Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul
Žanrs: Action, Drama, Horror, Mystery, Psychological, Supernatural
Treileris, Ievada klips.

Stāsta galvenais varonis Kaneki Ken bija iemīlējies kādā meitenē vārdā Rize. Kad Kaneki kādu dienu pavadīja Rize uz mājām, Rize pielieka savu seju klāt viņa krūtīm, bet tad…pēkšņi
iekodās plecā, jo viņa īstenībā bija Ghoul - Briesmonis, kas izskatās pēc cilvēka, bet ēd cilvēka gaļu un iekšas, lai izdzīvotu. Rize izrāva Kanekija vēdera apakšdaļas iekšas, bet tad pēkšņi viņai virsū uzkrita milzīga kaudze akmeņu, kas viņu nonāvēja. Lai Kaneki izdzīvotu, viņā tika ieliktas Rizes iekšas. Pēc šīs operācijas Kaneki palika par pus cilvēku un pus ghoul. Daudz dažādi sliktie dzenās pakaļ Rizei, un tagad, kad Rize bija mirusi un viņas iekšas bija Kanekijā, Kaneki bija jaunais mērķis. Pēc viņa nāca ne tikai ghouli, bet arī CCG - federāla aģentūra, kas iznīcina ghoulus.

5 Likes

Kad sāku skatīties ongoing likās, ka šis ir tā lētā, neskatāmā gala seriāls. Tomēr man patika dizains, tāpēc turpināju skatīties. Biju pārsteigts, uzzinot cik populārs ir šis seriāls.

Tā cenzūra tv versijā tho ;D

Pirmajā sezonā nebija tik traki. Tagad tā pat vismaz pirmā sezona ir pieejama bez cenzūras. Par otro gan nezinu vai jau ir…

Es par laimi skatijos, kad jau visas sērijas bija iznākušas un pagaidām vēl aizvien ir viens no iecienītākajiem anime, bet nu par cenzūru runājot, tad ir kā ir, nav īpaši patīkami skatīties tos labos momentus, kad pusekrāns vai pat viss ekrāns vienkārši melns :frowning:

1 Like

Līdzīgi ir ar To-Love Ru, kur ir white light of destiny, blocking fanservice

Neesmu fanservisa fans tādēļ nezināšu par to :stuck_out_tongue:

Es kaut kad sen skatījos vienu ecchi ar cenzūru. Tur visām pēcpusēm priekšā bija kaķa vai arī zaķa ģīmis. Riktīga izmēra, pa visu ekrānu.

Pusbalsī smalkāi balsij faniem. :P

Man kaut kā nešķiet, ka šī dziesma ir īsti priekš viņas balss…

Dators visu izlabos. :smiley:

Varēja šajā video tad jau izlabot, jo manai ausij baigi nepatika :smiley:

Tev tas ausis,vienkārši, pa garu, zaķīt. :stuck_out_tongue:

Aha, varbūt tāpēc par labu dzirdu :smiley:

Nekas. Izlabosim. :3

Eh, šī vieta. Skan tik ļoti nepareizi. Pat mazliet nepareizāk kā oriģinālā.

Kas tur nepareizs? oO

Sajūta tāda, ka ar ierakstu tajā vietā būtu kaut kas nelāgs atgadījies. Pēkšņi dziesma uz riņķi aizgāja.

Vēlviens Tokyo Ghoul OVA paziņots uz decembri Tokyo Ghoul: Pinto:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-07-20/tokyo-ghoul-gets-2nd-original-video-anime-in-december/.90647