The Lord of the Rings: The Rings of Power – Teaser Trailer | Prime Video

Beidzot kaut ko var redzēt no jaunā Gredzenu pavēlnieka seriāla. Galīgi neizskatās pēc Gredzenu pavēlnieka, atgādina parastu fantāzijas seriālu. Tik pat labi šī varētu bū jaunā Ragaņa sezona.

1 Like

image

3 Likes

Kādi tev vēl nēģer-elfi. Spēka gredzeni ir sakarīga tēma. Oriģinālajā triloģijā bija viens gredzens, tagad mēs dabūsim visus. Neatceros vai ap šo laiku vai jau nē, taču Saurons savulaik bija maza zivs.

image

2 Likes

To, ka būs dažādas nokrāsas personāži - dabiski sagaidāms.
Tomēr - galvenais, kā realizēts.
Bilde pašlaik izskatās dārgi un bagāti. Šur tur gan protams CGI ļoti izsitas ārā. 0:23 - it kā viss pareizi, tomēr kaut kas ir tāds, kas liek apšaubīt reālismu. Izskatās vairās pēc spēles kadriem… āda pārāk perfekta.

1 Like

Nesen pirmo reizi noskatījos visas gredzena pavēlnieka filmas, pluss uncut versijas, un man par pārsteigumu patika, bet noskatoties šo treileri kaut kā nevelk uz skatīšanos ;(

Nez, man likās ok treileris. Protams, ka no treilera absolūti ne par ko nevar spriest, bet tauta jau uzklupusi krāgā un nodirš no galvas līdz kājām. Ehh šitos fanheiterus…

Ar auss galu uzdzirdēju par vienu īpatnību ap šo seriālu, izrādās Amazon pieder tiesības rikai uz Gredzena pavēlnieka un Hobbita filmām. Avots: Amazon’s ‘The Rings of Power’: 10 Burning Questions | Vanity Fair

Respektīvi šī būs filmu adaptācija, kurā nevar tikt izmantots materiāls no grāmatām, kuras kanoniski apraksta šo laika periodu. Sanāk šeit Amazon rakstnieki būs kaut ko uz savu galvu sacepuši, jo citu variantu nav. Lielie sērijas cienītāji šā vai tā nebūs apmierināti. Visas ādas krāsas viņi šā vai tā būtu iekļāvuši, tāds nu ir amīšu politiskais klimats. Labākais uz ko mēs varam cerēt, ka viņi to vismaz sakarīgi iepīs stāstā.

Melnais elfs labāks par balto, viņš ķer bultas un šauj atpakaļ, pats Legolass tā nemācēja.

Ha.
Te man ar gar auss galu nospīdējā viena tēma, ka WB pārdod visas ar LOTR saistītās tiesības. Nu kā pārdod - ir kompānija, kurai pieder esošās tiesības, kuras mantinieku vārdā tā teikt darbojas vai tml. Tad lūk WB šī tiešības atdod atpakaļ un kompānija pārdod šī tiesības par dažiem miljardiem šekeļu. Un Amazon, pašsaprotami, ir galvenā pircēja šim te.
Ziņu tagad neatradīšu, ja atradīšu, iemetīšu linku.
Tajā pat laikā esot lielas konsultācijas gājušas ar mantiniekiem - protams, standarta teksts, lai fanus aplaizītu, tomēr…
Tai pat laikā, dīvaini izklausās, jo cik nu paskatījos treilera analīzes - tad ir daudzi momenti kuri minēti tikai grāmatā vai vismaz no tās nākušas savā idejā. To ka ir laika līniju neatbilstības, konkrēti, ka daži tūkstoši savilkti līdz dažiem simtiem, desmitu un ir orģināl personāži (kā tumš ādainais “elfs”) ir fakts. Apstiprina, ka vieni, tā otri.
Pēc Amazon apgalvojuma mūs sagaidīs vien liels prologs vairāku stundu garumā. Ķipa būšot 2 “filmas” pa 3h. (1 vai 2un ilgumu neatminos).
Iespējams, tas ko tu mini - ir manējā teiktais sākumā. Jo dīvaini būtu ekranizēt notikumus/personāžus kuri nav minēti īsti nevienā citā resursā izņemot “Wiki”. Balstīts uz Wikipedia. :joy:
Galvu tagad nelauzīšu par AT, bet pieļauju domu, ka viņiem tā vai citādi ir pilns komplekts. Grūti teikt, cik tur lieli plāni franšīzei, bet solīt sola jau daudz.