Neveikli or tizli notikumi no dzīves

So, basically šis thread ir domāts kur tu vari stāstīt citiem savus neveiklos or tizlos notikumus no savas ikdienu dzīves.

Since es izveidoju šo thread, es sākšu pirmais:

Šodien, braucot ar kursa biedru mājās, mēs sēdējām mikriņā, un braucām uz mājām. Mikriņš bija pustukš, so mēs droši apsēdāmies un sākām runāt.
Tad, nez no kurienes izlīda tantiņa, un sāka manam draugam kaut ko bazarēt krievu valodā.
Viņš krievu valodu nesaprot, un mēs bijām runas vidū, so viņš nedomāja ka tā tantiņa runā ar viņu.
Pēc kādiem diviem teikumiem, tā tantiņa viņu pakrata aiz rokas, un prasa vai viņš nevar palaist viņu.
Es teicu tai tantiņai ka mikriņā ir pietiekami brīvu vietu, bet viņa teica lai aizveru muti jo viņa nerunā ar mani.
Tad, viņa ar savu somiņu iesit draugam pa seju, un saka lai iemācas runāt krieviski.
Mans draugs, protams, pasūtija viņu.

So yeah, tas bija mans šodienas stāsts, un cerams šis thread būs aktīvs.

7 Likes

Lai iemaacaas cieniit Latvijas likums un valodu, un iemaacaas runaat latviski…

1 Like

Tas ir tas, ko viņš viņai pateica, bet viņa sāka kko muldēt krievu valodā, so mēs vnk ignorējām viņu līdz viņa aizgāja.

1 Like

Nu gan tantiņa :smiley: laikam draugs apsēdās viņas vip vietā :smiley:

1 Like

Man parasti kaitina ka pienak klat taas no kristigo baznicas un uzzmaacas ar gramataam un zhurnaliem.Tad seko teksts -Jaa esmu kristiits eju uz baznicu, bet atvainojiet nav laika,STEIDZOS. :smiley:

2 Likes

Welp nezinu vai šis skaitās bet ok:

Kad es biju mazs bērns mans tētis mēdza bieži lamāties. Mamma viņam teica lai nelamājas, ka bērns vēl iemācīsies… bet tētis tam neticēja jo es vēl runāt nemācēju, mācēju mama, tata un vēl citas zilbes. Un tad kādā jaukā brīdī kad es biju viena ar tēti un tad es visā nopietnībā pagriezu savu seju uz viņa pusi un nobļāvos B*A (pankūka :D) Kopš tā laika kad es biju maza mans tētis manā klātbūtnē nelamājās. :slight_smile:

5 Likes

Vakar skeitparkā pie mikrafona kādam veca nokia zvanijās pa visu parku, un es pie viņas ‘whip/nae nae’. Tad vēl ar jaunu seju iepazinos, kad paspiedām rokas viņš manu roku nelaida vaļā apmēram 15 sekundes un ne vārda neteica. Made me cringe. Bet tā ir maza daļa no ikdienas neveiklībām kas rosās ap mani.

P.S atceros kad man bija 12 un aizbraucu uz fonofestu. Man meitene ap 16-18 prasija cigareti. Teicu lai parāda krūtis, šī parādija un es vienkārši aizgāju tālāk, cigareti viņa tā arī nedabūja. :smiley:

8 Likes

Like par krutim. :smiley:

1 Like

Man ir ‘‘Like’’ Bans uzlikts uz 24 min. :smiley: Pec 24 min atgādini . uzlikšu like :smiley:

1 Like

Mafii atkal? :smiley:

1 Like

Savaa elementaa.

Zin, forumā neviens ar mani īpaš runājis nav. Tad es vismaz runāju ar LIKE pogām. T_T Un jā. Viņas mani pazīst jau zin kur likt un kur ne. T_T Sirds lūzt Mafii dziļā depresijā

3 Likes

Tad redz kpc man tik daudz like no tevis. :smiley:

2 Likes

Vismaz ar kautko es forumā izceļos. :smiley:

Jup , pamaniiju uzreiz tevi ka tu taa dari. :smiley:

1 Like

its oki m9

1 Like

27 min pagaaja, vari dariit to ko gribeeeji, kipa kaut ko ielaiko bet nezinu ko :smiley:

1 Like

Paldies par atgādinājumu :smiley:

1 Like

Eh… vēl viens dumjās bērnības stāsts:

Mamma bieži teica tētim lai viņš savam mantas liekot augstās vietās lai es netiktu tām klāt. Welp… viņš protams to no sākuma neizdarīja… un šādi es savā nodabā uz galda spēlējos ar tēva žiletēm. Kad tētis ienāca istabā es ātri paslēpu savas rokas aiz muguras, bet manam tēvam bija laba redze un viņš redzēja kā no manām paslēptajām rokām tek asinis. Welp… pēc šī notikuma tētis sāka likt visu plauktā. :smiley:

1 Like

Tagad man ir skaidrs no kurienes tev taas asinjainaas tieksmes…

1 Like