Troņu Spēļu 8. sezonas iespaidi [spoileri]

Troņu spēles jeb Game of Thrones 8. sezona ir noslēgusies, noslēdzot A Song of Ice and Fire sēriju. Īstais brīdis padalīties ar iespaidiem.

Beigas man kopumā patika, tās tika ieturētas sērijas gaisotnē. Mēs nesaņēmām bruņinieku baltās bruņās jeb Džonu uz Dzels troņa, ko varēja sagaidīt. Kā kritiku visai šai padarīšanai es varētu izteikt to, ka Denija pārāk ātri kļuva par tirānu. Radās priekšstats, ka 5. epizodē viņai kaut kas noklikšķēja galvā un viss, sagribējās asinspirti. Es būtu gribējis, lai mēs justu, ka kaut kas nelāgs tuvojas, stipri agrāk.

Runājot par pašu sezonu kopumā, bija labi. Ne izcili, bet skatīties varēja. Budžets un specefekti bija augstā līmenī. Miroņu armijas cīņa bija īpaši vizuāli iespaidīga.
Galvenā problēma priekš manis - pārāk daudz varoņu. Seriāls ļoti centās izrādīt visus priekšējā plāna varoņus, ko tas uzkrājis iepriekšējo sezonu laikā. Tuvojoties beigām, scenāristi sāka steidzīgi noslēgt visas varoņu stāsta līnijas, lai tik nepaliek kāds caurums. Tā visa rezultātā seriāls visai bieži novērsās no galvenās stāsta līnijas, lai pievērstos kādam mazāk svarīgam varonim. Priekš manis tas vietām izjauca stāstījuma tempu. Spraigā galvenā stāsta līnija tik vien vēlējās novērsties uz kādu no mazāk svarīgajiem varoņiem, kuri man pat diži nav interesējuši.

Tā pat kā iepriekš seriālu vērts skatīties kaut vai tikai specefektu dēļ, kā arī, lai saņemtu stāsta nobeigumu. Tagad jāgaida nākošā grāmata, ko Martins nesteidzas pabeigt.

3 Likes

Pat nesaprotu par ko tur tik daudzi šausminās par pēdējo epizodi, diezgan normālas beigas. Vienīgi varbūt man ne īpaši patika, ka Džons Snovs bija spiests atgriezties tur uz tiem Ziemeļiem.

Sižeta ziņa nedaudz jau piekliboja 8 sezona , bet nebija tik traki.

1 Like

Šķiet zemākās atsauces tieši ir par pēdējo epizodi. Varbūt faniem grūti samierināties ar to kā beidzās Džona stāsts. Likās, ka viņš to ir pelnījis un tūlīt dabūs troni, bet, še tev reize, nedabūja. Pat vēl trakāk, faktiski viņš tika izraidīts no karalistes.

man dikti patīk visi meme par pēdējo sēriju. ja man dod atļauju, salikšu šeit pāris sulīgus ;D

1 Like

Droši, tā arī ir sava veida reakcija par sezonu. :D Es kā rets sociālo tīklu apmeklētājs neko neesmu redzējis.

Daudz kļudas var redzēt ka D&D steidzas dabūt zvaigžņu karu naudu. Cīņa pret mirušajiem lielākā daļa dothraki un unsullied tiek novākti pēc dažām sērijām viņiem respawn un visi atpakaļ. Džeimijs ar Cersei tiek zem pils nospiesti un tiek rādīts ka viss sabruka, Tireons pastaigājas pa apakšu bez problēmām un šie divi zem 2 ķieģeļiem aprakti. Tirions ilgāk kārtoja krēslus nekā Džona un Dinerasas pabeidza savas attiecības, Brans negribēja ziemeļus, bet kad 6 karaļvalstis jāvalda viņš vienkārši saka ok un tas ir iemesls kāpēc ieradās, viņš zināja ka tūkstošiem nodegs un Džons tik sūtīts prom.Arya savas prasmes beigās neizmantoja un protams starbucks krūze un ūdens pudele. 5.5/10 lazy writeing #rant

1 Like

3 Likes

5 Likes

Tā bija uzjautrinoša vieta. Kā redz, lai nosistu daudz ķieķeģus nemaz nevajag.

Tyrion makeing sure Cersei is dead
20190521_173815

1 Like

ia1mjhiwpjz21

2 Likes

Gandrīz puse novērtējusi pēdējo sēriju uz 1. Tas jau izskatās pēc masveida trollisma. Nebija tā epizode tik slikta.
Vienīgais varbūt nedaudz skumji, ka Džonam Snovam piespiedu kārtā jādzīvo tur Ziemeļos, bet tomēr viņš ir dzīvs un par karali jau arī nevēlējās būt. Nu jā varbūt varēja Džons Snovs palikt Winterfellā vismaz.

Ah, es nezinu, man drausmīgi nepatika.

  • Tiek atklats ka Jons ir Targeriens? POINTLESS

  • The Night King tika hypots kā lielākais drauds visu 8 sezonu laikā? POINTLESS

  • Cersei tiek buildota kā trakā karaliene un kā lielākais cilvēka drauds? POINTLESS

  • Jamie character development un 8 gadu augšana no ļauna uz labsirdigo? POINTLESS

  • Brana kļūšna the three-eyed raven? POINTLESS

  • Jons tiek atdzīvināts augstākam mērķim? POINTLESS

  • Arja pametot Braavos un tā vietā izvēloties ģimeni un mājās?? POINTLESS

  • Starki, kuri gadiem gāja cauri ellei, un gadus gaidija lai atkal savienotos kā ģimene? POINTLESS Jo
    viņi bija reunited for like 5 minutes un atkal atdalijās.

  • Daenerys pārvarot visas vergošanas, pārdošanas un citas bad lietas, kas notika ar viņu, no tukšas vietas kļūstot par vienu no most powerful people on earth , apņemoties lauzt riteni, atbrīvot pasauli no tirāniem un cenšoties nelīdzināties tēvam? POINTLESS

image

1 Like

image
image

It was ok. A little rushed but ok. Not brilliant but ok.

neesmu skatījies, neskatīšos, neinteresē.

Bet cik youtubē manu no tiem kam sekoju, tikai to vien manu cik slikta, švaka šīs sezona ir xd
un ja vēl izmanto search , uhhh xd , es pat mēģināju atrast video ar pozitīvu nosaukumu, nesanāca man ;d

bet nezinu kāpēc es noskatījos šo video pat ja got neinteresē xd bet video likās interesants ;d

Viss grīstē aizgāja laikam tāpēc, ka nebija grāmatu vairs pēc kurām ņemt pamatus, tiem diviem seriāla rakstniekiem nācās pašiem ko domāt un viņi it kā neesot tie jēdzīgākie ;d

2 Likes
1 Like

par Bran`s dick labs :D :D :D

1 Like

info ņemts no šejienes Game of Thrones Stars Who Openly Criticized Season 8 - TV Guide un tur ir nedaudz vairāk ko palasīt.