tā šķiet.


Rokas sāpēja no dažādu pildspalvu kustināšanas tāpēc debesu vietā izdomāju pantiņu. Poņats i prostjits.
Rokas vēlaizvien parāk lielas galvas sāpes sagādā tāpēc maksimāli nomaskētas. Viduklis par garu, roku viņa “sastiepa”, bet ārsts teica, ka tā pati ielīdīs atpakaļ, ar laiku… Sejas nav apzināti. Manā galvā izdomātajā lorā tam ir nozīme. Ja godīgi, acis pašam sāp skatoties…

10 Likes

5 posts were split to a new topic: Strīds par Witcher visumu un raganām

Paldies agrajiem iesniedzējiem, @vriska un @Salody! Protams, daudz nekomentēšu darbus pirms vērtēšanas, bet ir super. :pusheen:
Zinu, ka laika vēl pietiekami, bet šis ir mans iknedēļas atgādinājums sarosīties arī visiem pārējiem zīmētgribētājiem! Lai palīdz raganu kaķis. :3
image

2 Likes

izdzirdot temu kas man ir tuvu sirdij nevareju nepiedalities skice ir pabeigta tik tagad cakarejos ar guasam xD nezin kapec likas ka soreiz tradicionalai bus labak uzskatams :smiley: vari gaidit varbut pa nakamo nedelu nakamo darbu ;3

Pēdējā izaicinājuma nedēļa.

Esmu uzsācis kko līdz brīdim, kad sapratu, ka nemāku krāsot :joy::joy::joy:

1 Like

same vai vismaz izkrasot ta ka tu to prata esi iztelojies x’D

1 Like

man sanāca kkāda skice, bet ēnošana man vsp neiet, izskatās, ka būs tā kārtīgi jāpastudē. A tu kko šim izaicinājumam uzzīmēji?

mn ir smuka skice ar maziem enojumiem un velejos ar guasam izkrasot esmu iesakusi un ir kautcik ok bet baidos vinu kartigi sacakret jo jasak pamazam piestradat pie smalkajam detalam :sweat_smile:

:smiley: :+1: es domāju mož savu ar kkā pabeigt

:smiley: :smiley: njaa kautka …welp kamer acim tikams tikmer jau labi man vienreiz bija ta ka krasojot guasa kaut ka izpluda nacas man vinu vel photoshopa pielabot pirms liku neta xD lol

xDD

welp fuck me izkatas ka es tomer nebusu spejiga pabeigt savu darbu tadel ieliksu skices versiju piedodiet vnk izskatas ka si ir mana sliktaka nedela saja menesi viss ir vnk bardaka x-0

7 Likes

Nu ko, es arī kaut ko uzskricelēju. Gribētos kaut ko lielāku un pamatīgāku, bet tieši šobrīd rociņas ļoti spītīgi atsakās. Tā nu atstāšu šeit šo šķībo OC.

6 Likes

Pēdējā diena, mana tauta.

1 Like

ieskanēšu šodien :3

Laikam savējo nepabeigšu :neutral_face:
Ielikšu vēlāk tādu, kāds viņš ir.