The Way of the Househusband - topošajā pavasara sezonā

@Salody @Jua yeeeaaaah … but kind of ehh :disappointed:

Starts - 04.04.2021. - Pavasara sezona.

It looks fun … bet tā animācija diemžēl ir stīva, ne pietiekami detalizēta, švaka.
Pilnīgi slikta jau nav, bet liek vilties :<

Cerams ka tas varbūt ir vairāk tik trailerim, ka pati anime būs labāka, laigan dižas cerības uz to nav. Varbūt tik nedaudz labāk būs par traileri, bet tāpat disappointing.

Un animācijas studija ir J.C. Staff. Nav jau tā ka viņiem nav labu animju, beeet, njā, ir kā ir ar ar to, dižas cerības nav īsti vairs.

1 Like

Pēc treilara viss bija nice, voice acting utt, tikai kas tā par faken lēto animāciju, es zinu ka netflix var labāk :owocry:

Nešķiet, ka šim seriālam obligāti būtu vajadzīga kaut kāda super animācija. Nebūs pirmā komēdija, kas nav ļoti advancēti animēta.

Tu mangu laikam neesi lasījis :owocry: Tas pat nestāv tuvu mangas līmenim animācijas ziņā :owocry: Bet nu cerēsim ka viss pārējais izvilks anime :D Jo man vienīgās problēmas bija tikai ar animāciju :D

1 Like

Šitā būs lit! Patīk koncepts un stāst! Es pat neuztraucos par animāciju :thinking: Stasts man liekas būs pietekami saistoš un novērsīs uzmanību no animācijas :comet:

Nakamreiz, kad viņš būs pie manis, iedošu viņam palasīt ;D

Noskatījos anime, stāsts, voice actings labs BET TĀ ANIMĀCIJA NOSIT VISU VĒLMI SKATĪTIES, vienīgais kas man palīdzēja skatīties ir tas cik ļoti man patīk manga un skatīties kaut ko tādu pēc detalizētas mangas ir sāpīgi. (it īpaši ka šo noskatījos pēc jujutsu kaisen)

Pluss tur nebija helovīnu kostīmu secensības :D

1 Like

Hmmmm… varbūt kādreiz noskatīties live action :D

Tagad, kad esmu iesācis skatīties, tas ir nenoliedzami aizvainojošs izpildījums, pat kā stilistiks paņēmiens.
Kāds paskaidrojums tam ir dots?

It kā, kaut kur, it kā.
Es biju manījis infromācijus šur tur jau pirms kāda laika, ka pats mangas autors ir lūdzis, lai anime ir šādā stilā, lai saglabā to mangas vibe, jo tā būšot smieklīgāk.

Bet tagad uzmetot aci šīs animes MAL forumam un kur citur, tad tiek kas minēts, ka ar tādu domu klajā ir nācis kāds no animes veidotājiem - director, producer vai sazin kurš.

Galu galā es īsti nezinu tagad kurš pie tā vainīgs. Man likās ka mangas autors ar savu lūgumu.
Bet nu tad labāk ir jāpapēta MAL, ANN un citas vietas kārtīgāk.

p.s. pats tā arī mangu esmu jau sen iepauzējis un animi neesmu vēl skatījies.
Bet jāmin ka arī uzmetot aci, izskatās ka lielākā daļa magas mīļi ir ļoti vīlušies ar animāciju, bet lielākai daļai tiem kuri nav lasījuši mangu animācija nav problēma un daudziem pat patīk. … it kā, ja tik tā bišk uzmet aci forum sarakstēm.


Bet nu aprīlī jau tika paziņots ka notiek otrās sezonas izveide.

Bet man tāda doma ienāk prātā - nez vai viņi paliks pie tādas pašas animācijas vai tomēr redzot mangas fanu dusmas mēģinās animēt pilnīgi visu!?


blitzfansub .com/category/gokushufudo/

Kaut kad sen biju šo uzgājis. Varbūt var arī atrast citur, labākā kvalitātē un ar oficiāliem subtitriem, bet es šaubos.

1 Like

Cik sapratu autors tā pats gribēja un arī joku formāts der tikai šāda tipa anime veidam o.o Baigi īsti neesmu skatījusies kas un kā o.o

Sestdien izlasīju mangas pirmo sējumu. Mats matā kā anime adaptācija. Var kritizēt animācijas trūkumu, taču savādāk šķiet darbs nodots ļoti precīzi.

Interesanti kā tas izskatītos kā animēta manga (līdzīgi šim: https://youtu.be/MUhL416sgu0), tapēc ka tas vairāk manuprāt atbilstu animācijas tipam, jo man tomēr tas pārāk krīt acīs, bet tas laikam tāpēc ka pārāk daudz domāju lai to izbaudītu, it īpaši kad animācija atgādina glorificētu powerpoint prezentāciju, gribās viņu likt vienā šķīvī ar Ex-Arm

Tā jau ir apsaukāšanās - salīdzinot šo darbu ar Ex-Arm. :D Man tā neizkatās atklāti slikti, taču var redzēt, ka ik brīdi tiek taupīts uz animācijas kadru skaitu.

Tā ir mazbudžeta anime, kas ir ļoti lojāla mangai. Daži kadri izskatās pa tiešo pārzīmēti no mangas. Neviens reklāmas rullītis nesolīja labāku animāciju. Tā nu pret to īsti nevar izturēties kā pārsteigumu.

1 Like
1 Like