2020 Pavasara Animes Sezona 🏵

Ir pagājis pirmais jaunās desmitgades posms un ir sācies jauns - Pavasaris.

Šai sezonā būs vairāki turpinājumi. Gan sēriju, gan filmu, gan kāda ova un ona veidā.

Kaguya-sama 2
My Teen Romantic Comedy SNAFU 3
Turpinājums SAO: Alicization stāstā/arkā.
Food Wars 5
Fruits Basket 2
Kingdom 3
No Guns Life 2

Baki 2

Strike Blood 4

Evangelion: 3.0 + 1.0
Violet Evergarden Movie
Fate/stay night: Heaven’s Feels 3
Given movie

Un šis tas cits.

Būtu arī Re:Zero 2, bet Covid-19 dēļ tika pārcelta uz vasaru.
Un Princea Principa filma arī pēkšņi pārcelta uz vasaru.

Bet man nākas teikt, ka es neko no šī negaidu, jo neesmu noskatījies pirmās daļas pat tām, kuras interesēja.


Animes ar lielāku interesi:

Gleipnir
Interesē, jo pirms 3 gadiem lasīju mangu, pirātiski, bet iepauzēju. Bet jāsaka, ka man nepatika, pat ja ir lasītas citas līdzīgas supernatural mangas.
Man nepatika ne stāsts, ne tēli, it īpaši tēli, ne vizuālais, laigan tas bija labs, un plikumu vietas, pat ja ir skatītas mangas ar lielākiem plikumiem. Un pats nosaukums besija, jo nevarēju normāli atcerēties to, “gleipnir, gleinpir, glenpier, utt”.
Manga ir laba, bet es nesaprotu kāpēc man tā izraisa baigo nepatiku. Varbūt tulkojums un vizuālais ir švaks un tāpēc. Jau kādu gadu izdod fiziskā veidā mangu. Varbūt ja to paņemtu, varbūt patiktu labāk.
Bet nu cerams ka anime būs laba, jo nu šī ir arī citiem viena no gaidītākajām.

Houkago Teibau Nisshi
Anime par zvejošanu, uzreiz ienāca prātā “Tsuritama”, jo tā arī par zvejošaju un viena no manām mīļākajām.
Pēc kāda laika sāka pirātiski tulkot mangu, uzmetu aci un man patīk.
Cute girls do cute things un šoreiz tā ir zvejošana!? … it kā nē, jo šis nav Moe, bet vienkāši komēdija. Cerams ka būs tīkama.

Gal to Kyouryuu / Gal and Dinosaur
Cover bilde iedeva tādu rietumu multfilmu vibe, bet re ka nav bērniem domāta tomēr. Uzmetu aci mangai, komēdija, nekas īpaš, bet ir ok. Varbūt kāds shorts būs. Tā kā lasīju mangu, tad nu ar gaidīšu animi.


Animes ar vidēju interesi:

Appare-Ranman!
Ieinteresēja krāšņā cover bilde un tēli, bet bišk tagad atgrūž, jo anime būs par auto sacīkstēm pār Ameriku, un mani tas diži neinteresē.

Yesterday wo Utatte
Mangu nesen manīju, tik uzmetu aci. Bet nu vienkārši anime par dzīvi un tās izprašanu, romantika un drāma plusā.

Nakitai Watashi wa Neko wo Kaburu
Meitenei iepaticies klasesbiedrs. Viņa ar viņu pavada laiku kopīgi tikai tad kad ir kaķa izskatā. Viņš domā ka tas ir parasts kaķis. Bet ar laiku viņas realitāte sāk šķobīties, starp cilvēku un kaķu pasauli. (Filma)


Anime ar zemu interesi:

Jo esmu mangu manījis vairāk kārt gan pirātiski gan oficiāli, un kāds mangu youtubers ar teica ka laba manga. Cerams ka anime ar būs laba.

Izskatās interesanti. Cerams ka būs kas labs. Cerams ka nesačakarēs.

Neesmu jau baigais Trigger fanāts, bet ja jau šiem labas animes, tad gan jau šī ar būs laba.

Varbūt kas tīkams un komēdisks.

Varbūt būs interesants detektīv stāsts.

Ieinteresēja krāšņais art style.

Šie divi diži neinteresē, bet piemetīšu vien sarakstam, ja jau pieliku pirmīt citu romance filmu. Gan jau šie nebūs nekādi woow drāmas un romantikas darbi, bet cerams ka būs kas ok, ja ir vēlme ko palūkot no tās puses.



Cik var manīt tas pārsvarā turpinājumi ir tas lielākais pavasarī.
Varbūt iepriekš minētais Gleipnir varētu interesēt daudzus un tā Trigger anime, jo nu Trigger.
Bet ar jāmin ka būs webkomiksa “Tower of God” adaptācija un to ar noteikti daudzi gaida.

Bet arī būs jauna Ghost in the Shell anime. Turpinājums Stand Alone Complex sērijām, no
Netflix un full CGI. “Koukaku Kidoutai: SAC_2045”. … bet var manīt ka cilvēki nav īpaši CGI dēļ. Paskatot Pv un trailerus var saprast kāpēc. Nav jau pilnīgi drausmīgs, bet tomēr nav tas labākais.

1 Like

O jā, šo jau sen gaidu.

2 Likes

Noteikti skatīšos šo, gaidīju turpinājumu, beidzot ir.

Vēl šī ieinteresēja.

1 Like

Šīs abas arī gaidīju, bet diemžēl tiek pārceltas uz vēlāku.
Šķiet bija vēl kaut kādi darbi, kas arī tika pārcelti uz vēlāku, tikai nepiefiksēju kādi.



Vairs nekas neinterese iznemot sos 3

1 Like

nu es mēģināshu paskatīties visus un pēc tam domāšu vai turpināt vai atmest.

1 Like


Noteikti skatīšos BNA. Pirmās sešas sērijas noskatijos un esmu sajūsmā.
Kā arī (Nez kāpēc joprojām MAL nav norādīts) skatīšos Digimon Adventure 2020. Pirmā sērija man patikās līdz ar to skatīšos arī šo.

1 Like

Tikko izlasīju, ka Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru trešā sezona arī tiek pārcelts uz vēlāku :(

No Guns Life 2 arī pārcelts.
Bet ne šim un SNAFU nav vēl minēts uz kuru datumu pārcelts. Varbūt ar ir, bet tik viņu twiteros, un man nav vēlmes iet lūkot tur.
Bet savā ziņā tas uzreiz nenozīmē ka ārā no pavasara. Viņi jau var varbūt atlikt pa vienu otru nedēļu vai mēnesi. Laigan vai tā dara? Vai vienkārši ieliek cita gadalaika sezonā?

Pagaidām nav minēts uz kuru datumu, nu cerams, ka ne uz vasaru.

Fate/stay filma pārcelta, datums vēl nav zināms.
SAO pārcelts uz jūliju, vasaras sezona.
Manā sarakstā pēdējā pieminētā romantiskā filma arī pārcelta, datums nav zināms.

Nav tā ka kinoteātri Japānā ir slēgti vai kaut kā ierobežoti, tāpēc filmas ir nobīdītas? Vairs nav nevienas filmas aprīļa datumos, tikai ar maija vidu sākot.

@Kanade iespējams, bet gan jau ar ka pašlaik nevar pabeigt, ja jau korona plosās.


Bet nu vēl animes tiek grūstas tālāk.
Pirmīt minēju ka pārcelta viena romantiskā filma no mana saraksta, bet nu pārceltas arī tās divas, kuras ir turpat mana saraksta apakšā. Tātad tās visas trīs.
Laigan viena otra sērija tika parādīta, bet tomēr tā zvejošanas, tā detektīv un tā autosacīkšu pār Ameriku animes ir pārceltas. Un tas pats vēl kādām 2-3 animēm.
Given filma pārcelta.
Evangeliona filma pārcelta.
Datumi nav doti.

Un viens animators izteicies, ka Jūlija anime iespējams nebūs iespējama.
Jo nu Japānā korona sāka ārdīties ap aprīļa sākumu tik.
https://www.animenewsnetwork.com/interest/2020-04-13/animator-eiichi-kuboyama-july-anime-season-seems-hopeless-at-this-rate/.158521

Es pa laikam palasu jaunumus, pat arī airing Anime epizodes tiek nobīdītas.

Tur pat ieraudzīju sarakstu ar visiem Anime seriāliem, filmām ko vīruss ir ietekmējis. Diezgan liels saraksts.
https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-04-21/list-of-anime-and-manga-affected-by-covid-19/.158799

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru trešo sezonu pārcēla uz Jūliju, es cerēju, ka varbūt tikai kādu mēnesi aizkavēsies.