The Boy And The Heron uz lielajiem ekrāniem

The Boy and the Heron
2023 ‧ Fantasy/Adventure ‧ 2h 4m

Apraksts:
Tokija, Otrā pasaules kara beigu posms Klusajā okeānā. 11 gadus vecais Mahito ugunsgrēkā zaudē māti un patveras pie sava tēva mātes dzimtajā pilsētā. Viņi pārceļas uz vecu savrupmāju lielā īpašumā, kurā atrodas nomaļš tornis, kur sācis ligzdot pelēkais gārnis…

:jp: Leģendārā Japānas animāciju filmu režisora Hayao Miyazaki jaunākais meistardarbs “The Boy and the Heron” / “Zēns un gārnis” beidzot nonāk arī uz Latvijas kino ekrāniem!
:tickets: BIĻETES jau pieejamas: Kino Kults / The Boy and the Heron

Latvijā oficiāli ienāk Hajao Mijazaki “The Boy and the Heron”!
Divi seansi, lai to pieredzētu pirms citiem:
:date: Sestdien, 16.DEC, 19:00, kinokritiķa Antona Dolina īpašais seanss ar jautājumiem un atbildēm, BIĻETES šeit (paaugstināta cena): Forum Cinemas - Zēns un gārnis | ar Antonu Doļinu

:date:Svētdien, 17.DEC, 14:50, Kino Kulta pirmizrāde: “Zēns un gārnis” (ISENSE), BIĻETES šeit: Kino Kults / The Boy and the Heron

Filma japāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

2 Likes

Labu laiku redzēju treileri. Augsta kvalitāte, un ļoti māksliniecisks. Pastāv iespēja ka būs diezgan nestandarta ritms.

Jācer, ka būs daudz vairāk par diviem seansiem, Ghibli filmas to ir pelnījušas.
Kinokritiķi gan var iet ieskrieties, I enjoy my movies the way I want to, I don’t need someone telling me what was good/bad about them, how to judge a movie, or w/e.

1 Like

Tā paaugstinātā cena galīgi nesimpatizē, tāču uz Isense varētu arī aiziet. Afišās gan vēl stāv 22. decembris kā pirmizrādes datums. :D

Pirmo reizi dzirdu par tādu krievu kino kritiķi. Ja cena nebūtu uzskrūvēta, varētu aiziet intereses pēc paklausīties, gabals nenokristu. Maksāt pat to kritiķi papildus gandrīz divas reizes vairāk gan negribas.

22.decembri ir kad filma ir visiem pieejama.
Šie forumcinemas dartumi ir pirms lielās pirmizrādes - ekskluzīvi

Vēl iespēja noskatīties Kino Bizē https://www.kinobize.lv/lv/repertuars/filmas/zens-un-garnis/315?fbclid=IwAR0Dfi6l5H8x6anOWg1Z5orOPpw9e24Rcj1WZSR537PeNQW0LZXs5yvB39s

2 Likes

Negribu LV/RU subtitrus tbh, gribu angļu.

Paķēru sev biļetes!

Kāda gan vaina varētu būt LV subtitriem? Labprāt noskatītos ar LV subtitriem angļu subtitru vietā.
Par RU subtitriem gan nav saprotams priekškam tādi vajadzīgi būtu.

Angļu subtitri kkā lasās ātrāk IMO.

LV subtitriem nebija ne vainas.

1 Like

Parasti es arī neesmu sajūsmā par LV subtitriem jo bieži vien man tulkojums liekas nedaudz neveikls. (visticamāk esmu biased un ENG subtitriem, jo pat tad, kad mācījos japāņu valodu, visi tulkojumi tur bija no japāņu valodas uz angļu)
Bet šoreiz tiešām LV subtitri nebija nemaz tik slikti. Man, protams, vēljoprojām nepatīk kā latviski mēdz fonētiski tulkot dažus hieroglifus bet overall pats tulkojums šoreiz bija pat diezgan izdevies manuprāt.

2 Likes

2 Likes


Jāiet.

Noskatījos. It kā bija feini, bet kas bik pietrūka, salīdzinot ar citām Ghibli filmām. Nezinu, vai es pie vainas, vai filma, nemāku teikt, bet likās par maz sirsnīguma. 8.5/10 is the best I can do, +.5 par izteikti kvalitatīvo mākslu.

2 Likes