Neveikli or tizli notikumi no dzīves

Ļoti žēl. Varēju būt par tavu personīgo treneri. :c

Būtu forši iemācīties… bet uhh… nepatīkamas atmiņas :smiley:

Visiem tik interesanti stāstiņi. Es esmu šausmīgi tizla, bet tie stāsti, kuri nav nogrūzti smadzenes aizmirstībā, ir īsi un garlaicīgi. :expressionless:

Piemēram bija sporta stunda, skrienam, skrienam :footprints:, es kaut kā pagados pakrist, bet ne jau tā uz ceļiem vai kā, bet uz galvas…atsitu galvu, nopurinos paskatos apkārt neviens neredzēja…kā es to izdarīju līdz šaj baltai dienai nezinu, jo tā bija pilnīgi taisna sporta zāle un manā pusē nebija neviena cilvēka. :neutral_face:

Vai kā es skrēju cauri koridoram…sāk skriet…gandrīz vai pirmajā solī paslīd…krīt…atsit ceļus…,šī ir tā vieta kur cilvēks iztaisnotu rokas un sevi noķertu pusceļā, bet kā tipiska Elza es krītu tālāk…krītu… atsitu plaukstas…te jau gan viņa beidza krist…domā normāls cilvēks, kas nav sastapis Eminyu dzīvē…taku nē…krīiiiiiiiiiit…atsit zodu pret grīdu…:mask:

3 Likes

Labi laiks izpausties ar savu ekstrēmo kaut ko. Mācījos 7. klasē. Ar kaimiņiem nolēmām uzspēlēt ķerenes… uz nepabeigtas mājas otrā stāva dēļiem, 2,7 m augstumā, skrienot. Dēļi bija tā kā mājas stāva pamatnes. Nezinu kā tās savādāk sauc. Starpā bija kādi 7) cm starp viņām. Ceru ka saprotat. Nu redzu voda skrien uz manu pusi lecot pa dēļiem. Es sāku skriet. A te pēkšņi es nepamanot uzkāpju uz šīfera un izkrītu cauri. :smiley: zeme bija betona, bet es tieši trāpīju vienīgajā iedobumā uz dibena. Daži skrāpējumi un viss bija ok. Joprojām nesaprotu kā nenositos. :smiley: neveiklā daļa bija piecelties, kad vis ir nokāpuši un aizbraukt ar riteni mājās ne vārda nesakot.

2 Likes

Savā vecajā skolā paprasīju savam fizikas skolotājam kā izskatās pedofīlis.
Joks tāds viņam ir lielas biezas brilles, ūsas, matu atkāpes līnija un viņš velk trenchcoat.
Nevarēju iet uz stundām 2 mēnēšus :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

Pavāru konkursā nepareizi uzrakstīju savu uzvārdu, jo biju aizdomājis par kaut ko citu. Man prasīja no žūrijas, lai uz lapiņas uzrakstu savu vārdu un uzvārdu. Sapisos un uzrakstīju Edijs Grinčs. Vot tad bij interesanti.

2 Likes

Šodien pēc sporta, mēs visi pārģērbjamies, un tad mūsu kursabiedrs skrien uz mūsu pusi.
Viņš gribēja ielekt mūsu ģērbtuvēs, bet viņš biš neaprēķināja visu fiziku un to likumus, un atsita galvu pret augšējā sliekšņa.
Viņam tecēja asinis un var teikt, sarkanā matu krāsa viņam piestāv.
Vienīgais kurš smējās bija viņš pats, bet nu cmon, kurš normāls cilvēks lektu cauri durvīm.

3 Likes

Kā sacīt jāska - trakajiem pieder pasaule :smiley:

Kad RTK mācijos dzīvoju kojās un dēļ to ka es nedzeru šmigu parasti pie manīm tur,
bet šoreiz mani istabas biedri un kaimiņi atrada pudeles un izdzēra 1h laikā.
Tur bija 6 l šņabis 20 alus bundžas utt.
kad es atnācu atpakaļ visi četri skraidija pa visām kojām
pliki un ar krāsu nokrāsojušies bļaustoties es esmu skolas meitene.
Man prātā bija tikkai viena doma.

4 Likes

Ok, ja par skolām. .
kautkādā sestajā klasē es ar draugu izsitām nepabeigtā ģipškartona sienā izlauzām caurumu jo durvis bija ciet. Pakakājām uz papīra lapām un metām ārā uz citiem no 4-5 stāva. Nākamajā dienā gribējām darīt to pašu, bet brīdi kad mans draugs jau gatavoja granātu, ienāca strojņiks un tad bij jāmaksā sods par sienu. Labi ka neviens beigās nesūdzējās par “granātām”. The end.

1 Like

Obanā mācījies RTK? Es tagad 4 kurss :smiley:

Kad biju 6.klasē es un vel 10 zēni izdarījām dažas sliktas lietas, neteikšu ko, bet
beigu rezultāts bija tāds, skolotāja mums skrēja pakaļ un mēs no zāles izlecām pa logu (2. stāvs)
Zālē visi pieci logi bija vaļā un mēs lecām es un vel 5 izlecām pārējie tika noķerti vai nobijās no augstuma bija sajūta takā bijām filmā un tad realitāte iesitās kad nācās iet uz stundām.

1 Like

1 gads programmēšana, pārāk liels finansiāls zaudējums un pārāk daudz smadzeņu šūnas izpildija pašnāvību

Cik esmu dzirdeejis, RTK taads pats kodeeju kantoris kaa Bulcinjskola. :smiley:

1 Like

Šodien pirms matemātikas, mēs ar kursabiedriem randomā runājām, un tad pēkšņi viens kursabeidrs nogrūda mani uz galda un ķip tēloja ka drāž mani.
Skolotāja ienāca klasē, un ar poker face stāvēja kādas 5 sekundes, un tad aizgāja uz savu vietu.
EDIT: Viņa ienāca apmēram sekundi pēc tā atgadījuma.

2 Likes

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lkfzw0GDMR1qikhz3o1_500.gif

Gaay :smiley:

1 Like

Ow m9, I know how awkward that would feel… Tā skolotāja tev toč nedos, not a chance. :smiley:

1 Like

Mūsu kursā šādas lietas notiek ļoti bieži.
Tik problēma tāda, ka tā bija jauna skolotāja mums un viņa vēl nezināja ka tā mūsu kurss dara.
Oops.

At this moment, nigga knew he fucked up.

1 Like