Neveikli or tizli notikumi no dzīves

Hahahahaaa… :smiley:

Viens neveikls stāsts:

Kad biju sīks un dzīvoju Šveicē, es ar draudzeni izlēmām pārrāpties pāri žogam lai tiktu uz bērnu laukumiņu, jo mums bija slinkums iet pa garo ceļu.
Es aizķēros aiz žoga un iedūros ar kāju tieši žogā (Ļoti tuvu crotch).
Es nevarēju pakustēties, un tad ar visu svaru nokritu no žoga, un zaudēju pietiekami asiņu lai noģībtu un pamostos slimnīcā. :smiley:

4 Likes

Ljoti sen, neatceros vai skolaa biju saacis iet. Trakojaam ar maasu un man bija nikis ieskrieties un lekt kreeslaa. Welp, blakus bija shujmashiina, uz kuras stuura paarsitu uzaci. Daudz netruuka, lai man nebuutu kreisaas acs. Reeta gan aizaugusi shodien un gruuti saskataama.

3 Likes

23.Jūnijs neatceros kurš gads. Dienā svinēju brāļa dzimšanas dienu bet vakarā Jāņus.
Brāļā dzimšanas dienas mes svinējām laukā dārzā. Nu vot māte nesa paplāti ar karst maizītēm.
Es skatījos uz brāli un vienlaicīgi gāju un ieskrēju ar pieri tiesi paplāte.
Piere sāka asiņot, vel līdz šaj baltdienai man rēta tur ir. :3 ZE ED. :smiley:

6 Likes

Karstmaizītes gabaliņi iestrēga rētā?

1 Like

[quote=“Mafii, post:24, topic:919”]
ieskrēju ar pieri tiesi paplāte
[/quote] maizītes nokrita uz zemes. Baka. =.=’’

Hmm nu labi es ari paprovesu es agrak biju biki ekstremists un man loti patika lekat ar riteni pa realiem trampliniem ar riteni
mums netalu no manam majam ir pamatigs placis kura no smiltim ir izveidoti tramplini viens no vinjiem ir ar pamatigu bedri vidu nu vot mes ar chomiem izdomajam vinjam parlekt vinjam viss izdevas perfekti bet es ka jau lempis 1.ieskrejos par lenu 2 kmr biju gaisa meginaju taisit kko lidzigu bunnyhop un ar ritena sturi ietriecos reali zeme teiksim ta atvelkoties majas sapratu ka man ir izaugusi 3 ola :smiley: ouch tas bija sapigi

5 Likes

o.o

Ak šausmas, šis jau drausmīgi ir

Vot kropļi. =.=’’

Vot tur es jums piekrītu.
Mēs tad bijām ļoti debīli, bet nu cmon, to mums NEVAJADZĒJA darīt.
Ļoti žel viņas, gribu viņu atkal satikt. : /

Shoreiz teikshu taa - ir lietas, par kuraam var runaat. Paarsvaraa taadaam, kas attiecas uz sevi un gribaas padaliities un, varbuut, nedaudz pasmieties, bet ir lietas, par kuraam nevajag runaat. Iznjemot tikai iesaistiitos cilveekus. Shoreiz tavs posts iekriit otrajaa kategorijaa.

ES NO KĀTIEM NOST XDDDD

Kad man bija 8 gadi es dzīvoju dzīvoklī 3 stāvā. Vienu dienu 2 gopņiki izdomāja manus logus ar akmeņiem apmētāt un es izdomāju, ka kaušos pretī. Es paņēmu bateriju un iemetu vienam no fuckin 3 stāva pa galvu :smiley: . Viņa vecāki nāca pie manīm (interesants gopņiks) un es biju tas, kas dabuja pa ausīm

4 Likes

4 klasē es ar klasesbiedriem pie skolas spēlēju kazakus un razboiņikus. Es biju razboiņiks un viens cilvēciņš kazaks. Viņš man uzleca un ielidoja tieši ar galvu SŪDĀ ( viņam bija gaiši blondi mati) . Nabags gāja uz skolu mazgāt matus.
Nākamajā rītā viņš uz skolu atnāca ar milzīgu sūdu uz botas, tā viņš ieguva iesauku sūdu magnēts ( klase smirdēja briesmīgi)

2 Likes

Es vienu dienu atnācu uz skolu ar otradāk uzvilktu maiku- kabatas bija pie pakaļas, kapuce priekšā. Es paspēju aiziet blakus vecākajām klasēm, kuras sāka ņirgt un es fiksi aizskreju uz toleti pārģērbt maiku- kopš ta laika man ir fobija- es vienmēr meklēju kur ir zīmīte maikai.

4 Likes

Man tas pats bija ar maiku vienreiz peec sporta. Labi, ka veel bija starpbriidis un paspeeju aizskriet paarvilkt pareizi. :slight_smile:

1 Like

Kaut kur 5-6. klasē es biju nenormāli apaļīga, ar puišu drebēm un īsiem matiem. Mums bija fočēšanās tajā dienā, par kuru es aizmirsu. kad mums lika sastāties klases foto mani fotografs nosauca par “puisītis orangajā maikā” 2 reizes. Klase mani pēc tam uzskatija par vistīrako tomboy un dīvaini, but ou well…Thats what i wanted :smiley:

2 Likes

Meh, skolaa vienmeer biju olinjsh bolinjsh liidz saaku basketbolaa trenneeties. Peec tam kljuvu par izstiepto olinju bolinju. :smiley:

2 Likes

Kad man bija 13 gadi es sēdēju savā istabā un ēdu jogurtu. Nedaudz nolija no karotes uz gultas un es izdomāju, ka paēdīšu un tad satīrīšu. Es mierīgi paēdu un aizgāju izmetu jogurta paciņu un noliku karoti. Atpakaļceļā es ieskrēju toletē pakaļ tualetes papīram, lai satīrītu jogurtu. Kāmēr es tīrīju ienāca mamma.

Es klausījos morāles par masturbāciju līdz parādiju jogurta paciņu…
( my mom over reacts all the time)

8 Likes