Vai jums ikdienā norit kādas drāmas? (Pārcelts)

Vai jums ikdienā norit kādas drāmas? :smile: Mana sociālā dzīve ir apstājusies kopš septembra. Visi spilgtākie notikumi tagad notiek grāmatās kas mani katru rītu pavada vilcienā.

1 Like

oooo protams kaa ta bez drāmas, mums darbā tāds meksikāņu seriāls top psc vnk.

Es cenšos izvairīties no drāmām. Tas varētu izskaidrot to kāpēc mana sociālā dzīve nemaz nepastāvēja no paša sākuma.

es tikai par krievijas drāmu zinu, Naviļnijs interesantu filmu par Putinu uztaisīja un krievijā tagad protesti ;D thats the biggest drama i get

Jā, tas ir interesants tāds pavērsiens.

Bija mums Baltkrievija ar savu lauksaimnieki kurš vispār atteicās no jebkādas statistikas un pārstāja tai ticēt, tagad šis. Nu nu…

Tikmēr pie mums, notiek skarba Krievijas propaganda un skalo vismaz smadzenes, ak žēliņ, atkal jāslēdz nost tie ļaunie Krievijas kanāli. Vispār piedāvāju, nafig atslēgties arī mums no interneta, a to ASV skalo, Krievija skalo, vēl tur 5G - dzīvosim kā mūsu vecāki un viņu vecāki!

1 Like

Nē, protams, ziņu kanālos, tur vēl tas trash notiek, bet kāpēc atslēgt filmu un seriālu kanālus - ķipa, slepeni iešūti šifri būs… idk.

1 Like

Ar to drāmu kā vienmēr, ja pameklē atradīsies. Arī sēžot četrās sienās. Ja nemeklē, tās gandrīz vai nav.

Mana lielākā drāma tagad ir slimošana un muguras sāpes no nemitīgas gulēšanas.

tu noskatījies to filmu?

ir arī eng subtitri tiem, kas nevisai ar krievu valodu draudzējas

Neesmu. Ja godīgi - nav baigi vēlmes. Varbūt, kaut kad, ja būs garlaicīgi. Nu ķipa - c’mon - sen zināms un aprunāts, tikai kāds beidzot vēl faktus pievilcis klāt sakarīgi. Kas tad bija sagaidāms. Pateiks paldies un iedos konfektīti.

Varu saderēt, pie mums arī labi un pietiekami. Var iedvesmoties vienīgi un kaut ko līdzīgu pie mums uztaisīt.

ā nu tas jā, bet tur tā Putina palace - yoooo, its biiig af, es aš nesaprotu, kā tāds hitlers ;D tur viss vienos zeltos, kādas naudas, kāda plantācija - savi vīna dārzi, pazemes hokeja halle, spā, kazino, baznīca utt utt ;D kad tev ir tik daudz naudas, ka aiz neko darīt cel un būvē visu kas ienāk prātā ;D

edit:
īstenībā pat hitlera nepabeigtais kolizejs nestāv blakus ;D

Vot iedomājies, tev tehsniski ir neierobežots naudas daudzums - ko tu darītu? Vairums cilvēku uzrein belž, ka lūk palīdzētu nabadzīgajiem, ziedotu utt. - bullshow - visu naudu tērētu sev mīļājam un tuvākajam. Kapā nepaņemsi, vismaz pie dzīves smuki padzīvosi.

Bet ne pa velti šis slēpj savus bērnus aiz 100 atslēgām.

trueee ;DD
es ar savu pasauli uzbūvētu, i suppose

@Kadiljaks tūlīt tādu drāmu uzkurinās, ka Brālīti maz neliksies. :D

Runājot par drāmām. Šodien uzzināju, ka manas zāles spēcīgākais čoms tiekās ar mana trenera bijušo sievu. Tas man bija šokējoši. Čoms sākumā pievāca sev trenera rekordus un tagad nu jau šo. :smiley:

1 Like

apprentice becomes master ;DDD

1 Like

Oh, no kļūt labākam par skolotāju visās jomās :D

A bļāvieniņš, mīļo cilvēk, raksti augšā romānu/drāmu un sāc pārdot. Karoc bullshit kuru skuķi lasīs un piņās. Iegūsti uz to autortiesības. Skat sanāks vēl ekranizācija. Būsi ka pele taukos un citos garnīros, vārtīsies.