House of the Dragon - Troņu spēles atgriežas un mēs pat tās nepieprasījām

Tas ir oficiāli noticis, Game of Thrones ir atpakaļ ar House of the Dragon seriālu. Seriāla notikumi norit rupji runājot 200 gadus pirms Troņu spēlēm. Atliek vien redzēt vai tā ir gana liela starpa no galvenās sērijas beigām. :D

Šo rakstot, ir publicēta pirmā epizode un par kaut ko spriest grūti. Tās vienozīmīgi vēl projām ir Troņu spēles ar jaunu milzīgu klāstu varoņiem, intrigām un budžetu. Es gan kaut kā galīgi nesaprotu kā trakā un dumpīgā prinča lomā ir ticis Matt Smith, kaut kā bijušais doktors Who man nevienā vietā neiedveš bīstamības auru.

1 Like

Kā cilvēks kurš GOT popularitātes virsgalā skatījās 80to Transformeru multenes, es šo laikam izlaidīšu

Es pat GOT pēdējo sezonu nespēju noskatīties, nedomāju ka šo arī skatīšos :D

i will give it a try, bet baigi neiespringstot :D

1 Like

Noskatījos visu seriālu, pa vienai sērijai nedēļā. Ar troņu spēlēm pat nav ko salidzināt. Seriāls nav slikts, bet nav tā aizrautīguma, kas bija Troņu spēlēs.

Man pirmajā pusē pat likās ne pārāk interesants, taču, kad sāka mirt nost varoņi palika skatāms.

Lol noskatījos jo to seriālu ieslēdza fonā kamēr strādājām un vēl ar labu latviešu dub :D
Domas par seariālu - bija ok, beigas pārāk atvērtas lol :D

Vēl jauns tulkojums latviski ir?

Nu es šeit skatījos lkm :D
https://tet.plus/media/1660657120665

Otrā sezona jau nākošgad. Neteiktu, ka es degu to redzēt, taču gan jau būs skatāma.

Uhh, nepabeidzu S1. Kad bija laika lēciens, tur radās kaut kāds diskonekts man. It kā stāsta ziņā viss loģiski, bet krasās rakstura izmaiņas dažiem tēliem pieaugot un tam sekojošās stāsta līnijas vairs īsti nepiesaistīja.