Uzjautā jautājumu citam lietotājam

Auzu paarslu putru.

Vai dziivei ir jeeega?

Prrrrotams

Vai tu tici, bet nopietni NLO?

Nē, nekam nekad neticēju, izņemot grieķu mitoloģiskajām būtnēm bērnība, pat neatceros kpc ticēju :smiley:

Esi plānojis ko gribi darīt pēc 5 gadiem?

vai tiesam

2 Likes

Cik nu plānojusi, vairāk gan vienkārši ceru, ka noveiksies karjeras ziņā un neattapšos strupceļā. ;D

Vai esi apmierināts ar savu šobrīdesošo situāciju dzīvē?

2 Likes

Nē. Viss iet sliktāk un sliktāk.

Kas labāk!? Mandarīni vai apelsīni?

Mandarīni rada svētku noskaņu, savukārt apelsīns kā laba uzkoda. Abi vienlīdz labi!

Q: Tavs neparastākais talants?

1 Like

Nezinu vai tas ir talants, bet gandrīz visos sapņos spēju sevi kontrolēt un atceros pat tad daudzus, kur un ko es biju darijis.
Vai tu esi saticis Latvijā tādu riktīgu anime heiteru?

Atkarībā no tā ko domā ar frāzi “riktīgs anime heiters”. Ja domā cilvēku, kam vnk neinteresē anime vai arī cilvēks, kurš izsmies šādu interesei vai to noniecinās, bet pēc tam turpinās dzīvot savu dzīvi, tad tādu man bijis neliels skaits cilvēku. Bet ja domā par cilvēku, kurš aktīvi tērē savu dzīvi un anime noniecināšanu un naida izpausmēm uz cilvēkiem ar interesi par anime, tad nē.

Esi kādreiz guvis/guvusi kaulu lūzuma traumu? Kā tas ir gadījies, ja gadījies?

A: Sure! Guvu kaut kādā 5 klasē laikam. Nomaicoties tupi no trepēm. Jautrākais bija tas, ka pusdienu biju nostaigājis ar tādu kāju, jo skolas medmāsiņa pateica ka man ir sastiepums (daļēja taisnība viņai ar bija, bija man izmežģījums). Tikai tad kad galīgi vairs nevarēju staigāt tad vien audzinātājām pastāstīju par notikušo. Tad bija zvans vecmammai, dakteriem un so on… tas bija internātskolā just in case. Ehh tad sekoja patīkamie 3 mēneši mājās.

Q: Lielākas anime/filmu/tv/spēļu vai kaut kā cita maratons? Un kas tas bija par maratonu?

Noteikti One Piece. 0 - kkāds 780 laikam bija. Skatījos, kad vien varēju. Mēģināju pat to skolā darīt.

Q: Ir kāda valsts uz kuru gribētos pārvākties dzīvot? Kādēļ?

1 Like

A: Jā, Kanāda. Konkrētus iemeslus neminēšu.

J: Kāds ir tavs mīļākais citāts un/vai atziņa?

Pa lielam man nav nekādu tādu saglabātu vai prātā iespiedušos domu graudu. Tik kādi depresīvie, jo pa lielam man ļoti riebjas tie visi kurus spamo ig, fb un sazin kur.

Bet ir vienā vietā iekopēts viens no viena yotube kanāla “Computing Forever” saistībā ar mūsdienu feminismu, sjw, pc kultūru, baigo islāma pieņemšanu mūsu tipa kultūrās un citām lietām.

It seems people are so free now a days, they’re actually free to choose their own oppression.


Kuru ēdienu Tu māki pagatavot vislabāk? Sviestmaizes un roltoni neskaitās.

1 Like

A: Kārtīgas latviešu pankūkas, protams, dažreiz gatavais produkts ir pusjēls, bet saindējies vēl neesmu.

Q: Vai jūs ticat dzīvei pēc nāves?

//Ja negribas visu lasīt, tad atbilde teksta beigās treknrakstā//

Man personīgi ar šo tēmu ir samērā grūtas attiecības. Ja paskatās no reliģijas puses - tad jā, mūs kaut kas tur sagaida. Kas tieši cits jautājums, bet būs noteikti. No otras puses - ar ko cilvēks atšķirtos no jebkā cita, kas nomirst. Mēs piedzimstam, izdzīvojam, vairojamies un mirstam. Happy End! Bet tad sanāk, ka cilvēki visu šo aizsaules dzīvi izdomāja, lai savai dzīvei piešķirtu kādu vērtību? Elle - slikts esi bijis, paradīze - labs esi, pārdzimsi par mēslvaboli vai tauriņu and so on. Taču pieredzot dažus etapus dzīvē - tā vien šķiet, ka ir paralēlā dimensija kurā kaut kas nokļūst vai izlaužas, ko zinātne vēl nespēj izskaidrot. Personīgi es - nevaru dot viennozīmīgu atbildi. Gribas pateikt JĀ, taču iekšā mazais skeptiķis sāk ārdīties…

Q: Pati spontainākā rīcība, ko esi darījis/-usi?

1 Like

Mācību iestādes nomaiņa gada vidū, tā vienkārši sēžot autobusā pēkšņi izdomāju.

Kādas ir tavas spilgtākās atmiņas no bērnības?

2 Likes

Man tādu tieši spilgtu un specifisku nav.

Tad nu minēšu vienu, kura varēja izvērsties sāpīga, ļoti nepatīkama.
Tagad dzīvoju laukos, bet pirms tam ciematā. Pāris 3 stāvu daudz dzīvokļu mājas.
Vienā vietā ir kalns, maziņš, reāli par kalnu jau nenosaukt, bet nu vienā vietā tas ir asfaltēts.
Ar draugiem braukājam ar riteņiem. Šur tur viss kaut kur un arī augšā un lejā no tā kalna, jo tur pat blakus ar tā teikt spēļu laukums.
Bet nu izdomāju no tā kalna nobraukt lejā neturoties pie riteņa stūres. Sanāca jau labi, tik tā kalna lejā ir viens ceļš, otrs ceļš no vienām otrām mājām un vēl trešais, kuru gan jēdzīgi nevar redzēt mājas un krūmu dēļ.
Un tur bija mašīna. Automašīnas šofere uzkliedza un bija dusmīga uz manis, jo nu paveicās, ka viņa piestāja un izlaida kādu personu, bet ja viņa būtu braukusi tomēr tālāk, es būtu viņā ieskrējis un noteikti pārlidojis pāri stūrei vai iekšā mašīnā.
Paveicās.


Kāds ir tavs mīļākais šokolādes batoniņš?
piemēram snickers, mars, tupla, twix, lion utt.

Šokolāde īsti negaršo, tāpēc nav mīļākā. Bet laikam pirktākais, cik nāk atmiņā, bija lion

Istabas biedrenei šķoboties uz manām avokado maizēm radās jautājums - kādas ir tavas go to brokastis?

Es brokastis neēdu :sweat_smile:

Tava mīļākā krāsa?

1 Like

Zala

Tava mīļākā krāsa?

2 Likes