Zankyou no Terror

Laiks izveidot otro review šajā forumā. Šis ir viens no maniem favorite anime.


Žandrs- Mystery, Thriller, Psychological
Apskats- Kodoliekārtu rūpnīcai uzbrūk tetoristi, un viss ko viņi atstāj pēc uzbrukuma ir vārds “VON”. Valdība sagrauta, dēļ tā ka nespēj rīkoties un policija izmisīgi meklē iespējas noķert teroristus. Bet sabiedrībai nerūp, līdz internetā paradās dīvains video, kur 2 jaunieši maskās, kas sauc sevi par “Sphinx”, izaicina policistus draudot, ka viņi iznīcinās visu Tokyo. Pēc video, strauji izplatās masu panika pa visu pilsētu un ziņas par to, ka policisti nespēj effektīvi tikt galā ar šiem teroristiem, un detektīvs Kenjirou Shibazaki ir šo visu notikumu epicentrā.
Animācija- Art style jeb animācija ļoti atbilst visiem šova notikumiem. Un pilsēta, notikumi izskatās daudz reālāki, kā daudzos citos šovos. Kā arī character art ļoti iederas kopējam art style.
Mūzika- For me mūzika šajā šova ir tik laba. OP, END, OST fito visu šovu, un priekš manis tas bija tas retais gabals, kur visa mūzika bija laba, tāpēc gan op, gan end, gan viens no ost ir manā favorite anime music listā. Kaut arī jau biju metis lkm visus, iemetīšu arī šeit.

Rekur arī mans viens no favorite OST

Varu piebilst to, ka character development un paša anime dark theme, un unique story man ļoti patika.Neskatoties uz to ka šo anime ir redzējuši daudzi un overall ir pozitīvas atsauksmes pēc manām domām ir underrated, jo par viņu maz runā anime communitijā, bet tam ir iemesls- diezgan nestandarts art style un šovs nav domāts priekš visiem. It’s more for veterans(vismaz man tā liekas).

Anime MAL’ā.

6 Likes

Nav redzēts , bet ir downloadots, takā… viss procesā

Iesaku ātrāk noskatīties, ja patīk terrorism anime, kurā arī ir drāma un ir samērā realistic

terorisms nepātīk vispārīgi, ja runā irl , bet anime paliek anime, un šis anime ir augstu raitots

1 Like

Priekš manis šis anime ir zemu reitots

Anime man patīk, bet liekas ka prasijās vel ko.

1 Like

Seriāls bija labs, bet tam kaut kas pietrūka līdz izcilībai.

1 Like

Yep. Divpadsmitā epizode.

Beach episode!

1 Like

Jā, tas gan anime nav labs, ja nav kaut vienas beach episodes, REEEEEE

1 Like

:unamused:

Interesanta tēma animei.
Interesanti ar redzēt, ka animes veidotājs ir Shinichiro Watanabe (Cowboy Bebop, Samurai Champloo, Space Dandy).
Likās ka būs interesanta un aizraujoša, bet beigās diemžēl tāda garlaicīga, vai arī kā te viens otrs saka, ka kaut kas tomēr šajā animē pietrūka.
Slikta jau nav, ir laba, bet nu.

Vizuāli un mūzikas ziņā jau labi, bet mani tas tā laikam neaizrāva kā daudzus citus.
Tēli ar ok.
Stāsts … nuu jā, kā minēju, interesanta tēma, ir labi, bet kaut kas pietrūka.
Eng Dub arī bija okey. Tikai pāris vietās uzmetu ausi japāņu audio un sub, jo pāris tēli jau oriģinālajā veidā runāja angliski, švaki angliski ;d.

Nav diži ko teikt par šo animi, ir laba, bet gaidīju ko vairāk.

Savulaik šo darbu biju sajaucis ar citu darbu kuram ir nosac’ti līdzīgs nosaukums… bet ko vien atceros, pa lielalam sākumā likās diezgan vienkārša un standarta anime…

Tomēr vēlākie izgājieni man likās patīkami un arī nobeigums bija un sķita ok! Jā varbūt brīžiem iebremzēja tomēr nav tik traģiski kā liktos… un ir samērā skatāms daiļdarbiņš. Par to, ka pietrūka - nezinu, varbūt ar pietrūka, tomēr uz sevi personīgi neizjutu…

Vizuālais un mūzika ir labā līmenī - nav izcils, bet priekš seriāla pat ļoti labs.

1 Like