Vai DOTA spēlētāji ir mazohisti?

Nav jābūt mazohistam, lai dotu spēlētu.

Ja runa būtu par vienkārši spēlēšanu casually, tad jā, bet 6.5k stundas… Nah bro, that ain’t casual.

Man CS:GO ir 2.5k stundas, no tām ~1.5k savācu viena gada laikā, bet tad es burtiski spēlēju gandrīz katru dienu pa 4+h. Pat ja sadala pa vairākiem gadiem, tad vienalga sanāk katru dienu spēlēt.
Nemaz nerunājot par to, ka DOTA un LoL communities are the most toxic there are.

I don’t think I should need to explain this though…

1 Like

Dota 2 jau ir apritē ~10gadus, tur nav jāgrindo kā slimam, lai dabūtu tāda stundas.
Par toksiko komūnu, jā, gan jau, bet nevajag visu ņemt pie sirds. Kā arī Dotā ir pietiekami līdzekļi, lai tas nebūtu jāredz tavā mačā.

1 Like

18 posts were split to a new topic: Neskaidrības ap diskusiju un viedokļiem

Kas par kipišu šeit notiek? xD
Jā, esmu traks, spēlēju DotA vairāk nekā 10 gadus (ieskaitot Warcraft modu) :face_with_head_bandage:

1 Like

Speciāls stūrītis, lai nosodītu dotērus? Menestrels?))

Tie Doderi, ko es esmu saticis, varbūt pat drusku ir mazohisti. :D Tā ir īpaši sālīti komūna un es tikai esmu dzirdējis nostāstus.

Neizdomāju uz sitienu labāku nosaukumu “šim te visam”. xD

Nu pirms 3-4 gadiem es daudz spēlēju un biju traks, tad saņēmu maksimālo rangu un nomierinājos, tagad spēlēju tikai ar draugiem un aliņu))

2 Likes

Mēģināju atsākt Dotot pēc daudzu gadu pauzes. Pirmājā ranked placement spēlē mani lamā par noobu, bet kas tādā gadījumā ir viņš, ja es gadiem neesmu spēlējis un mūs saliek kopā? Vāji spēlētāji bļauj uz visiem un paši nekad nav problēma, Dota kultūra in a nutshell. Droši vien paliek labāk, ja izkarojas līdz normālam rankam, bet gribēšana ātri vien pārgāja. Tur arī apstājos, casually neesmu spējīgs spēlēt, un nav man tik daudz laika anyway, pārāk daudz izmaiņu spēlē, lai to visu vēl desmitiem stundu mācītos.

1 Like

Samērā nesen pacēlu, tīri vakarus pavadīt, kamēr atdzisu no FF14, bet ranked nelīdu, neredzēju jēgu. Spēlēju parasto All Pick, ja kādam kaut kas nepatika, prost ignorēju vai uzliku mute. Mierīgi, bez stresa. Zaudē - zaudē, uzvari - uzvari.
Tagad, ja draugi paaicina, varbūt kādus pāris mačus uzrambājam, bet citādāk pārāk neiedziļinos. Tik cik pasekoju DPC līdzi.