Neveikli or tizli notikumi no dzīves

Šis tiešām labs :smiley:

1 Like

Izklausaas gan peec 9gag. :smiley:

2 Likes

1-2 klasītē es biju bērns, kas lidoja septītajās debesīs. Es dievināju vākt visādus zariņus, lapas, zīles un taisīt no viņiem dzīvnieciņus vai briesmonīšus. No vecākām klasēm atnāca blonda kuce (Sorry, maigāk es viņu nevaru nosaukt), kas ar savu bandu mani apsmēja, ka es “medījot zīles”. LĪDZ pat 5,6 klasei es biju “zīļu medniece” līdz viņas visas nopīpējas vai pameta skolu ^^ Happy ending

2 Likes

Nah
True story

SOOOO good XDDD

Bet laba iesauka, man patiktu labāk, nekā man iedotā rācenis

ta mans viss trakakais izgajiens man bija aptuveni 14 vai 15 gadi un tovojas ziemassvetku laiks nu ka gan ziemassvetku laiks protams brinummsvecites un visa ta fica nu ok mes ar manu jaunako brali izdomajam pa apmeram 4 lati sapirkt brinumsvecites kas tolaik maksaja laikam 7 santimi viena pacina nu ko atnakot majas sametam visu to kaudzi brinumsvecites viena kaste un sakam sakam ar vinjam metaties pa istabu un ka jau tas bija paredzams viena no degoshajam manis mestajam brinumsveciten iekrita taja kaste kur bija aptuveni 300 neaizdedzinatas brinumsvecites
tas uguns stabs kas pacelas no tas kastes bija gandriz lidz griestiem degosja kaste tika nomesta uz tepika beigu beigas uzgazam spaini udens uz tepika bet tapat tepiki palika milzigs izsvilinats caurums :slight_smile:

3 Likes

Bet man nenormāli nepatika…Tikt apsmietai bija nenormāls kauns…

Apmēram kad man un draudzenei bija 8 gadi, mums vārds “sex” likās nu nereāli ņirdzīgs.
So mēs vienu dienu izlēmām uz papīra uzrakstīt “sex ir labs” lai smietos kā idioti.
Tā mēs arī izdarijām, un tik tiešām smējāmies tā, ka vēders sāpēja.
Tad atnāca draudzenes tētis un redzēja to papīru kur briesmīgi bija uzrakstīts "sex ir labs"
Mums nācās izskaidrot ka mēs pat nezinājām ko tas vārds nozīmēja, jo mēs tiešam to nezinājām, mums tas vārds vnk likās smieklīgs.

4 Likes

Sen atpakaļ es sadomāju ar draugiem iet helovīnos. Visi planojam ko vilksim, visi gatavi iet. Kad visi satikāmies gājām uz pirmo māju. Kad aizgajām uz pirmo māju prasīt konfektes, tur iznāca viena ļauna meitene no vecakām klasēm, kas ar aukstu un nokaitinātu skatienu jums pateica “Bet šodien nav helovīni.”. Mēs visi domājām un domājām, izgājam no situācijas sakot, ka mēs šodien svinēsim. Paejot malā no mājas mēs sākām zviegt, jo VISI sajaucam datumus, kad ir helovīns. bet mēs atmetām ar roku un tik un ta svinejām “pirms helovīnus” :smiley:

4 Likes

Tas gadijumā nebija Ogrē/lašupē? Man ļoti līdzīgs kautkas nāk prātā.

Atceros pirmo skolas dienu 1 klasē. Gājām no pusdienām ar klasi rokās sadevušies. Es atcerējos arnoldu švarcņigeru un priekšā klasesbiedrs gāja. Es viņam paklapēju pa plecu, viņš pagriezās un es viņam taisno degunā. :smiley:

2 Likes

ogre tas bija tas bija bet netalu no spakovska parka ir rampas no smilttim taisitas

Kādu jauku vakaru es braucu mājās un līdz vilcienam bija 50 minūtes. Man ļoti savajadzējās uz tualeti uz nopietnajām darīšanām un es iegāju origo tualetē. Samaksāju tos sasodītos centus un apsēdos uz poda. Es uzreiz pamanīju, ka blakus kabīnītē iegāja kaut kāds uzbeks ( viņš izskatījās creepy). Nu lūk, es sēžu un pamanu, ka viņš faking apmierina sevi tajā blakus kabīnītē. Man palika neērti un es gaidīju, kad viņš pabeigs savas darīšanas un ies prom ( ES SAMAKSĀJU NAUDU PAR TO NOLĀPĪTO TUALETI). Pagāja ap 5 minūtēm un man bija neerti (kakucis nenāca ārā dēļ neērtajeim apstākļiem). Tad tas sasodītais uzbeks izdomāja paskatīties caur apakšu. Es pamanu viņa sasodīto seju, iebļaujos, kas par nahuj un iesperu viņam pa seju. Viņš kaut ko nomurmināja un aizbēga no tualetes. Es izeju un domāju aiziet pie mentiem, bet kāda jēga, viņš aizbēga.
Tālāk, es aizeju uz visām kafējnīcām un mani nekur nelaiž. Pelmeņu ēstuvē bija tualete, bet sasodīts tur arī jāmaksā. Es iemetu tos nolāpītos centus un ieeju. Paldies dievam tur bija tikai viena kabīnīte un varēja ieslēgties. Bet tad nākamā problēma. tur bijā šada tipa pods.
Es nošpļavos un izdarīju savas darīšanas. Es vairs neapmeklēju tik ļoti publiskas tualetes.

4 Likes

Šitās jau nav tik trakas tualetes manuprāt

Bet likt kluci bija ellīgi neērti.

Kādā jaukā ziemas dienā es ar onkuli izdomājām braukt no augsta kalna, kā sacīt jāsaka tas bija ‘‘testa brauciens’’. Diemžēl izrādījās ka kalns bija ar tramplīnu un to mēs sapratām kad lidojām virs sniega. Rezultāts: salauztas plastmasas kamanas un onkulis vēl ar saviem lielajiem zābakiem paspēja iesist gan pa muguru, gan pa galvu. :smiley: Vairāk mēs pa to kalnu nebraucām.

4 Likes

Jā es zinu to vietu. Es ar draugiem no ta kalniņa bedrei pāri lecām ar bmx. Bet tas jau kādus 10 gadus atpakaļ.

nu vo ta ir ta bedre par ko es runaju

Vienreiz man klasesbiedrs iedeva skrituļdēli, teica ka būs viegli iemācīties braukt. Welp… nezinu kā tas notika… bet tas notika tik ātri, ka pat man pietika noņemt kāju no zemes kad es jau attapos gulēdama uz ceļa. :smiley: Baigi mugura sāpēja un kopš tā laika es nevēlos braukt ar skrituļdēli.