Troņu spēles - 7. sezonas iespaidi [spoiler alert]

Troņu spēļu 7. sezonas iespaidi

jeb Game of Thrones - season 7 reactions

Vairākums no jums jau zin, ka šobrīd pilnā sparā tiek publicēta jaunākā Troņu spēļu sezona un jau ir iznākušas veselas 4 epizodes. Kā arī šī ir pirmā sezona kas apdzinusi grāmatu stāsta līniju. Sekojoši nevienam no mums nav zināms kādi pagriezieni varētu notikt seriāla tālākajā gaitā.

Atmiņas atsvaidzinājumam, varu pieminēt ar ko beidzās iepriekšējā sezona un sākās šī te. Cik nu to pats atceros un kas man iekrita atmiņā. Serseja sadedzināja daudz cilvēku, iznīcinot Vesterosas reliģisko vadību un visbeidzot paņēma sev Dzels troni. Džons veica ceļu uz viņsauli un atpakaļ, kļuva par Ziemeļu karali un ieņēma Vinterfelu. Deanerisa devās ceļā uz Vesterosu ar saviem pūķiem un armijām.

Šajā tēmā mudinu jūs izteikties par septītos sezonu un iepriekšējiem notikumiem, citiem vārdiem, te var uz nebēdu rakstīt spoilerus.

Sezonas sākumā Deanerisa šķita par galvastiesu pārākais spēks Vesterosā, pie kuras saskrējušas visas abižotās vietējo frakciju sievietes. Negaidīju, ka viņu tādā veidā un ātrumā samasēs. Tikko Džons atbrauca pie varenās Targērianu karalienes, mazliet paciemojās un še tev reize, viņas sabiedrotie jau ir nosprāguši. Džons iegūst politiskos punkus uz citu nāves rēķina.

Ceturtās epizodes cīņas aina ir vienkārši vau. Budžets tajā labi gājis zudībā. Pierādījās tas, ka lai arī cik slikti Deanerisai ietu, viņai vēl projām ir pūķi, kuri prot pārvest cilvēkus pelnos. Lanisteru militārais spēks tiem nu gan netur pretī, viņiem vien atliek likt savas cerības uz nežēlību un viltību.

Hm… vai pūķi zombiji spļauj uguni? :thinking: Ja spļauj, Vesterosa dabūs trūkties.

Tieši par to biju domājusi! Tas bija tik paredzami,ka baltie pievāks to pūķi. :anguished:

Par par pievākšnu nebiju pilnība pārliecināts, redzot cik dramatiski tas iekrita ūdenī.

Varbūt pūķis pat vēl var lidot, jo tam tika caurdurta plauša. Tādā gadījumā tas jau būtu gana bīstams un spējīgs pārnest pāri sienai baltos.

Prognozēju, ka nākošajā epizodē Denija un Džons aizsāks nopietnāku aliansi pret Nakts Karali. Paralēli tam Serseja mēģinās kādu novākt.

Tieši tas dramatiskais kritiens liecināja par to,ka viņu ‘atdzīvinās’ Nakts Karalis. Un es domāju,ka tieši ar pūķa palīdzību viņi iebruks sienā,nevis pāri,jo ja viņi iekaros sienu,tad jau varēs arī atvērt vārtus un pūķim nebūs jālidinas turp šurp,ne?

Ja kāds baltais pārlidotu pāri, viņš varētu pārvēst pāris ciemus par zombijiem un uzbrukt sienai no otras puses. Pilīm blakus sienai ir īpatnība, tās nav aizsargāta vai arī ir vāji aizsargātas no Vesterosas puses. No vienas puses tas nav vajadzīgs, no otras tas nav Monarhijas interesēs, piem., dumpja gadījumā.

Sienai vēl ir viena maz pieminēta īpatnība. Tai it kā ir maģiskas īpašības, kas neļauj mošķiem to šķērsot. Vai tas kaut kādā veidā izpaudīsies seriālā nav skaidrs.

eu, bet neviens nepieminēs tos visus Jon x Dany momentus?? :joy::joy:

Nu zini, viņai to pielūdzēju nekad nav trūcis. Bija skaidrs, ka Džons uz viņu skatās ar kucēna ačelēm. Kamēr nav sagaidīts kaut kas no Denijas, nav ko celt brēku. Viņiem tur tikko notika kaut kāda kustība spēkā.
Ship is real. Labāk par pārējiem variantiem.

Tātad,tā bija zila uguns? :sweat_smile:

Esmu smagi vīlies sienā. Tā aizturēja mirušo armiju labi ja uz 30 min.

Serseja sāk palikt par ļoti paredzamu varoni.

Džona izcelsme bija skaidra jau labu laiku. Re kā, Targeriani pat neapzinoties turpina dzimtas vairošanās tradīcijas. :grin: Protams, Džons ir mazliet sasmērēts ar Starku asinīm, bet nu mēs nevaram būt pārāk izvēlīgi ņemot vērā dzīvo Targerianu skaitu.

Žēl, ka Starki nokāva Beilišu, viņš vēl varēja ievārīt tika daudz ziepju. :pensive:

Jāsaka, pēdējā epizode izceļas ar iespaidīgu daudzumu cliffhanger. Šķiet vēl nebijām piedzīvojuši tādu to daudzumu.