2021 Vasaras Anime Sezona šŸ„µ

Sveiki!

Tātad vasara jau sen klāt un karsē mūs pamatīgi.

Bet kā tad būs ar jauno Vasaras sezonu anime pasaulē!? (Kura jau ir sākusies ;d)
Vai Ŕajā sezonā būs jauni un turpinoŔi karsti darbi?

ā€¦ ammm ā€¦ man izskatās ka diži nē.

Vienīgi kas iekrīt acīs tad:

Wonder Egg Priority Special - Kas reāli ir pēdējā sērija.
(Kura ir iznākusi jau vakar - 30.06. xd, un iekÅ” MAL un citām vietām izskatās ka bijusi Å”vaka :< Un tas ir Å”vaki, jo cik dzirdēts, tad lielākai daļai nepatika paÅ”u sēriju beigas un cerēja, ka Ŕī sērija pieliks labāku tÄ«kamāku punktu.)

Jahy-sama wa Kujikenai! - Manga fans rejoice. ā€¦ Jāmin ka baigi sāk parādÄ«ties vairāk un vairāk animju adaptāciju mangām, kuras ir savā veidā populāras online mangu fanu aprindās.

Miss Kobayashiā€™s Dragon Maid S (2nd season)
That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2
Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroesā€™ Mission
The Ancient Magusā€™ Bride OVA

VarbÅ«t kādam vēl kāda cita anime liksies wooow, bet tā reāli izskatās tāda pasausa sezona, tādā ziņā ka ne Ä«paÅ”i populāru mangu un light noveļu adaptāciju vai baigi jau sen gaidÄ«tu animju.
Uzmetot aci gan sarakstiem vai dažiem youtube video, tad var manÄ«t ka bÅ«s redzami vairāki isekai Å”ovi, bet neizskatās ka to mangas vai light noveles bÅ«tu Ä«paÅ”i populāras vai dzirdētas.


Ko tad es gaidu?

Jahy-sama wa Kujikenai!
Pāris pēdējos gados var manīt ka vairā un vairāk dažbrīd tiek adaptātas tādas mangas kuras ir savā veidā populāras online mangu komūnā kā piemēram - Why the Hell are You Here, Teacher!?, The Way of the House Husband, Nagatoro, Uzaki-chan, Komi-san (kurai drīz vien būs anime), etc.
Laikam lielākoties komēdijas, bet ar savu piesitienu ā€¦ un Ŕī ir viena no tām.

Un arī tai paŔā laikā arī tiek mīmotas ar screenshotiem no mangas. Kā piemeram:
The Way of the House Husband


Jahy-Sama
Jahy Sama meme

Bet nu jā, vienkārÅ”i tÄ«kama komēdija ar supernatural stuff. (and reverse isekai if you want ;d)


Reāli Jahy-Sama ir vienīgais ko es gaidu no Ŕīs sezonas.
Jo vēl aizvien neesmu turpinājis MHA un lai gan gribētu, tomēr neesmu noskatÄ«jies Miss Kobayashiā€™s Dragon Maid S1, lai gaidÄ«tu turpinājumus.

Bet ja uzmet aci, tad it kā iekrīt kaut kas, kas varētu būt kaut cik interesants.

Maybe something interesting. At least premise is interesting.

Å ai es biju manÄ«jis mangu un saglabāju, bet neesmu vēl lasÄ«jis. Bet nu izskatās ka kārtējais ā€œgirl teasing boyā€ stāsts ar sava veida pagriezienu.

Maybe it will be interesting with some action, maybe it wonā€™t, idk.

Maybe some fine slice of life stuff.


Pāris reižu pārcelÅ”ans dēļ Å”ajā sezonā tiks izlaistas Ŕīs 2 filmas, kuras biju jau minējis citos sarakstos, bet reāli nekādas intereses tajās nav vairs.


Daudziem youtube anime ļautiņiem ir video ā€œKo es skatÄ«Å”os 2021 vasaras sezonā!ā€, bet lielākā daļa ir vai nu gari un ne Ä«paÅ”i interansti vai pārāk eiditoti un apgraizÄ«ti, dodot tādu sajÅ«tu, ka nemaz nelÅ«koja visu sarakstu.
Tos kurus es nolūkoju kā parasti bija no TheAnimeMan un Sloan the Otaku.

Bet arÄ« no Glass Reflection. Bet Å”oreiz viņa video ir kaut kā savādāks. Bet tas laikam tāpēc, ka Ŕīs sezona ir pasausa, tāpēc vieglāk ir pārie pāri vairākiem Å”oviem un dot savu domu par tiem.

Tik ir jāsaka ka kārtējo reizi es esmu salty par to KA NEVIENS NO VIEŅIEM NELÅŖKO FILMU, OVA/ONA UTT SADAÄ»AS. :@ ā€¦ Jo piemēram lielākā daļa ĶīnieÅ”u animes un Netflix animes ir iekÅ” ONA sadaļas. Un tai paŔā laikā dažreiz tur var atrast Å”o to jēdzÄ«gu. ā€¦ bet nu okey okey, Å”ai sausajai anime sezonai tur nekā diži interesanta nebija.


Bet kā ir ar jums animeforumieŔiem?
Ko jūs gaidāt no Ŕīs sezonas?

3 Likes

Sonny Boy, jo Madhouse vairs neko. xd Un kko, ja man full reddit ar to anime bus

Tā izskrienot cauri, Ŕīs no vasaras sezonas ieinteresēja

Slime Isekai! Gimme!

1 Like