Tokyo Ghoul

Dont hate on good things :smiley:

1 Like

Nu skatos tagad Tokyo Ghul s2… Tas ir ļoti neinteresanti…

Atkal jūtu scenaristu iztēli uz vārdiem. PArazītā bija Migi (labā puse). Gūlī parādās Širo un Kuro. Balts un Melns. Diezgan cerīgi vārdi.

Man ghoulam otro sezonu izglāba pēdējā sērija, ja nebūtu tās sērijas tad visa sezona būtu bijusi visai neinteresanta. Pēdējai sērijai tā vieta, kur skanēja akustiskais unravel ghoul - šķita vienkārši lieliski.

Whaah, man vienkārši nepatika Tokyo Ghoul… vrb tāpec, ka paralēli darīja citas lietas? Bet nopietni… pat Madoku pirmo reizi skatoties darīju lietas paralēli un mani tā aizgrāba un tagad es to saucu par vienu no labākajām animēm, bet Tokyo Ghoul… vienīgais, kas man tajā patīk ir tas, kā izskatās gaišais, trakaias puika, tas ar tām rētām … nu tas raibajā apgērbā XD basic jā…tikai, lai redzētu viņa lomu, noskatījos Tokyo Ghoul, ko neizbaudīju XD - likās diezgan šabloniska saturā, neizspēlēts saturīgāk (fikcijas augsne tur bija apjomīga un to visu vnk noslīcināja…) un bezsaturīgi noslēgumi - ā varoņi nepiesaistīja, galvenais bija vnk kaitinošs… anime bija salīdzinoši lēna, man šķiet (spēlēja uz morāli? - nejutu.) ((un spīdzināšanas es vnk slēdzu ārā no galvas uztverot kā norakstītu sižetu (jo nenācu skatīties kaut kādo sado/mazo hentai, bāc.))
Tā ka manās acīs tur nekas nav izglābts, toties no turienes varētu glābt to smuko puiku, rawrr… nezināju, ka man patīk mazgadīgie ^^ (k.gan… :D:D:D)

Uh… beidzot varēju to pastāstīt vairāk nekā vienam cilvēkam XD (pēc ~pusgada T_T )

P.S. es ceru, ka neko nedaru nepareizi - pirmā darbība šai forumā - atvainojos par sagādātajām neērtībām :smiley:

6 Likes

2 Likes

Forumā īsa satura spameri netrūkst, tāpēc Zanes ieraksts ir patīkama pārmaiņa.

4 Likes

Viss chotka. Varbuut neraksti tik haotiski tikai. :slight_smile:

2 Likes

Beidzot kāds arī labi ar argumentiem pastāsta kādēļ tieši nepatika TG. Pārējie pārsvarā tik aprobežojās ar - stulbs stāsts.

Iepriekš man baigi patika TG, tad sākās otrā sezona, vairs ne tik ļoti, pēc pēdējās epizodes (kura man pat ļoti patika uz visas sezonas fona), nemaz vairs negaidu nākošo sezonu, bet, kad iznāks visticamāk skatīšos. Pirmā sezona gan man patika, protams bija caurumi stāstveidīgajā ziņā, bet bija savas lietas, kas patika. Grūti gan teikt vai es to pašu teiktu pēc tam, kad noskatītos vēlreiz

1 Like

Noskatījo TG pirmo sezonu dēļ lielā hype. Storija ziņā bija interesanta it īpaši pēdējā epizode. Katru dienu tādu stuff neredzēsi animē. Un runājot par tēliem, tad galvenais varonis…ir vnk varonis bez nekā tāda īpaša. Vienīgais kurš man patika bija tas, kuram patika ēst delikateses. Sākoties otrajai sezonai…vnk haoss visur, too fast paced un viss šarms, kas bija pazuda. Dropped.

Viņš ir parastais tēls, kurš pašam negribot, nokļūst drausmīgā situācijā. Tagad diezgan populāri to darīt

Pievienojos tiem, kam TG nepārāk iet pie sirds. Pirmkārt, ideja nav nemaz tik orģināla - tie paši vampīri vien ir, tik asins vietā gaļa. Otrkārt, man riebjas galvenais tēls - pilnīgs un galīgs lupata mezmugurkaulnieks bez nevienas man personīgi saistošas īpašības. Viņa čīkstēšanai un piņņāšanai nav robežu. Dude has 0 balls.

Pat viņa badass transformācija ja nemaldos otrajā sezonā bija ne pēc viņa paša iniciatīvas - pilnīgi viss viņam tika pasniegts uz paplātes no ghoul spējām līdz “mugurkaulam”.

Pirmā sezona = 6, otrā sezona dropped. Cenšos lasīt manga, bet galīgi neiet uz priekšu. Kaut kur lasīju, ka otrā anime sezona neseko source materiālam, tāpēc arī pacing is all over the place. Nelielas cerības, ka manga ir ievērojami labāka.

Manga esot daudz labāka, tik cik dzirdēts

Protams, tā anime ir top tier shit, kuru skatās meitenes, jo kaneki 2 edgy kad reborn un čaļi, jo touka.
Manga ir dahuja labāka gan stila, gan gore un visa pārējā dēļ. Anime ir totāli raped, it īpaši s2. Ceru ka Re nekad neanimēs un neizvaros manu waifu

Un runājot par stilu, domāju tieši šo. Mangā ir tādas detaļas ko anime nespēj vai vnk negrib

Esmu maz lasījis mangu, bet pat pirmās nodaļas ir tumšākas nekā tās tika atainotas anime.

1 Like

Jāsaka, es Tokyo Ghoul nekad tālāk par 1. sez 4. ep nekad nenoskatījos… Kaut kā nepiesaistīja. Varbūt kaut kad varētu pieķerties mangas lasīšanai.

2 Likes

Noteikti lepnai!

1 Like

2 Likes

Ā! Gribu novērsties
Pirmais - Tokyo Ghoul, cik sapratu ir “intelektuālie” zombiji - jā, jā, vienā no teikam [?] tie māk ēst “viedi” gaļu, mūsdienu Rietumu zombiji ir bezsmadzeņu gliemji - vampīrus pasniedz mazāk uzšķērdoši parasti…
K.gan tgd nespēju atminēties Hellsing… vrb tpc, ka tur bija tik daudz ieroču un neatminos, ko paši vampīri darīja - sūca tikai no kakliņa, vai tad ne?:smiley:

Otrais - dude has 0 balls - to, noteikti, var teikt par Evaņģelionu (jo nezinu kā angliski raksta (shame) ) tur tik tiešām bija agoniskiskatīties galvenā tēla izvēles.

  • Kaut gan es beigās to ļoti izbaudīju, lkm patīk milzu asins peļķes :smiley: un krusti @_@ damn… man patīk krusti un es esmu pret reliģijām … var just pretrunas un laikam necieņu (hehe…)

Vampīrus pasniedz daudz un dažādi, ne visi saulē spīguļo. It īpaši komisku sfērā var redzēt, kā sprandas šķaida un rīkles grauž laukā.

Pie tam, intelektuāls zombijs tas pats vampīrs sanāk - abiem specifisks uzturs un nepārvaramas slāpes/apetīte. Un zombiji parasti tiek saistīti ar miesas pūšanu/permanentu vizuālu ķermeņa bojājumu, kas ghouls nepiemīt. Un starp ghouls melnajām acīm un vampīra zombiem var vilkt paralēles, jo abi parasti ir slēpti, bet parādās maltītes/cīņas laikā.

Uuuun jau 4 naktī… Jādodas uz gultas pusi.