Dune: Part Two - jau nākošo trešdien kinoteātros!

Jau pavisam drīz! Pēc visiem novēlojumiem Kāpas otrā daļa parādīsies kīno 28. februārī - nākošo trešdien. Neesmu nekāds lielais kino apmeklētās, bet šī kosmiskās operas sērija mani kārdina.

Vēl kāds grasās doties skatīties uz lielā ekrāna Kāpu?

1 Like

Es joprojām neesmu noskatījies pirmo… Stāv nokačāts jau sen. Jāsaņemās.

Tā nu gan nav kārtība. :D Ir labs.

Godīgi, kopš es noskatījos 5h garu video par Dune loru…man vairāk gribētos izlasīt grāmatas, nekā skatīties filmu.

Like…šitas ir Game of Thrones, bet Star Wars stilā on meth x10 :heart_eyes::boom:

Es tev ieteiktu mēģināt ķerties Kāpas grāmatām ar atvērtu prātu un negaidīt Troņu Spēles. Kāpa ir sarakstīta krietni savādāk. Džordž R. R. Martins ir rakstījis scenārijus seriāliem un Troņu Spēles ir sarakstītas ļoti seriāla stilā, kas ir ļoti saprotams formāts video skatītājiem. Franks Herberts Kāpu ir sarakstījis krietni savādāk, bieži vien grāmata pieturas pie tāda ļoti makro skatījuma uz visumā notiekošo un laika līnija mēdz lēkāt pa desmitgadēm.

Kāpas filmas priekš manis ir tieši interesantas tādēļ, ka tās ir kā Kāpas grāmata sēpijā. :D Starp abiem darbiem ļoti jūt pretstatu. Filmas pievērš uzmanību detaļām un izvērš stāstu tām vietām, kurām grātam paskrien garām.

3 Likes