Ushio to Tora - apskats

Ushio to Tora

Nosaukums angliski: ----
Sinonīms: Ushio and Tora
Žanrs: Action, Adventure, Comedy, Demons, Shounen, Supernatural
Epizodes: 26
Izlaišanas datums: Jul 3, 2015 to Dec 25, 2015

OP:

Apraksts:

Ushio domā, ka viņa tēva stāstītais par viņu senci, kas ar leģēndāro Zvēra Šķēpu caurdūra demonu uz altāra ir pupu mizas, bet kad viņš pats atrod briesmoni savā pagrabā, Ushio nākas skatīties uz ģimenes leģendu pavisam savādāk. Lai glābtu savus draugus un ģimeni no uzbrūkošajiem gariem, Ushio ir spiests atbrīvot Toru. Bet vai briesmonis būs sliktāks par pašu lāstu?

Mans subjektīvais vērtējums:

Sižets: 7/10

Ushio ir skolēns, kas dzīvo templī ar savu tēvu. Atbīvojot Toru viņš iegūst sev jaunu draugu un šķēpu, kas skaitās spēcīgākais ierocis pret gariem un ir vairākus tūkstošus gadu vecs. Ātri vien Ushio izglābj savus skolas biedrus no ļaunajiem gariem un dodas ceļojumā, lai atrastu jeb uzzinātu vairāk par savu māti un arī uzveikt visu cilvēku un garu ļaunuma biedu Hakumen no Mono. Ceļojuma laikā viņš sastop dažādus gan labus, gan sliktus garus un zvērus no japāņu tautas pasakām. Diemžēl lielās gala cīņas nav, jo būs 2. sezona.

Grafika: 8/10

Anime vizuāli nedaudz atšķiras no pārējām animēm, kas iznāk mūsdienās, jo tā ļoti labi adaptēta dizainu no savas mangas, kas iznāca 1990 gadā. Pati par sevi viņas izskats un cīņu animācijas ir samērā pieklājīgas.

Skaņa: 9/10

Sāksim jau ar to, ka OP ir tīkams ausīm un atveidots ļoti labi. Tad arī katra gara voice covers ir savdabīgs un interesants. Prieks klausīties viņu sarunās.

Tēli: 8/10

Ushio ir mūsu standarta labais tēls, kurš ceļojuma laikā kļūst spēcīgāks un drošsirdīgāks par savā spējām. Kā katrs labais tēls viņš cenšās vispirms no situācijas tikt ārā ar labu nevis izmantojot spēku.

Tora ir sens gars, kas it kā grib apēst Ushio un viņa draugus, bet tā vietā tiek ātri vien iemānīts burgeru garšas valstībā. Tora ir tas draugs, kurš vienmēr palīdzēs, izliksies, ka to dara nelabprātīgi, un nekad neatzīs, ka tu viņam pietrūksti, bet vienmēr būs tev blakus, kad tev viņu vajag.

Gala rezultāts: 8/10

Anime ir ieteicama cilvēkiem, kuriem patīk vēsture, teikas it īpaši japānas. Un var pats vēl papildus pameklēt informāciju par animē redzamajiem briesmonīšiem. Japānas kultūra, tomēr, ir samērā bagāta. Neskatoties uz to animi var izbaudīt arī cilvēki, kuriem vienkārši patīk cīņas jeb saucamais action vai arī humors, pat ja tas ir vienvedīgs starp Ushio un Toru.

1 Like

Šo seriālu gribu apskatīt. Tagad pat vēl vairāk, jo atsauce pozitīva.

Jā viņa ir tīri skatāma. :slight_smile: Tikai man nepatīk pārāk epizodiskās animes, bet gan tās, kuras cieši seko kādam story. Šajā tā maigi sekojam tam. Savādāk būtu augstāks vērtējums.

Man ar šis vēl stāv sarakstā, tas ko arī citur esmu izlasijis, rada tikai vēlmi skatīties, nav bijušas pārāk sliktas runas par šo te