Vai jums ikdienā norit kādas drāmas? (Pārcelts)

Īstais veids kā atrast savus radiniekus :D

Labāk atrast ātrāk, nekā pēc tam, kad jums piedzimst retarded bērns.

1 Like

Ok, došos pokemonu medībās. Laiks atrast visus radus. :smiley:

Tehsniki nē… ķipa jā viņiem viens tēvs, tomēr ģenētiskā līmenī tas nebūs tik ļoti destruktīvi. Vot ja tas atkārtotos otrajā paudzē - tad gan mēsli varētu būt.

Tāpēc - nodot SBankā materiālu apzinīgi! Savādāk pēc 20 gadiem var neveikli sanākt.

Varbūt mans sapnis ir nonākt cietumā pie spalvainiem vīriešiem.

Tuvāk idēlai būtnei: Saint the Harambe

Aizmirsi vēl piebilst, ka pase ar’ nav jāmaina. Incest has it’s benefits :smiley:

Godīgi - man nauda sāpīgāk XD jā esmu nepareizs cilvēks, droši vien. Lai gan - laiks droši vien ar… karoč - vis atkarīgs no situācijas un momenta. Reizem bez naudas nevar radīt mirkli. Tēma daudzpusēja, negribu līst. Tāpat pietiek te savienot divus romānus kopā. ^^

For5māli incests skaitās, ja Jūs ģenētiski esat vienā līmenī. īsti šo tēmu nezinu… būs jāpapēta!

Sounds rough, like uncertainity that eats people away from inside

Keeping the royal bloodline alive?

More like, keeping the royal bloodline pure.

Tāpēc es saku.Sarežģīta tēma.Ilgi un gari jāstāsta. Jo šeit ir saikne ar manu dzīves skatījumu, iekšējām bailēm pateicoties skolai, tāpēc attiecības un es - tas ir ļoti sarežģīti. Nekatra mani sapratīs pa savam.Viena līdz šim teiksim tā - saprot ar ko ir darīšana un tāpēc ar viņu pastaigājoties, runājot un bla bla, ir viegli un jūtos nepiespiesti vismaz tos mazos momentus. Vismaz pluss mīnuss esam uz viena viļņa.

Vot šis jau var kļūt par filmas cienīgu stāstu :smirk:

Diez vai, jo tas uzrunās tikai autoru, ne lasītājus, kā jau teikts, katra(katrs) sapratīs pa savam. Kaut gan saucam sevi par empātisku sugu, bieži vien atrodam sevi situācijā kur šķiet ka teju neviens mūs neizprot.

Ja mans tabakas biznes aizies, un es kļūšu par miljonāri, vari kļūt par manu GhostWriter…Tik brīdinu, man ir daudz šādu Game of Thrones stāstu ;D

Cik daudz bijušo tu tad sačupoji? :D

Kpc uzreiz bijušie? Moš man kabatā ir zādzības, krapsanas un slepkavības :face_with_hand_over_mouth:

Nabaga bijušie :D

Es gaidu jaunus stāstus

1 Like

Kad dzivoju Vācijā, viens čuvaks, kam bija zili mati, man ļoti patika. Viņš man visu laiku pievērsa uzmanību, sarakstījāmies, un biju baigi samīlējusies. Tad pienaca diena, kad es varēju viņu apskaut un samīļot, kas bija super jauki. Nakamaja dienā viņš mani ignorēja un neatbildēja uz ziņām. Tajā vakarā es kliedzu pa visu istabu un piedzēros. Ta es sapratu, ka zilem matiem nevar uzticēties…:(