Tokyo Ghoul

[dodas pārlasīt wiki]
tik tiešām, tie neskaitās īsti ne zombiji, ne vampīri, nez kāpēc paliku pie domas, ka zombiji… noteikti kāds youtube review iespaidoja… bet jā… basic to tomēr atsvešina kā trešo cilvēkuztura radījumu - izklausās diezgan interesanti :smiley: - man patīk, kad lietas nāk no mitoloģijas, tām ir jo spēcīgāks putekļu slānis, kas nosedz vārda kādreizejo nozīmi :smiley:

P.S. labu visa svētā Valentīna nakti (tā to raksta?)! :smiley:

Tie ir gūli, padibeņu līmeņa radījumi, līķu ēdāji. Pirmo reizi parādījās “Simts un viena nakts” kā ļaunais džins sievietes veidolā. Pašos pirmsākumos viņi nodarbojās ar ceļinieku mānīšanu. Laikam ejot tos paķēra modernie rakstnieki un viņi ieņēma savu vietu starp fantasy mošķiem.

Jā… Esmu Tokijas Gūla mangas tulkojuma redaktors. :sweat_smile:

to angliski lasīju arī Wikipedia…tā ka… es palikšu pie tā, ka tie nav ne vampīri,ne zombiji?:D

mangas tulkojums - tas ir uz kuru valoda? O_o

Tehniski nav, bet reāli ir tikai pāris minimālas atšķirības. Skats no cita leņķa.

Pavisam cits radījums. http://forgottenrealms.wikia.com/wiki/Ghoul Raksturojumu un īpašības var atšķirties, tas nav tik labi definēts mošķis. Piemēram, dažreiz par gūliem sauc paša zemākā līmeņa vampīrus,(Hellsing atsauce) kuri pēc būtības ir hibrīdi starp vampīru un zombiju. Viena īpašība gan saglabājas, tie ir zemā līmeņa radījumi līdzīgi zombijiem.
Hellsing gūls:
http://vignette3.wikia.nocookie.net/hellsing/images/d/de/Ghoul_Army.jpg/revision/latest?cb=20100609183629.jpg

[quote=“zanmon, post:54, topic:84”]
mangas tulkojums - tas ir uz kuru valoda? O_o
[/quote]Forumā mazliet norisinās entuziastu darbība. http://animeforums.lv/c/manga-lv Pēdējos mēnešu esam noklusuši, bet vēl neesam beigti. :smiley:

Ir liela atšķirība starp tradicionālu Ghoul, kas linkots wikipedia rakstā, un tiem radījumiem, kas attēloti Tokyo Ghoul. Visi mani iepriekšējie komentāri tiek attiecināti uz Tokyo Ghoul mošķiem.

Tokyo Ghoul smēlies iedvesmu no oriģinālajiem arābu gūliem. Tie staigāja apkārt cilvēka veidolā, bija grūti nogalināmi, tiem piemita pārdabiskas spējas un, protams, tie sagādāja problēmas parastajiem cilvēkiem.

A ghoul is also a desert-dwelling, shapeshifting, demon that can assume the guise of an animal, especially a hyena. It lures unwary people into the desert wastes or abandoned places to slay and devour them. The creature also preys on young children, drinks blood, steals coins, and eats the dead, then taking the form of the person most recently eaten.

Nez, manā uztverē Tokyo Ghoul versija ir tuvāk tradicionālam vampīram, nekā Wikipedia arābu ghoul aprakstam.

Es teiktu Tokyo Ghoul ir izveidoji pats savu mošķi, apvienojot dažādas no populārajām īpašībām. Ņemot vērā cik piesātināta ir industrija ar vampīriem, saprotams kādēļ varētu rasties vēlme atturēties no to izmantošanas. Autors paņēma mošķi un stilizēja pa savam. Varbūt tur tika domāta kāda simboliska nozīme, bet tik pat labi tās var nebūt. Neuzticos es tām mangakām.

Viss uzjautrinošākais par šo. Atklājās, ka daudzi cilvēki galīgi nezin par gūliem. Tas mani pārsteidza.

1 Like

1 Like