Dota The Shanghai Major

es esmu vienigas kas skatas ?

Iespējams :smiley:

yes :smiley: žēl T^T

Pāris dienas atpakaļ izdzēsu Dotu. Pietiek izmest laiku vējā. :D

1 Like

pff, cerams šī eksistence pati par sevi nav vējā…


(ielogojas steam) wow, man uz pusi mazāk stundas - vai man piedzīvojot 1306. h, arī nāks tādas atklāsmes? ;o

1 Like

Nekāda dižā jēga šai eksistencei, manuprāt, nav, bet ja tāda iespēja dota, kāpēc to izmest Dotā? Then again - why not? Just do what you want (man arī patīk filosofēt par eksistenciālismu).

Tie stulbie komandas biedri līdz kaklam un vēl tālāk, labāk ieguldu to laiku un nervus naudas taisīšanā. Kad viss izdodās, tad Dota 2 vēl joprojām ir viena no labākajām spēlēm, ko man jebkad nācies spēlēt, bet kad 4 spēles pēc kārtas tiek zaudētas galvenokārt citu dēļ, tad rodas jautājums par ieguvumu vs ieguldīto laiku. To 3 stundu rage vietā var iegūt pozitīvas emocijas citviet - vai tie citi hobiji vai arī darbs, kas beigās dod materiālu labumu, ne tikai beigtus nervus.

1 Like

man gan nē - cilvēks ir dzīvnieks - stāsta beigas. :D

Tas ir ļauni! :D
Domājot par beigtajiem nerviem, man nāk prātā pārdomas par to, kā Dotā strādā tas match making - jo praktiski… ik pa laikam uzspēlējot Dotu, nedod iespēju uzlaboties (ja vien cilvēkam nav laba atmiņa un viņš vnk labi daudz nespēlē ¬.¬) , tas nozīmē ka pretinieku lvl būtu jāsaglabājas tam pašam (arī kā komandai)… vai arī tās tik tšm ir cūkas veiksmes? - vai spēlētāju dažādības trūkums? es jūtos nekompetenta T_T
Kamēr spēli neuztvert nopietni, tikmēr nervus grūti sabeigt, jo vienīgais, kas cieš ir savas iedomas…(ka spēlē ies tā un tā, ka tam vajadzeja rīkoties tā un tā - tas jau sāk izklausīties pēc sieviešu loģikas :D) – taisnība ~40 min ir apjomīgs laika ilgums, lai iejustos C_C …oh well…//zanmon iegrimst atmiņās, kad izbaudīja Dotu, jo patika ievērot sev nezināmus varoņus; neko nezinot vnk spēlēt un fascinēties no citu spējām (dreamy-look)//

Or is it? :D Bet sliecos tev piekrist.[quote=“zanmon, post:7, topic:1174”]
Domājot par beigtajiem nerviem, man nāk prātā pārdomas par to, kā Dotā strādā tas match making
[/quote]

Cik saprotu, tad sistēma tevi mēģina turēt 50/50 uz win/lose rate. Labāki spēlētāji ar 51+% win rate iet uz augšu, sliktāki spēlētāji iet uz leju līdz atrod 50/50 balansu un secīgi stāv uz vietas. Pēc tam tikšana uz augšu notiek tikai un vienīgi ar daudz spēļu spēlēšanu. Ir bijušas reizes, kad uzvaru 7 spēles pēc kārtas un tad zaudēja 5 pēc kārtas, kaut kā tā sistēma neļauj ātri kristies vai ātri augt ranking sistēmā.

Nenopietni spēlēt man personīgi vairs nav jautri, sen jau esmu pāri tam punktam, kad bija jautri vienkārši spēli mācīties. Augstākais, kur tiku bija 3.9k MMR. Mierīgi tiktu augstāk, ja būtu laiks grindot reitingu but no more. Money>Dota 2 rating.

Tās smadzenes man tomēr šķiet pārāk paredzamas - sekas… omg, es ieeju fatālismā T^T (vienīgais iemesls, kdļ šķiet neparedzami - jo nespējam pārvaldīt situāciju pilnvertīgi, zinot pagātni…)

Man tas izklausās ātri O_o K.gan taisnība - vai nu uzvaras, vai zaudējumi rada izteiksmīgākas emocijas nekā nestabilāki rezultāti.

Ak redz kur ir tā atšķirība, man māca to spēli spēlēt brīvā laika vārdā, ne labuma :D
Bet, protams, man nāksies vnm piekāpties naudas priekšā, ja to salīdzinās ar Dotu 2 XD (atminos, ka (lkm) “GEO” žurnālā bija intervija ar (lkm) Dota 2 spēlētāju, neatminos valsti, bet viņš bija viens no tiem, kam tas maizes darbs :D - ak…cik plika un stereotipiska bija tā intervija - kā radīta rietumnieku acīm.

Tik nopietni tai lietai es arī nepiegāju, bet uzvara tika vienādota ar fun pakāpi. Basically zaudēt šāda tipa spēlēs man personīgi nav jautri. For fun spēlēju co-op un singleplayer spēles. Multiplayer is for competition.

Īsas gan viņiem tās e-sporta karjeras un beigās noķerti visādi karpālā kanāla sindromi, hemoroīdi un citas šaizes. Bet nauda neslikta, ja vien spēj noturēties kādus gadus 5-10 un arī uzvarēt. Jo lielais piķis ir tikai pirmo vietu ieguvējiem. Viens igaunis arī tur kuļās DOTA 2 pro scēnā, no Latvijas gan vēl laikam neviena nav.

cammon, nevar neuzslavēt labu komandas spēli, pat, ja tie ir pretinieki, kas tavu komandu izmīca kā tādu maizes klaipu uz cepšanu :D:D:D

sportistiem tās nekad nav bijušas garas karjeras XD - redz kā, nevajag arī :D. Mūsdienās jau tas tiek ieteikts - mainīt karjeru pēc kāda laika :wink: (vai vsm uzņēmumu kurā strādā :smiley: (oh snap, uz uzņēmējiem tas neattiecas…k.gan - mainīt darbību - paplašīnāt to…)
Y, igaunis bija smaidīšanas vērts fakts :smiley: (atminās 9gag attēlu, kur spēlētāji pa valstīm sadalīti ar uzvarēto naudu - Igaunija… khi, khi XD)


vsp, man patika skatīties Dota cinema A-Z Dual Challenge (kura eksistences mērķis varēja būt tikai for fun), tik žēl, ka laiks, ko pavadīju blenžot monitorā, bija jāvelta adatas novērošanai, kamēr taisīju skolas darbus :frowning: - lūk RTU spēks - atņem visu brīvo laiku T^T

Visu cieņu, ja pretinieki ir vienkārši labāki, man nav iebildumu pret tādām spēlēm. Sanāk pat kaut ko jaunu iemācīties.

Bet, piemēram, manā pēdējā spēlē mums pirmais čalis ierandomo Terrorblade, ko viņš neprot spēlēt un pēc re-random kā first pick dabū broodmother, ko viņš arī neprot spēlēt. Beigās viņam second pick phoenix iedod swap, bet arī to viņš beigās spēlēt neprot. Pretinieki tikmēr smiedamies skaisti counterpicko un uzvar bez problēmām. Kā uz tādu nedusmoties? Viens cilvēks sabojāja spēli 4 komandas biedriem. Daļēji Valve vainīgi, kāpēc random poga vispār ir iekš ranked mode, bet nu šādas situācijas atgadās visu laiku. Vai tas randomizētājs vai Battle Pass īpašnieks ar savu daily hero vai citi neaptēsti spēlētāji.

True dat. Arī “īstie” sportisti sačakarē savu veselību un ātri beidz karjeru.

Nekad youtubā neesmu aktīvi skatījies Dota 2 saturu. Man vienkārši ļoti patīk spēles tehniskā puse.

(sāk lasīt pilnasinīgo rindkopu)… :D:D:D Oh my - tas izklausās pēc manis, cik labi, ka nespēlēju ranked mode :smiley: (cik atminos random ir priekš lietpratējiem XD vai arī tādiem, kam vng :D) - man žēl, ka jums tās spēles, tik smagi paļaujas uz komandu (hug)
Teorētiski, viens nevar sagraut spēli, ja nav galīgi neinteresēts… protams, ja pretinieki prot to izmantot, tad laikam glābiņa nav… (atminās vnk sagrautas spēles savas stūrgalvības un 2 naktī dēļ T_T)

Oh, man gan youtube.com bija konsultants, kad vēlējos, ko uzzināt par Dota 2, jo man nepatīk lobby spēlēt :smiley: plus…:
https://youtu.be/3AlqLS-6Z_k
it’s funny T^T

1 Like

Haha! Funny indeed. :smiley:

1 Like

Bisku pa velu un bisku pa agru :D

1 Like

alliance vs complexity looooooti sviedraina spele

1 Like

pusfinaals !!!

1 Like