Vai jums ikdienā norit kādas drāmas? (Pārcelts)

anime - “kačalkas drāma” vai “slice of kačalka”

2 Likes

Interesanti vai internetā ir lapa kur cilvēki posto savus ikdienas notikumus kas saistīti ap vienu kopēju drāmu un tad katru dienu varētu nākt un paskatīties kas tur jauns

Tikko Kadiljask izlēja sirdi pa Kremli, it kā atbilst tavam aprakstam. :D Daudz cilvēki, pa kopēju drāmu.

Twitter, Youtube, etc ???

Katru dienu veltīt twitterim 14 minūtes sava laika? Man darīt nav ko ? :D
Rekur ir animeforums un mana cerība ka atradīšu to ko meklēju, šeit.

Klausies, cienītais!

Trash tāpat pietiek, nelabā ziņā, nevajag te vēl puņku tapu epizodes. Pietika vēl dekādi un vairāk atpakaļ.

Lai gan, kā visu pasniedz… if you know me…

Uzstaisi debīlu grāmatu ar debīlu sižetu, galvenais lai tur ir vampīri vai kas tur ir trendos, ekranizē to un aiziet!

Vispār - nesen paskatījos Twilight - īstenībā, labs un kvalitatīvs trashaks, ja paskatīties ciešāk uz Patisonu var novēros, ka čalis vispār visas filmas mētā muļķi aboslūti, no kā vēl interesantāk kļūst. Sakot runājot, iesaku paskatīties kā labu B movie, uztveriet to tā!

You did a reply to me, bet tas laikam bija domāts Brālītim, ja ;d ?

Gan tev, gan kādam ar - bet nu neraizējies, viss ir labi! Paņem cepumu ar pienu, ietinies pledā un paskaties kādu labu šovu! ^^ Aizmirsi šo ļauno pasauli.

Oi, boi. Man bija super duper drāma oktobrī. Protams, negribu stāstīt visu sīkumos, bet lielos vilcienos - bučojos ar draudzenes bijušo, bijušais visu izstastīja bijušajai, čupojos ar čuvaku, kurš ir draudzenes labākas draudzenes bijušais, un tad izradas, ka daudzenes bijusais ir labos draugos ar draudzenes labakas draudzenes bijušo…Have fun reading this and not get confused :D Bet bija liela drāma…And it was fun :D

4 Likes

A whole lot of inbreeding.

1 Like

Oficiāls paziņojums!

@Onii_chan tavs stāsts ir miskaste!

Visu cienītā @5umm3r , vai neesat azidomājusies par slavu!?

2 Likes

Čuvaks ar kuru bučojies un čuvaks ar kuru čupojies ir viens un tas pats? A to diagramma man neliekas kopā? XD

1 Like

Katrs salaiž, čupojas ar ko grib, kāda starpība ko citi domā.

White knight flies away XD XD XD

1 Like

more like Red knight arrives?

1 Like

Tu nejaucies te mana romāna rakstiecībā? Kuš!

Bet jā mēs te vēl ieplijam…

@Onii_chan mēs vēlētos ar Jums tomēr atsākt sadarbību! Iepriekšējais teksts bija drukas kļūda. Vainīgais atrasts un sodīts. Kādu honorāru gribēsiet?

1 Like

Kādu laiku atpakaļ atradu meiteni ar tādu pašu uzvārdu kā sev. Likās nu toč šo vajag ķert ciet. Kādu laiku tikāmies tikāmies un tad man nāca atskārsme ka šim pasākumam vajag veltīt kādu pusstundu dienā un ap 3h brīvdienām. Sapratu ka man vairāk patīk pavadīt laiku darbnīcā un ar to viss izbeidzās.
Tagad čupojos ar lodāmuru

1 Like

Bullet dodged, viņa bija tava tēva ārlaulības meita.

3 Likes

Tu tur skat - neapdedzinies, ērzeli!

Laiks ir mazāk sāpīgais - nauda, tā prasa upurus!

Damn!!! Ouuuu!
giphy

Saki nē loli, tu pa jaunu priekš cietuma.

1 Like

nepiekrītu, laiks sāp vairāk, no naudas atkarīgs, kā tas tiek pavadīts

1 Like